BBL 11/12 Play-Off Ç.F. 1.Maç | Galatasaray MP 80-66 Tofaş | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 Play-Off Ç.F. 1.Maç | Galatasaray MP 80-66 Tofaş | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Ç.F. 1.Maç | Galatasaray MP - Tofaş | 5 Mayıs | 20.00

cbdbdbeko_bl_playoff_eslesme_1112.jpg

yarı finalde inş.fener gelir onları daha rahat eleriz

Sen şampiyon olacaksın,

Seni sevmeyen ölsün!

[video=youtube;3ata7biqCGo]https://www.youtube.com/watch?v=3ata7biqCGo[/video]

Not: 14 yerine 22 koyun. :) Basketbolu uzun senelerdir takip edenler için gerçekten çile gibi geçen 22 sene. Bu maçla inşallah şampiyonluk yürüyüşümüz emin adımlarla devam edecek.

ülker bu sene nasıl? pek takip etmedim onları.yarı finalde gelirlerse saha avantajı bizde mi?

Finale çıkarsak karşı şemadan kim gelirse gelsin şampiyon oluruz.

Tofaşa burda kazara yenilsek, gider orada yeneriz. 2 maç üst üste kaybedeciğimizi sanmıyorum bu sebeple bence bizim için asıl final BJK-Fener serisinden gelecek takım ki bence bu BJK olacak.

Tofaş maçı çok zor geçecek

Çünkü adamlar formda ve genç yetenekleri mevcut

Küçümsemeye gelmeyecek kadar ciddi takım

Alt tarafta hakem veya başka dış etkenler olmadığı sürece kesinlikle beşiktaş yarı final oynayacaktır

Şampiyonunda sol taraftan çıkacağını düşünüyorum

Son maçlardaki gibi laubali oynarsak Tofaş bile yenebilir bizi. Ancak gerçek oyunumuzu oynarsak Beşiktaş da rakip olamaz, yıllardır beklediğimiz şampiyonluğu alırız.

çeyrek finallerin tek sürprizini yaparsa ksk efes'e karşı yapar. ksk'nın hem kadrosu iyi, hem de efes'in seyirci desteği neredeyse 0.

bjk-fb eşleşmesi; bjk'nin rotasyonu dar ama bjk hem moral hem de seyirci avantajıyla %51 önde. oğuz savaş yarmasının ayağının kırılması da felaket oldu fb için.

gs ve banvit ise çok rahat 2-0 yapıp geçerler.

Mutlaka ama mutlaka kazanmamız gereken bir maç deplasmanda ne olacağı hiç belli olmaz. Zaten kalite farkı ne kadar olursa olsun iş "tek maç al turu geç"e dönerse ibre yön değiştirir her zaman.

Finale çıkarsak karşı şemadan kim gelirse gelsin şampiyon oluruz.

Tofaşa burda kazara yenilsek, gider orada yeneriz. 2 maç üst üste kaybedeciğimizi sanmıyorum bu sebeple bence bizim için asıl final BJK-Fener serisinden gelecek takım ki bence bu BJK olacak.

Ben de BJK'nin turu gececegini düsünüyorum, Oguz'un sakatligindan sonra FB Ülker'in pili bitti.

GS - BJK / Banvit - Efes

----GS-Efes-----

Sampiyon - GS [soran olursa Demirhan Ozalp dedi dersiniz] :D

Biz turu atlarsak çok büyük bir ihtimalle Bjk gelecek karşımıza işte o zaman taraftarın Barça - CSKA - Oly maçlarındaki atmosferi bize finali getirecektir. Karşı tarafta muhtemel Banvit-Efes yarı finali çıkacaktır. Ben Banvit ile final oynayıp özlediğimiz şampiyonluğu kazanacağımızı düşünüyorum.

Biz turu atlarsak çok büyük bir ihtimalle Bjk gelecek karşımıza işte o zaman taraftarın Barça - CSKA - Oly maçlarındaki atmosferi bize finali getirecektir. Karşı tarafta muhtemel Banvit-Efes yarı finali çıkacaktır. Ben Banvit ile final oynayıp özlediğimiz şampiyonluğu kazanacağımızı düşünüyorum.

Ne korkuyorsunuz basketbolun İntertotosunu alan takımdan bu kadar yahu?Taraftar desteği çok önemli ama biz Bjk´den çok daha iyi bir takımızi,net.

iyi bir baslangic yapalim bu aksam.

Galatasaray,Efes ve Banvit turu rahat gecer bence. Ülker ile Milangaz cekismeli gececek.

Ne korkuyorsunuz basketbolun İntertotosunu alan takımdan bu kadar yahu?Taraftar desteği çok önemli ama biz Bjk´den çok daha iyi bir takımızi,net.

Ne korkması onlar bizden korksun, şu an Türkiye liginde bir rakipten asla ve asla çekinmem. Şansızlıklar olsa bile maçın sonuna kadar savaşacak takımımız var. Ama

malesef her şey kâğıt üzerinde bitmiyor parkeye çıkıp o iyiliği göstermek gerekiyor. Misal Fb-Bjk-Cska iç saha maçlarında olduğu taraftarımızla bütünleşince yenilmesi imkansız bir takım haline bürünüyoruz. O yüzen taraftar desteği çok önemli

konuyla çok alakalı değil ama keşke bizim hocalarda böyle ayrıntılı rakibi analiz ettiğini video edip biz görebilseydik.

[video=youtube;Toczj-LxQ80]https://www.youtube.com/watch?v=Toczj-LxQ80&feature=relmfu[/video]

[video=youtube;gM-Dqw5khtM]https://www.youtube.com/watch?v=gM-Dqw5khtM&feature=relmfu[/video]

dediklerini çok anlamıyorum basketbol diliyle çok iyi takım oldugumuzu lakovic gibi büyük oyuncuları oldugu pick androlu iyi oynadıklarını söylüyor

Tofas maçına gelince taraftar bugün normal desteği versin alırız yarı finali düsünmeye başladım...

Evimizde ortalama altı takımlara karşı çok zorlandık. Umarım play off ta tekrarı olmaz.Bursa'daki maçta tribünde olacağım.2-0 yapıp rakibi bekleriz

genel düşün umarım play off ile beraber sona erer tofaş ne kadar dirençli olursa olsun normal koşullarda +10 ile kazanmamız gereken bir maç en az 10 sayı farkla bir galibiyet bekliyorum finaldede rakibimiz anadolu efes olacaktır.

Üst Alt