BBL 11/12 Play-Off Y.F. 4.Maç | Beşiktaş M. 84-73 Galatasaray MP | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 11/12 Play-Off Y.F. 4.Maç | Beşiktaş M. 84-73 Galatasaray MP | Maç Sonucu

f26e0logo_buyuk.gif

59394bjk.png
v.png
7181fgalatasaray.png

bb10bsinanerdem.jpg

ligtv3.png

Beko Basketbol Ligi 11/12 Sezonu Play-Off Yarı Final 4. Maç

Beşiktaş Milangaz - Galatasaray Medical Park

Sinan Erdem Spor Salonu, İstanbul

22 Mayıs

20.00

Lig TV 3

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F 4.Maç | Bjk Milangaz - Galatasaray MP | 22 Mayıs | 20:0

Benim başlık açmamın zamanı gelmiş.

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F 4.Maç | Bjk Milangaz - Galatasaray MP | 22 Mayıs | 20:0

Çoğunluk yeniliriz der.. Maçı kazanırız !

Sonrada Helal olsun Aslanlar olur.

Dış şut belirleyici olur.

Çoğunluk yeniliriz der.. Maçı kazanırız !

Sonrada Helal olsun Aslanlar olur.

Dış şut belirleyici olur.

yenilsinler dunyada yenilenen ilk takim biz degiliz yenilmekte kazanmakta sporun bir parcasi ama yenilecksende adam gibi yenlil hakkini ver bak bakalim kimseden ses cikarmi

bence alırız

en azından serbest atışta %60-%70 arası yaparsak 3lüktede %40a yakın olursa alırız

Bu sezon şampiyonluk şansımız bu kadar yüksekken işin buralara gelmesi çok kötü. Açıkçası bu maça dair inancım az.

Takımdan karakter koymasını bekledim ama onu da yapamıyoruz.

Düzen dahilinde hiçbirşey üretemiyoruz. Olumlu birşeyler söylemek güç.

Elde kaybedeceğimiz birşeyin olmaması belki bizi rahatlatır biraz.

Daha iyi oynarız ama kaybederiz.

Takıma teşekkürler.

Seneye daha iyi takviyelerle dönmek dileğiyle.

Arkadaşlar bu konuda fazla bilgim yok , benim bildiğim lig şampiyonu serilerde 1-0 önde başlar neden böyle değil artık bide yine Sinan Erdem 'de oynanıyor bunlar bize ne zaman gelecek?

Tek umudum Sercan abinin konuyu acmis olmasi, yoksa fark bekliyorum Milangaz (Besiktas'tan). Sokak basketbolu ile bir yere varamayiz.

E. Ligde cska maci gibi prestij macindaki hirstan daha fazlasi lazim bu arkadaslar sezon boyunca iyi oynadilar ama sezonun en onemli maci bu onumuzdeki mac. Prestij macinda gotlerini yirtanlarin bu mac tamamini kesip atmasi lazim anlamiyorum niye boyle oldu

yepyeni bir defter acma firsati hala zor olsada var oktay mahmutinin olaya el koymasi lazim

Arkadaşlar bu konuda fazla bilgim yok , benim bildiğim lig şampiyonu serilerde 1-0 önde başlar neden böyle değil artık bide yine Sinan Erdem 'de oynanıyor bunlar bize ne zaman gelecek?

serilerin 1-0 haşlama durumu bu sene değişti her seri o-o başlıyor artık , milangaz istekte bulunmuş Sinan Erdem'de oynayalım diye tbf de kabu etmiş,eğer bi daha ki maçı biz yenersek bizim salonumuzda olcak maç

serilerin 1-0 haşlama durumu bu sene değişti her seri o-o başlıyor artık , milangaz istekte bulunmuş Sinan Erdem'de oynayalım diye tbf de kabu etmiş,eğer bi daha ki maçı biz yenersek bizim salonumuzda olcak maç

Teşekkür ettim renkdaş :)

Uzun uzun yazmaya gerek yok siz daha iyisiniz gereğini yapın.

Tıpkı Rytas deplasmanı Oly maçı Cska maçı gibi...

Oktay Hoca geçen sene fener serisinden sonra ne demişti? "Üzülmek için hak etmek gerekir"O karakteri koyun sahaya yeter ki,başka birşey istemiyorum.

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F 4.Maç | Beşiktaş M. 2-1 Galatasaray MP | 22 Mayıs | 20.

Sevgili Hocam,

Savunarak kazanamayacağını sanırım bu serideki 3 maçta gördün.

O zaman ne yapacaksın; atarak kazanacaksın.

Lütfen bu maçta Gordon, Lakoviç, Dedoviç gibi skorer oyuncular daha fazla süre alsın!

Oktay Hoca geçen sene fener serisinden sonra ne demişti? "Üzülmek için hak etmek gerekir"O karakteri koyun sahaya yeter ki,başka birşey istemiyorum.

Ha yaşa yahu.Kaybederken de alkışladık biz bu takımı ama o karakterden eser yok.Tarihi fırsatı elimizin tersiyle itiyoruz.

Cevap: BBL 11/12 Play-Off Y.F 4.Maç | Beşiktaş M. 2-1 Galatasaray MP | 22 Mayıs | 20.

Takıma inancım sonsuz , tek isteğim yenilselerde Galatasaray gibi oynayıp yenilmeleri o kadar ... Daha hiç bişey bitmiş değil ...

önce herkes bu akşam her oyuncumuz bir güzel düşünecek. biz nerde hata yapıyoruz dicekler. konsantrasyonları macta olucak. ozaman şu bireysel oynayan takım karşımızda dagılır. azcık sert savunma ya başka bişey degil. kazanacaksınız bu macı.

Ha yaşa yahu.Kaybederken de alkışladık biz bu takımı ama o karakterden eser yok.Tarihi fırsatı elimizin tersiyle itiyoruz.

Bence bunda taraftarın da etkisi var.Geçen sene Banvit serisinde ki atmosfer olsa belki 3-0 ile turlamıştık şimdi.Taraftar da karakterini kaybetti.Herkesin kendine gelmesi lazım.

Üst Alt