BBL 12/13 H:4 | Galatasaray MP 81-62 Olin Edirne | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 12/13 H:4 | Galatasaray MP 81-62 Olin Edirne | Maç Sonucu

f26e0logo_buyuk.gif

7181fgalatasaray.png
v.png
f6bd0Olin_Edirne_Basket_logo.jpg

d9db6abdi_ipekci_%20spor_salonu.jpg

ligtv2.png

Beko Basketbol Ligi 12/13 Sezonu 4.Hafta

Galatasaray Medical Park - Olin Edirne

Abdi İpekçi Arena, İstanbul

3 Kasım

16.00

Lig TV 3

Cevap: BBL 12/13 H:4 | Galatasaray MP - Olin Edirne | 3 Kasım | 16.00 | Lig TV 3

Rahat bir galibiyet bekliyorum.Büyük ihtimal maça giderim.

Cevap: BBL 12/13 H:4 | Galatasaray MP - Olin Edirne | 3 Kasım | 16.00 | Lig TV 3

Son zamanlarda illegal yayınların/platformların isimleri çok sık kullanılmaya başlandı. Pekçok internet sunucusu maçları internetten vererek rank elde etmeye çalışıyor.

Ancak bu konuda LigTV'nin"maç linklerini paylaşan forumlara" gerçekten sert tepkileri oluyor. Özellikle forum sahiplerininmahkemeye verilmesi , forumların kapanması gibi pekçok sonuç bizleri bekleyebiliyor.

Bu nedenle , forumumuzda bu linkleri/yayınları/platformları paylaşmak , kesinlikle ama kesinlikle yasaktır. Eğer yayınlayan olursa , cezası en üst düzeyde MYC olacaktır.

Bu konuda sizleri uyarma gereksinimi duyduk , konuyla ilgili hassasiyetinizi bekliyor iyi günler diliyoruz.

GSCimbom.com Yönetimi

25-30 sayı fark beliyorum maçtan sonra eurocup maçımızda var onuda düşünüp biran önce fark yapmalıyız

damercantın maçı yazın kenara 33 sayı atacak...reıs

Cosariz. Galatasaray ciddi oldugu sürece her macta favori bana göre. Türkiye Avrupa farketmez

BBL 12/13 H:4 | Galatasaray MP - Olin Edirne | 3 Kasım | 16.00 | Lig TV 3

Ataman gibi winner hoca oldugu surece ciddiyet sorun degildir bana gore. Ancak teklemeler olabilir gayet normal , birdenbire fazla anlamlar yukleyip niye boyle oldu demeyelim daha cok erken.

Olin savunma takımı ve asla tempo yaptırmaz,

Özellikle güçlü takımlara karşı 20 sayı filan kolay kolay sayı yemezler Taştimur'un felsefesi bu maçı soğut, savunmada bütün enerjini ortaya koy hücumda olursa olur birazda Howard'lı Orlando gibi iyi pivot alırlar hep etrafına 4 tane şutör dış atışa dayalı hücum,

Bu hafta fark yediler ve ben salondaydım bunun tek nedeni ise rakip ne zaman kendi ayarında olsa Olin sistem dışına çıkıyor,

Biz kazanıcaz ama kimse 30 sayı fark beklemesin, maçta çok sayı olmaz Olin 50-60 arasında kalır,

Gordon - Göksenin - Hawkins - Macvan - Furkan işte bu 5 beni gerçekten heyecanlandırıyor belki size görsel olarak o kadar tatmin etmez ama oyunun iki yönünü harika oynuyor bu 5, Engin - Domercant - Hawkins - Ersin - N'dong bu beşte hücum olarak çok dehşet bir 5, iki tane 5 yazdım mesela ama benim için bu yılın yerli oyuncusu olucak oyuncuyu ikisinede yazmadım bu bile heyecan verici nasıl bir kadro olduğumuzu gösteriyor(Cenk Akyol).

Eurocup'ta Gordon - Domercant - Hawkins - Macvan - N'dong 5'ne yorum bile yapamıyorum, bu 5 EL'de fantezi olsun diye söylemiyorum rahat F4 yapar, buraların takımı değiliz o yüzden bu sene komik bir Eurocup sezonu bizi bekliyor her maç +15 olma ihtimali %75 ihtimal bence.

Domercant daha fazla süre alır umarım.

Olin savunma takımı ve asla tempo yaptırmaz,

Özellikle güçlü takımlara karşı 20 sayı filan kolay kolay sayı yemezler Taştimur'un felsefesi bu maçı soğut, savunmada bütün enerjini ortaya koy hücumda olursa olur birazda Howard'lı Orlando gibi iyi pivot alırlar hep etrafına 4 tane şutör dış atışa dayalı hücum,

Bu hafta fark yediler ve ben salondaydım bunun tek nedeni ise rakip ne zaman kendi ayarında olsa Olin sistem dışına çıkıyor,

Biz kazanıcaz ama kimse 30 sayı fark beklemesin, maçta çok sayı olmaz Olin 50-60 arasında kalır,

Gordon - Göksenin - Hawkins - Macvan - Furkan işte bu 5 beni gerçekten heyecanlandırıyor belki size görsel olarak o kadar tatmin etmez ama oyunun iki yönünü harika oynuyor bu 5, Engin - Domercant - Hawkins - Ersin - N'dong bu beşte hücum olarak çok dehşet bir 5, iki tane 5 yazdım mesela ama benim için bu yılın yerli oyuncusu olucak oyuncuyu ikisinede yazmadım bu bile heyecan verici nasıl bir kadro olduğumuzu gösteriyor(Cenk Akyol).

Eurocup'ta Gordon - Domercant - Hawkins - Macvan - N'dong 5'ne yorum bile yapamıyorum, bu 5 EL'de fantezi olsun diye söylemiyorum rahat F4 yapar, buraların takımı değiliz o yüzden bu sene komik bir Eurocup sezonu bizi bekliyor her maç +15 olma ihtimali %75 ihtimal bence.

Ayriyetten Lakovic reyis var.Gerçekten çok fena takım olduk Eurocupı nağmalup almamız olası.

mac saati cok kötü akşam yada pazar bu saatte olsa kesin giderdim. ama cumartesi 4te calışıyorum

Durmak yok, ayni ciddiyet ile seriye devam.

Olin geçmişte sık sık ecel terleri dökmemize sebeb olan takım,ciddiyetle,kazasız belasız güzel basketbol oynayarak güzel skorla bitirme temennisiyle:)

Üst Alt