BBL 30.Hafta | Galatasaray C.C. 100-67 Bornova Belediye | 24 Nisan | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 30.Hafta | Galatasaray C.C. 100-67 Bornova Belediye | 24 Nisan | Maç Sonucu

Beko Basketbol Ligi 30.Hafta

Abdi İpekçi Spor Salonu

Galatasaray Cafe Crown - Bornova Belediye

24 Nisan

17.00​

Cevap: BBL 30.Hafta | Galatasaray C.C. -Bornova Belediye | 24 Nisan | 17.00

Salonu dolduralım bu maç , bu takıma bir teşekkürü çok görmeyin.

Aslanlarımıza hak ettiği şekilde veda edelim.

fener gene her ihtimale karsı wermiş maçı tesekkurler onlarada!!!

Salonu dolduralım bu maç , bu takıma bir teşekkürü çok görmeyin.

bu takım hakettiği halde salon hiçbir zaman dolmadı ben elimden geldiğince her fırsat buldukça gittim maçlara ama salonun dolduğunu hiç görmedim maalesef :( o yüzden bu maçtada dolucağını sanmıyorum

Usta bende gittim bu snee çoğu maça, hatta dershaneyi ektim 4-5 kere , ben yine söyleyeyim de belki insafa gelen olur maça gider. Biz görevimizi yapalım da gerisi 'herkes gider biz kalırız arkadaş' takımımı yürekten salonda desteklerim diyenlere gitsin.

Usta bende gittim bu snee çoğu maça, hatta dershaneyi ektim 4-5 kere , ben yine söyleyeyim de belki insafa gelen olur maça gider. Biz görevimizi yapalım da gerisi 'herkes gider biz kalırız arkadaş' takımımı yürekten salonda desteklerim diyenlere gitsin.

doğru söylüyosun biraz daha ilgi göstermek lazım zaten giden her maça gitmek istiyicektir buna eminim ortam gerçekten süper

Bence taraftar bu maçta yabancı oyuncularımızın kalmasını istediğini belitmeli. Pankartlarla, tezahuratlarla.

Aliağa Karşıyakayla ..

Mersin Antalyayla..

Oyak Fenerle..

Kepez Banvitle..

Karşıyakanında

Antalyanında

Fenerinde

Banvitinde

ve Bornovanında yenilmeleri halinde ligdeki sıralaması değişebilecek durumu yok.

O yüzden ;

Aliağada,

Mersinde,

Oyakta,

Kepezde

maçları kazanacaktır.

Bizimkilerin abukça hatalar yapmadıkları ,

Bornovanında insan üstü gayreti göstermedikleri sürece maçı alırız.

Olaki maçı kaybedersek nasıl bir hesapla Kepezin üstünde tamamlayabiliriz bilmiyorum..

Cevap: BBL 30.Hafta | Galatasaray C.C. - Bornova Belediye | 24 Nisan | 17.00

Hadi aslanlar hesapları bırakıp kazanalım şu maçı.

Düşeriz diye korkmuyor değilim ama takıma sonuna kadar güveniyorum.Belki bu aslanları yarın son kez izleyeceğiz,salonda olacaklar için her anlamda duygusal bir gün olacak.

Son ve en önemli maçımıza çıkacağız.Kazanmamız lazım.Diğer maçlara güven olmaz...

Yarın bu maça giden varsa ki vardır..Götürebileceği kadar çok kişi götürsün salona.Bu maç çok kritik kaybedersek küme düşebiliriz.O yüzden bir kazaya izin vermemek ve takımımıza bütün sezon boyunca gösterdikleri onurlu mücadeleden dolayı teşekkür etmeliyiz.

Hakan Üstünberk'ten Taraftara Çağrı

Basketboldan Sorumlu Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Üstünberk, Galatasaray Cafe Crown'un Bornova Belediye ile yarın oynayacağı kritik maç öncesinde sitemize önemli açıklamalarda bulundu.

Bu maçın önemine değinen Hakan Üstünberk, “Sezon başında çok iyi ve kaliteli bir kadro kurduk. Çok iyi ve hızlı basketbol oynuyoruz. Bu anlamda belki de Türkiye’de göze en hoş görünen ve en doğru basketbolu biz oynuyoruz diyebilirim.

Şampiyonluk için kurulan ve şu anda galibiyet sayısı olarak üçüncü sırada bulunan bu takımın yarın düşmemek için oynayacak olması bizim açımızdan çok üzücü. Ne yazık ki sezon başında yaşanan talihsiz olay sebebi ile böyle bir maç oynamak durumunda kaldık. Tabii ki şartlar ne olursa olsun takımımız oynadığı basketbolla ve yaşananlara rağmen Galatasaray Ruhu ile bir araya gelerek sergilediği duruşla bütün övgüleri hak ediyor.

Mevcut durumda, yarın Bornova Belediye ile oynayacağımız maç da sezonun en önemli maçı. Yarın bütün taraftarlarımızı, sezonun son maçında, Galatasaray’ımızı desteklemek üzere Abdi İpekçi Spor Salonu’na davet ediyorum. Zaten böylesi bir maçta, Büyük Galatasaray Taraftarı’nın da sezon başından bu yana elinden gelenin en iyisini ortaya koyan takımımızı yalnız bırakmayacağından eminim.

Çok kişilikli oyuncularımız, mücadeleci bir kadromuz var. Önümüzdeki sene, bu kadroya gerekli takviyeleri yaparak Galatasaray’ı şampiyonluğun en güçlü adayı haline getirmek için şimdiden çalışmalara başladık. Taraftarlarımızın, Galatasaray’ı layık olduğu yerde göreceklerinden şüpheleri olmasın” şeklinde konuştu.

gidin arkadaşlar bari su basket maçına gidin en önemli maçımız galatasaraylı olup istanbulda yasayan bi zahmet gitsin su maca

Arkadaşlar iyice bir küme düşme hesaplarını çıkarabilir misiniz?Allah korusun düşmemiz için ne olması lazım.

Üst Alt