BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 74-65 Galatasaray MP | Maç Sonucu

f26e0logo_buyuk.gif

59394bjk.png
v.png
7181fgalatasaray.png

bb10bsinanerdem.jpg

ligtv3.png

Beko Basketbol Ligi 11/12 Sezonu Play-Off Yarı Final 3. Maç

Beşiktaş Milangaz - Galatasaray Medical Park

Sinan Erdem Spor Salonu, İstanbul

20 Mayıs

17.00

Lig TV 3

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 1-1 Galatasaray MP | 20 Mayıs | 1

Son maçı unutup buna odaklanmamız gerek.

Takımdan bu maçta karakter koymasını bekliyorum. Serinin devamı açısından çok kritik maç. Bu maçı almak demek en kötü ihtimalle seriyi son maça yani Abdi İpekçi'ye bırakmak demek. Kazanmak çok önemli.

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F. 3.Maç | Beşiktaş M. 1-1 Galatasaray MP | 20 Mayıs | 1

Almamız şart. ALLAH utandırmasın...

Kazanacağız başka yolu yok, Bjk iyi bir takım olabilir ama biz onlardan daha iyiyiz sadece inanıp mücade edelim fark sahaya yansır o zaman.

İnşallah alırız bu maçı bugün moralim çok bozuldu

Onlar yapacakları işleri biliyorlar.

Benim tek sözüm Allah yar ve yardımcıları olsun.

Ben onlara güveniyorum başaracaklar.

bundan sonraki 2 maç sinan erdemde demi

Aslanlara güvenim tam, Allah yardımcımız olsun. Bu sene çok emek verdik, bütün senenin emeklerini, Euroleague hayallerimizi çöpe atamayız. Oyuncularımız da bunun bilincinde olurlarsa bizi bu ligde kimse yenemez.

Galip gelmemiz gerekiyor mutlaka.

dışardan attırmazsak yenilmeyiz.içerden okadar iyi değiller.bir doğru düzgün hucum yapalım.hoca inşallah bu sefer normal bir 5 le başlar.ilk 5 de sutu iyi olan oyuncumuz yok malesef

Oktay Hoca'yı çok seviyorum. Hırslı kişiliğine, mücadeleci yapısına ve adamlığına sözüm yok. Ama koçun bir yönünü hiç sevmiyorum ki, o da takıntıları. Maçtan önce de söyledim. Bu maçta sürpriz yapacak adam Ataman'dır diye, zira Oktay Hoca'nın bir rutini var ve bunu asla bozmuyor. Ataman yine ikinci yarı şapkadan tavşan çıkardı ve değişmeli adam adama savunmaya geçti. Buna karşılık koç, karşı hamle yapmadı. Çözüm üretecek, müdahalede bulunmadı. Takım aynı rutinde devam etti. Ve ikili oyunlarımız Ataman'ın şapkadan çıkardığı, savunmaya takıldı kaldı.

Takım da, ritmi kaybedince. Sete set'te resmen dağıldık. Hawkins'in bu maç insiyatif alacağı belliydi. Ona da herhangi bir çözüm üretemedik. Özetle adamlar hak ettikleri bir maçı alıp, seriyi 1-1'e getirdi.

Bundan sonrası yine bizde biter. Sinan Erdem'de alınacak bir galibiyet bizi, yukarı atar. Taraftara da dikkat çekmek lazım. Milangaz küçümsenecek takım değildi. O salonun yıkılması gerekirdi. Avrupa maçlarındaki havanın oluşması gerekirdi. Ama ne yazık ki, taraftarda neden olduğunu bilmediğim bir rehavet vardı ve Milangaz bundan da, çok iyi faydalandı.

İnşallah Sinan Erdem'den 1 galibiyet çıkarırız ve yürürüz.

Oktay Hoca'yı çok seviyorum. Hırslı kişiliğini, mücadeleci yapısına ve adamlığına sözüm yok. Ama koçun bir yönünü hiç sevmiyorum ki, o da takıntıları. Maçtan önce de söyledim. Bu maçta sürpriz yapacak adam Ataman'dır diye, zira Oktay Hoca'nın bir rutini var ve bunu asla bozmuyor. Ataman yine ikinci yarı şapkadan tavşan çıkardı ve değişmeli adam adama savunmaya geçti. Buna karşılık koç, karşı hamle yapmadı. Çözüm üretecek, müdahalede bulunmadı. Takım aynı rutinde devam etti. Ve ikili oyunlarımız Ataman'ın şapkadan çıkardığı, savunmaya takıldı kaldı.

Takım da, ritmi kaybedince. Sete set'te resmen dağıldık. Hawkins'in bu maç insiyatif alacağı belliydi. Ona da herhangi bir çözüm üretemedik. Özetle adamlar hak ettikleri bir maçı alıp, seriyi 1-1'e getirdi.

Bundan sonrası yine bizde biter. Sinan Erdem'de alınacak bir galibiyet bizi, yukarı atar. Taraftara da dikkat çekmek lazım. Milangaz küçümsenecek takım değildi. O salonun yıkılması gerekirdi. Avrupa maçlarındaki havanın oluşması gerekirdi. Ama ne yazık ki, taraftarda neden olduğunu bilmediğim bir rehavet vardı ve Milangaz bundan da çok iyi faydalandı.

dediklerine katılıyorum,sete ste hucumna kaldığımız anda dedovici ve lakovici aynı anda alabilirdi hoca.hem içeri penetre edebilirdik hemde dılardan boş atış bulabilirdik.ama ısrarla hoca ender ile devam etti.ayrıyetten seyircinin rahatlığı konusuna gelince sen ben nekadar rahtsak maça gidenlerde o kadar rahattı.futbol inanılmaz stres yaptı herkesde ve bu maçlara bakış açımız değişti.ama sinan erdem de 1 maç kazanırsak son maç bjk ye imkanı yok vermeyiz

Yılın en önemli 2 macından birincisi bu mac. Bu macı kazanan 4.mac için müthiş bir avantaj elde eder cünkü kaybeden takım elenme stresi yasayacak. Eğer bu macı kaybedersek cok net söylüyorum gelecek seneyi ve euroleague'i kaybederiz. Kazanırsak %95 finale cıkarız ve böylece euroleague hayallerini bir nebze olsun kurtarmıs oluruz. Sevmediğim bir klişe olmasına rağmen söylüyorum artık kötü oynama gibi bir hakkımız kalmadı. Normal sezon sonu taslar yerine oturması gerekirken giddikce dağılıyoruz.

Oktay Hoca'yı çok seviyorum. Hırslı kişiliğine, mücadeleci yapısına ve adamlığına sözüm yok. Ama koçun bir yönünü hiç sevmiyorum ki, o da takıntıları. Maçtan önce de söyledim. Bu maçta sürpriz yapacak adam Ataman'dır diye, zira Oktay Hoca'nın bir rutini var ve bunu asla bozmuyor. Ataman yine ikinci yarı şapkadan tavşan çıkardı ve değişmeli adam adama savunmaya geçti. Buna karşılık koç, karşı hamle yapmadı. Çözüm üretecek, müdahalede bulunmadı. Takım aynı rutinde devam etti. Ve ikili oyunlarımız Ataman'ın şapkadan çıkardığı, savunmaya takıldı kaldı.

Bundan sonrası yine bizde biter. Sinan Erdem'de alınacak bir galibiyet bizi, yukarı atar. Taraftara da dikkat çekmek lazım. Milangaz küçümsenecek takım değildi. O salonun yıkılması gerekirdi. Avrupa maçlarındaki havanın oluşması gerekirdi. Ama ne yazık ki, taraftarda neden olduğunu bilmediğim bir rehavet vardı ve Milangaz bundan da, çok iyi faydalandı.

Analizlerin tek kelime ile mükemmel hocam. Forumda türkceyi en düzgün kullanan kisi Ozan abidir , net.

Adamsin ! :)

İşimizi zorlaştıran bir mağlubiyet aldığımız kesin lakin aksiyonu seven bir takım olduğumuzda unutulmamalı.Sinan Erdem'de alacağımız bir galibiyet bizi finale taşıyacaktır. :f

İşimizi zorlaştıran bir mağlubiyet aldığımız kesin lakin aksiyonu seven bir takım olduğumuzda unutulmamalı.Sinan Erdem'de alacağımız bir galibiyet bizi finale taşıyacaktır. :f

bu sene deplasmanda hiçbir buyuk maçı kazanamadık malesef.iş oktay hocaya kaldı valla.tek umudum bjk nin fiziksel olarak yıpranması.

Josh Shipp´in sakatlığı herşeyi mahvetti.Jamon Gordon ve Josh Shipp bu takımın %70´i.

bu kadar uyuz 3 lük atan başka takım yoktur.serhat çetin bile spanoulis oldu anasını satayım ya.

Üst Alt