BBL 11/12 H:5 | Galatasaray MP 61-69 A.Efes | Maç Sonucu | 13 Kasım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 H:5 | Galatasaray MP 61-69 A.Efes | Maç Sonucu | 13 Kasım

f26e0logo_buyuk.gif

0d413galatasaray-logo.png
v.png
eb6d2EfesPilsenSKnewLogo.png

d9db6abdi_ipekci_%20spor_salonu.jpg

ligtv3.png

Beko Basketbol Ligi 11/12 Sezonu 5.Hafta

Galatasaray Medical Park - Anadolu Efes Spor Kulübü

Abdi İpekçi Spor Salonu, İstanbul

13 Kasım

17.30

Lig TV 3

Cevap: BBL 11/12 H:5 | Galatasaray MP - A.Efes | 13 Kasım | 17.30 | Lig TV 3

Şu maça 12.000 kişi olsun yahu futbol maçı yok bir şey yok.

Her ne kadar Kinsey son haftalarda müthiş katkı versede ben onun sahada olmasını isterdim. Çünkü Efes'in kadrosunda bilindiği gibi 6 yabancı var ve saha dısında kalacak yabancı secimlerini Barac ve Batista'dan birinden kullanıyorlar. Şimdi Kinsey olmadığı için hem Barac hem Batista sahada olacak. Bizim de pota altında hem sertlik hem de ribaunt sorunumuz varken bu bizim için cok kötü oldu.

Macı kazanmak için kısalarımızın 2 kişilik oynaması gerekiyor. Taraftarda zaten görevini yapacaktır.

5 numara da sıkıntı yasayabiliriz.Cünkü maalesef ne andric ne de furkanın barac ve hele de batistayı fiziksel olarak tutmaları cok ama cok zor.onun için top aldırmamaya yönelik savunma yapmaları gerekiyor.Eger zaza oynayabilirse proplem yasamayabiliriz bu konuda.Bi de kinsey yine top calacaktır hatta smac da yapacaktır ama bunu minimize etmeliyiz ve taraftar olarak coskumuzu kaybetmemeliyiz.

Yeneriz.

Fakat bunlarin bi saglam adamlari var. O adama dikkat :b5:

Taraftarlarımızın mac öncesi Ermal'e sevgi göstermesi gerektigini düsünüyorum.Cünkü bizdeyken canla başla elinden geleni yaptıgını düsünüyorum.En azından bir alkısı hakkediyor maç öncesi.

Kinsey 3 hafta oynamayacakmış.

Kaynak: Salsabasket

Kinsey oynamayabilir diyolar net bilmiyorum.Ama eger yoksa bu bizim için bir avantaj sonucta.Ne olursa olsun savunmadaki en önemli oyuncularının basında geliyor kinsey.

Kinsey 3 hafta yok. Ntvsporda Ufuk Sarıca'nın açıklaması vardı.

Kinsey 3 hafta oynamayacakmış.

Kaynak: Salsabasket
Aslında kötü haber.Şimdi diyeceksiniz ki neden kötü haber ki işte bizim macta oynamayacak.Tamam bu yönden bakarsak iyi haber gibi gözüküyor.Ama yarın(bugün oldu artık) maccabi macı var Anadolu efesin.Sonucta fener haric avrupada Türk bayragını temsil eden bütün kulüplerimizi tutuyorum.Kinsey'in efes için cok degerli bir oyuncu oldugunu düsünürsek maccabi karsısında oynamasını isterdim acıkcası.Bu yüzden benim için kötü bir haber diyebilirim.Ancak bir önceki mesajımda vurguladıgım gibi bizim macta oynamayacak olması bizim için büyük bir avantaj tabiki de.

Önümüzde zorluk derecesi çok yüksek olan 2 maç var. Takım hem fiziksel, hem mental olarak çok yıpranacak. Mental olarak taraftar çok büyük katkı vermesi gereken maçlardır bunlar. Nasılki takım son topa kadar mücadele ediyor, taraftar da skor ne olursa olsun son topa kadar mücadele etmesi gereken maçlardır.

bu maçta taraftara çok büyük görev düşüyor renktaşlar haftasonu maç yok saati makul dolduralım şu salonu alalım maçı.

Ligin en dominant takımı, sienadan sonraki en büyük sınavımız olacaktır.

ooff ooff maça bak be süper umarım kazanırız

Üst Alt