BBL 11/12 H:22 | Trabzonspor 70-88 Galatasaray MP | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:22 | Trabzonspor 70-88 Galatasaray MP | Maç Sonucu

f26e0logo_buyuk.gif

103db974795ee3799bf53a8adba5082de7f14.jpg
v.png
f4d16galatasaray-logo.png

abc10tncymk_tesis (276).JPG

ligtv3.png

Beko Basketbol Ligi 11/12 Sezonu 22.Hafta

Trabzonspor Basketbol Takımı - Galatasaray Medical Park

Hayri Gür Spor Salonu, Trabzon

10 Mart

15.00

Lig TV 3

Cevap: BBL 11/12 H:22 | Trabzonspor - Galatasaray MP | 10 Mart | 15.00 | Lig TV 3

25 sayı fark ile kasanırıs:ka21:

Cevap: BBL 11/12 H:22 | Trabzonspor - Galatasaray MP | 10 Mart | 15.00 | Lig TV 3

Düşme potasındalar ama Banvit maçını az kalsın alıyorlardı son dakikalara 4 sayı farkla girip maçı uzatmada kaybettiler. Ciddiye alıp maçı kazanmamız lazım, liderlik yolunda her maç çok önemli.

trabzon eksik oyuncuları olmasına ramen banvit deplasmanında banvit faulü kacırip smaclamasalar banviti yenecekti. uzatmalarda yenildiler. onun icin kolay bir mac olmaz.

Tofaş maçında da salonda en az 15-20 sayı farkla kazanırız havası hakimdi.

Trabzon düşmemek için oynuyor, salon büyük ihtimalle dolacak. Artı dün Banvit ıkına ıkına zor yendi.

Dün yine tekrar gördükki, ligde artık kolay maç yok. Kendi oyununu oynayamazsan, rakibe umut verirsen, ipleri eline almazsan yine son topa kalacaksın.

Tofaş maçının benzeri olabilir.Halil Ünerin takımları bize karşı hep anormal motivasyonla çıkıyor.

Artı biz çok yorgunuz.10 günde 4.maç olacak.Umarım kendi oyunumuzla ve konsantre bir şekilde maçı alırız.

Kendi oyunumuzu oynarsak ben 10 sayı farkla kazanacağımızı düşünüyorum.Ama kesinlikle rakibi küçümsememeliyiz.

Gerçi Oktay Hoca dönüyor bu bizim için harika bir gelişme.

Başarılar yenilmez armada.

Şu saatten sonra hiç bir maç kolay olmaz. Hele de alt sıra takımları ile deplasmanda oynanan maçlar sertlik düzeyi üst seviye de geçecek maçlar olacak. Halil Üner şapkadan tavşan çıkarmayı sever. Az kalsın Banvit deplasmanında da bunu başarıyordu. Kimsenin galibiyet dahi alamaz dediği Bandırma Kırmızı Selçuk Ernak geldikten sonra, galibiyet sayısını 3'e çıkardı. İki maçı da son saniye de kaybettiler. 5'i bulmaları içten bile değildi. Alt sıralar yangın yerine döndü. Fark vesaire laflarını bir kenara bırakın. İstediğimizi alıp, dönelim yeter.

tofaş maçı acaip kötüydük toparlanamassak cok ama cok zor bir deplasman bizi bekliyor lütfen aslanlar full KONSANTRASYON.

Halil Üner'in ''ver skorer guard'a gerisine karışma'' sistemi basketbola aykırı gibi görünüyor ama bazen enteresan maçlar çıkarıyorlar. Onlardan biri olursa direneceklerdir ama ben yine de çok zorlanmayacağımızı düşünüyorum.

Kağıt üzerinde rahat kazanmamız gereken bir maç aslında. Ama yorgunuz. Trabzon düşmemek için oynuyor. Göründüğünden zor olacaktır.

Kolay galip geleceğimizi düşünüyorum.

Üst Alt