BBL 11/12 Play-Off Ç.F. 2.Maç | Tofaş 73-79 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 Play-Off Ç.F. 2.Maç | Tofaş 73-79 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Ç.F. 2.Maç | Tofaş 0-0 Galatasaray MP | 1.P | Lig TV 3

Tutku reis asistlere başladı, Caner 32-36

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Ç.F. 2.Maç | Tofaş 24-29 Galatasaray MP | 2.P | Lig TV 3

andric ne dengesiz bir adamsın lan. steps yapıyon ardından adamına el bile göstermiyon sayı yedik.

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Ç.F. 2.Maç | Tofaş 0-0 Galatasaray MP | 1.P | Lig TV 3

Nichols 3lüklere başladı, işimiz zor 42-37

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Ç.F. 2.Maç | Tofaş 24-29 Galatasaray MP | 2.P | Lig TV 3

bizimkiler potaya top atmayı unuttular. fark 7 sayı oldu lan yuh. 46 sayı yedik.

Göksenin'de ciddi düşüş var son maçlarda

Daha ilk yarı bitmeden 46 sayı yemek olacak iş değil....

İlk yarı bitsin bir an önce.

Devre arası iyi gelecektir bize.

Ciddi anda saçmaladık çünkü.

böyle zone yapan takımlara karşı lakoviç ve shumpert' ın daha çok süre alması lazım. oyuna ısınmaları lazım.

46-40 bitti ilk yarı. serbest atışlarda kötüyüz.

Yediğimiz sayı çok fazla ilk yarı için.

şu endere gıcık oluyorum nedense.....

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Ç.F. 2.Maç | Tofaş 46-40 Galatasaray MP | Devre Arası | Li

İkinci yarı toparlarız.

Oktay hoca sağlam bir ayar verecektir takıma.

Gene küçümseme modundayız.

İkinci yarı daha ciddi ve daha iyi çıkarız.

Çünkü 2.periyot resmen hiçbir şey yapmadık açık ve net.

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Ç.F. 2.Maç | Tofaş 46-40 Galatasaray MP | Devre Arası | Li

İkinci yarı toparlarız.

Oktay hoca sağlam bir ayar verecektir takıma.

Gene küçümseme modundayız.

İkinci yarı daha ciddi ve daha iyi çıkarız.

Çünkü 2.periyot resmen hiçbir şey yapmadık açık ve net.

Küçümseme ile pek alakası olduğunu sanmıyorum son 3-4 maçtır bi sıkıntı var. Ligdeki büyük maçları kazandıktan sonra takımda bir düşme oldu...Eski tempomuzu yakalayamadık son 3-4 maç...

İyi bir sayı bulan oyuncunun bir sonraki savunma veya hücumda hata yapma opsiyonu olduğunu düşünüp,özgüveni de yüksekken hata yapmasına çok sinirleniyorum.Caner bugün 2 kez yaptı bunu.Onları yapmassa mükemmel katkı vermiş olucak ama yaptıklarını da alıp götürüyor bu hatalar( Faturayı ona çıkarmıyorum tabi ki sadece genel bir hoşnutsuzluğumu dile getirdim).

2. çeyreği unutup maça yeni başlıyormuşuz gibi 2 çeyrek oynamalıyız.

bu karşımızdaki takımlar cok yüzdeli atıyorlar. elde koysan atıyorlar anasını satiyim.

Küçümseme ile pek alakası olduğunu sanmıyorum son 3-4 maçtır bi sıkıntı var. Ligdeki büyük maçları kazandıktan sonra takımda bir düşme oldu...Eski tempomuzu yakalayamadık son 3-4 maç...

İlk maçı izledin mi Hüseyin?

O maçla şimdiki maç arasında fark var.

İlk maçta harbi harbi kendimiz oynadıkki Tofaş zaten duvara çarpmıştı.

Bugün 2.periyot kötüydük zaten kısacası.

Birde küçümsüyoruz diyorum.

Neden dersen bu seneki Mersin ve Erdemir maçlarını küçümsedik ve maçlarda gördük günümüzü.

Birini 2 uzatmada kaybettik,birinide 2 uzatmada kazandık.

Ha ben çok ama çok karşıyım küçümsemeye.Her rakibe saygı duymak zorundayızz.

İlk maçı izledin mi Hüseyin?

O maçla şimdiki maç arasında fark var.

İlk maçta harbi harbi kendimiz oynadıkki Tofaş zaten duvara çarpmıştı.

Bugün 2.periyot kötüydük zaten kısacası.

Birde küçümsüyoruz diyorum.

Neden dersen bu seneki Mersin ve Erdemir maçlarını küçümsedik ve maçlarda gördük günümüzü.

Birini 2 uzatmada kaybettik,birinide 2 uzatmada kazandık.

Ha ben çok ama çok karşıyım küçümsemeye.Her rakibe saygı duymak zorundayızz.

İzledim Tugay tüm maçları izliyorum. bende o iki maçtan bahsediyorum zaten çok kötü oynadık... Bjk-ülker- efes i yendikten sonra bi rehavet oldu sanırım o maçlarda. Küçümseme olayına karşı olmamın sebebi Oktay Mahmuti'nin olduğu yerde öyle bir şey olacağını sanmıyorum...

bu karşımızdaki takımlar cok yüzdeli atıyorlar. elde koysan atıyorlar anasını satiyim.

Nedense bize karşı oynayan her takımda bu oluyor.Birazda kendimize bakmalıyız nerde yanlış yapıyoruz diye.Bireysel hataları en aza indirmek gerek.Tüm efor boşa gitmiş oluyor tek bir hatayla.

Yine de takım istediğinde rakibe göre vites yükseltebilme becerisine sahip.Yarıfinal-final'e seviye arttırarak gideriz.

Üst Alt