BBL 5.Hafta | Galatasaray 74 - 72 Fenerbahçe Ülker | Her Sene böyle.. | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL 5.Hafta | Galatasaray 74 - 72 Fenerbahçe Ülker | Her Sene böyle..

Beko Basketbol Ligi 5. Hafta

Abdi İpekçi Spor Salonu

Galatasaray Cafe Crown - Fenerbahçe Ülker

15 Kasım

19.00​

Cevap: BBL 5.Hafta | Galatasaray - Fenerbahçe Ülker |15 Kasım| 19.00 | Herkes Abdi İp

Bu sefer KASIM'da bizim olacak!Haydi ASLANLAR!

Cevap: BBL 5.Hafta | Galatasaray - Fenerbahçe Ülker |15 Kasım| 19.00 | Herkes Abdi İp

Çok iyi bir taraftar baskısı olmazsa yeniliriz. Olursa şanslar eşit.

En az 20 sayı fark yeriz..

Bu bir totemdir.

bu maçı almamız zor kadro olarak çok iyiler bizden ancak oyuncular ekstra performans gösterirde seyircide destek verirse işler değişebilir yinede yenmemiz çok zor belki fark bile yeriz

Pota altında bizi ezerler. Bizde elle tutulur bir tane uzun yok (takımı kuranlar sağolsun), onlarda milli takımın üç uzunu var.

Fark yeriz maalesef.

Bu takım Ülker'i yenemez. Extra şeylerin olması gerekir ancak.

Onlara verilen sponsor desteğinin yanında bizimki hiçbir şey kalıyor. Artık bu kadrolarıyla bizi yenemezlerse ligden falan çekilsinler.

Bu sene için benim yine zerre umudum yok ama bu takımın son 2 senede de fenerden fark yemesi bekleniyordu,ikisinde de ezdi hatırlatırım.Pazar salona gelelim yeter ki:)

Abdi İpekçiydeyim. Kesin! Litvanylı efsane şutor var bizde bitane! O adama çok güveniyorum..

galip geleceğiz inşaAllah!

Üst Alt