BBL 11/12 H:27 | Galatasaray MP 84-72 FB Ülker | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:27 | Galatasaray MP 84-72 FB Ülker | Maç Sonucu

f26e0logo_buyuk.gif

7181fgalatasaray.png
v.png
fbe41Fenerbah%C3%A7e%C3%9ClkerLogo.png

d9db6abdi_ipekci_%20spor_salonu.jpg

ligtv3.png

Beko Basketbol Ligi 11/12 Sezonu 27.Hafta

Galatasaray Medical Park - Fenerbahçe Ülker

Abdi İpekçi Spor Salonu, İstanbul

11 Nisan

19.30

Lig TV 3

Cevap: BBL 11/12 H:27 | Galatasaray MP - FB Ülker | 11 Nisan | 19.30 | Lig TV 3

Çıkıp bam bam oynayacağız.

Güzel bir mesaj maçı.

Birde Andric yine her fener maçında olduğu gibi iyi oynayabilir.

İnşallah kazanacağız.

fena gömecez civcicvler iyi hazırlanın.

10+ ile kazanırız.artık öyle ömer onanın poppsunu cekerek attığı 3 lükler olmuyor.

[video=youtube;XyrubcFIP68]https://www.youtube.com/watch?v=XyrubcFIP68[/video]

Hiç farketmez, hafta içi, hafta sonu, sabah veya akşam, denizde, havada, karada, hakemlere karşı bile olsa bu maçı eze eze, döve döve alacağız. Yeterki takım kendine güvensin, konsantrasyonu en üst seviyeye ulaşsın, her sayının değerini bilsin, akılla, inançla, soğukkanlılıkla oynasın, bunlara en acı yenilgilerden birini yaşatacağız.

Tribün psikolojik olarak ezsin karşı takımı, 40 dk. elinden geleninin en iyisini yapsın, sahaya taraftarla beraber 6-7 kişi olarak çıksın.

Not: Hakemi de yeneceğiz dedim ama yine de dikkat edelim, bu kadar pisliğin döndüğü bu ortamda her şey beklenir. :)

Önemli Not 2: Tam beklediğim bir konu, bizim sahada oynanacak bir derbi öncesi yine fair play sloganları başladı, Oktay hocaya ısrarla sordular. Oktay hoca da özellikle en ufak bir taşkınlık, küfür olmaması konusunda, EL maçlarındaki gibi güzel bir atmosferde yaşanılması, maçın şölen havasında geçmesi konusunda özel bir ricada bulundu. Bu adamı kıracağımıza kafamızı kıralım daha iyi. Yazalım deftere, bir kenarda dursun bu çamurların yaptıkları şimdilik.

mahmuti mahmuti oktay mahmuti..

ananızı sevsin oktay mahmuti

Bunları da yenersek her türlü eşleşmede ev sahibi avantajı bizde olacak.

2 haftadır yapmadıkları şerefsizlik kalmadı şimdi yine fairplay zırvalıklarına başlamış fener . resmen iğreniyorum bunlardan

Son yıllarda içerideki her maçta olduğu gibi müthiş seyirci, eze eze yenen bir takım istiyorum. Taşkınlık yapıp da galibiyeti engelleyen taraftar müsvettelerine rastlamayız yine umarım.

ilk maçtaki küfürlerin hesabını aziz ve ali koçla ödetiriz

Maç boyunca içeriden oynayalım baska bisi istemiyorum. Gerekirse attığımız üçlük bile pota altı kaynaklı olsun.

Derbi mac olmasa cok rahat kazanırız derdim ama derbiler her zaman farklı olur. Rakibi ciddiye alıp oynamassak kaybederiz.

Üst Alt