BBL 11/12 H:3 | Galatasaray MP 79-72 P.Karşıyaka | 30 Ekim | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:3 | Galatasaray MP 79-72 P.Karşıyaka | 30 Ekim | Maç Sonucu

f26e0logo_buyuk.gif

0d413galatasaray-logo.png
v.png
8812fpinar.jpg

4ccfc942-abdi-ipekci-arena.jpg

ligtv3.png

Beko Basketbol Ligi 11/12 Sezonu 3.Hafta

Galatasaray Medical Park - Pınar Karşıyaka Basketbol Takımı

Abdi İpekçi Spor Salonu, İstanbul

30 Ekim

13.30

Lig TV 3

Cevap: BBL 11/12 H:3 | Galatasaray MP - P.Karşıyaka | 30 Ekim | 13.30 | Lig TV 3

Salonun büyük bir kismi dolu olur.

Edit: cezamizin iki mac oldugunu unutmusum. :asd:

Cevap: BBL 11/12 H:3 | Galatasaray MP - P.Karşıyaka | 30 Ekim | 13.30 | Lig TV 3

Geçen gün de Grundıg le oynuyolardı.Bi türlü çözememiştim.Bugün rakibinin ismi Türk Allahtan :)

2 maç üst üste kaybetmeyiz o yüzden bu maçı alırız..

Çok zor maç takım yoruldu ve moralleri bozulmuş olabilir.İnşallah kazanırız.Çünkü bu maçı kaybedersek Karşıyaka deplasmanı hiç kolay değil ve play-off ta eşleşme ihtimalimiz var.

saatler bi saat geri alınmasaydı ne güzel bi saat kalmıştı maça :D

Karsiyaka - Besiktas macini izlemistim. Besiktas´i baya zorlamislardi. Iyi takim acikcasi. Bizim Ilkan da kendine bir yer edinmis orda. Cok iyi gencleri takima kazandirmis olmamiz en büyük avantajimiz diye düsünüyorum. Cok sevindiriyor beni bu. Gelecegin Milli Takimini Galatasaray olusturacak diye düsünüyorum.

Lakovic gecen macta formsuz oldugu icin kaybettik. Yoksa kaybetmezdik. Yani iki üclük fazla atsaydi mac öyle olmazdi. Adam 10/1 üclük isabet tutturdu yani macta. Bugün normal formuna birazcik yaklassa maci aliriz. Cünkü Lakovic´in 3lükleri rakibin moralini bozuyor ve bizi atesliyor.

Karsiyaka - Besiktas macini izlemistim. Besiktas´i baya zorlamislardi. Iyi takim acikcasi. Bizim Ilkan da kendine bir yer edinmis orda. Cok iyi gencleri takima kazandirmis olmamiz en büyük avantajimiz diye düsünüyorum. Cok sevindiriyor beni bu. Gelecegin Milli Takimini Galatasaray olusturacak diye düsünüyorum.

Lakovic gecen macta formsuz oldugu icin kaybettik. Yoksa kaybetmezdik. Yani iki üclük fazla atsaydi mac öyle olmazdi. Adam 10/1 üclük isabet tutturdu yani macta. Bugün normal formuna birazcik yaklassa maci aliriz. Cünkü Lakovic´in 3lükleri rakibin moralini bozuyor ve bizi atesliyor.

Geçen maç hem Lakovic'in kötü şut yüzdesi yüzünden hem de serbest atışları bolca kaçırmamızdan dolayı kaybettik. Özellike Andric çok fazla atış kaçırdı. Umarım o maçın dönüşünde iyi bir rakibe karşı, iyi bir oyun ile fazla zorlanmadan kazanırız. Ama gel gör ki işler hiç o kadar da kolay gözükmüyor. Dediğin gibi Karşıyaka iyi bir takım ve Play Off'da eşleşme ihtimalimizi de göz önünde bulundurursak bu maçı kazanmaktan başka çaremiz kalmıyor.

Ben rahat bir galibiyet bekliyorum takımdan. Karşıyaka eski gücünde olmasa da hala ciddi bir takım ancak son maçlardaki performansından sonra bu maçta silkeleneceğini düşünüyorum. Özellikle Chatman eşleşmelerini iyi kullanmalıyız. Caner de bol süre almalı bu maçta.

Üst Alt