BBL 18.Hafta | Erdemir 76-74 Galatasaray C.C. | 6 Şubat | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 18.Hafta | Erdemir 76-74 Galatasaray C.C. | 6 Şubat | Maç Sonucu

beko.jpg

100erdemirspor.jpg
40791826.png
1871y.png

spormax.jpg

.

Cevap: BBL 18.Hafta | Erdemir - Galatasaray C.C. | 6 Şubat C.tesi | 13.00 | Spormax

İşte bu maç çok zor. Erdemir Play-Off iddiasını sürdürüyor. Etkili isimleri var. Bence çok zor maç olur. Ama kazanırız gibime geliyor. Kazanırsak gerçekten muhteşem olur.

Cevap: BBL 18.Hafta | Erdemir - Galatasaray C.C. | 6 Şubat C.tesi | 13.00 | Spormax

çok zor bir maç hiç ısınamadım ben erdemire inşallah yneriz play off için çok önemli

play off yolunda bu maç çok önemli umarım kazanırız 4 puan fark var play off için bornovayı yenseydik şansımız daha fazlaydı ama yine de inanıyorum ben play off a kalacağımıza

Çok zor bir maç 14 hafta kala yenersek fark 4 maça iner yenilirsek 6 maça çıkar ve playoff hayal olur. Onun için artık Türk basketbolcularımızın daha fazla insiyatif kullanması gerekir. Çünkü yabancılarımız çok yoruldular.

Kolay maç olacağından değil ama Kepez bile deplasmanda yenmişti Erdemir'i yani ileriyi düşünüyorsak rahat geçmemiz gerekir.Evren ve Fatih hariç Türk oyuncularımızın yeterli olduğunu düşünmüyorum.Onlarda iyi değil bu aralar zaten,Evren formsuz Fatih'lede hoca arasında bir problem var herhalde iki maçtır yanında oturtuyor.Yine yabancıların alacağı bir maç olur.

B_6110_2B.jpg

Galatasaray Cafe Crown, Erdemirspor Karşısında

Galatasaray Cafe Crown, Beko Basketbol Ligi’nin 18. hafta maçında Erdemirspor ile Zonguldak Erdemir Spor Salonu’nda karşılaşıyor. 6 Şubat Cumartesi günü saat 13.00’da başlayacak mücadele, Spormax’ten naklen yayınlanacak.

TBL’de oynadığı son dört maçta üç mağlubiyet alan Erdemirspor, geçtiğimiz hafta deplasmanda konuk olduğu Fenerbahçe Ülker’e 107-82 yenilmekten kurtulamamıştı. 17 hafta sonunda dokuz galibiyet ve sekiz mağlubiyetle puan sıralamasının 6. basamağında yer alan Zonguldak ekibinin en skorer oyuncusu maç başına ortalama 17,1 sayı ile Leon Williams. ABD’li forvet, aynı zamanda 9,6’lık ribaunt ortalamasıyla bu kategoride de takımının lideri konumunda.

Ligdeki son dokuz maçından sekiz galibiyet çıkaran Galatasaray Cafe Crown, söz konusu sekansta rakip potalara maç başına ortalama 85,9 sayı gönderirken; geçtiğimiz sezon Zonguldak’taki karşılaşmada rakibini 63-53 mağlup etmeyi başarmıştı.

Kaynak: Galatasaray Cafe Crown, Erdemirspor Karşısında - 04.02.2010 11:48 (ERKEK BASKETBOL) / Galatasaray.org

İnanılmaz zor bir maç olacak. Bu maçı alırsak kesinlikle play off lara kaalcağımızı düşünüyorum. Sonucu kestirmek güç.

Cevap: BBL 18.Hafta | Erdemir - Galatasaray C.C. | 6 Şubat | 13.00 | Spormax

çok zor bir maç olcak puan tablosu için çok kritik bir maç kazanıp yolumuza devam etmeliyiz

Cevap: BBL 18.Hafta | Erdemir - Galatasaray C.C. | 6 Şubat | 13.00 | Spormax

İlk 5'imiz.

Can Akın-Evren Büker-Simas Jasaitis-Mike Wilkinson-Radoslav Rancik

Cevap: BBL 18.Hafta | Erdemir 8-11 Galatasaray C.C. | 6 Şubat | Spormax | 1. Periyot

8-11 Rancik. Rancik'in 9.sayısı.

Üst Alt