BBL H:13 | F.Ülker 81-72 Efes Pilsen | 3 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:13 | F.Ülker 81-72 Efes Pilsen | 3 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: BBL H:13 | F.Ülker 74-63 Efes Pilsen | 2. Yarı

Mirsad nasıl vurdu Kereme..Adamın gözünü çıkaracak karektersiz..Nasıl bir klüptür buu..Kayada bunlara çok yakışmış..

Cevap: BBL H:13 | F.Ülker 65-53 Efes Pilsen | 2. Yarı

Yorumların bazılarına baktımda Ender'i başımıza wade yapmışsınız:D:D:D

Bana kalırsa Ender 1.ligde ilk 6 içinde hiç bir takımda oynayamaz.

Galatasaray CC

F.Bahçe Ülker

Banvit

Karşıyaka

Antalya BB

Bu takımların hiç birinde oynayamaz diyorsun? Bu adam Dünya Basketbol Şampiyonasının yıldızları arasındaydı. Ve iddia ediyorum, BBL'de en iyi guard sıralamasında çok rahat ilk 3'e girer. Haksızlık yapıldığı gerçek.

81-72 bitti maç. Perasovic'e diyecek bir söz bulamıyorum kendi elleriyle verdi maçı. Wisniewski ligin en kötü guardı kesinlikle. Efes'te en çok süre alan oyuncu da Wisniewski.

Cevap: BBL H:13 | F.Ülker 81-72 Efes Pilsen | 3 Ocak | Maç Sonucu

3. periyot maçın kaderini belirledi. Efes Pilsen fenerin katı savunmasına karşı sabırlı oynayıp 2 3 sayı bulabilseydi fark o kadar açılmayacaktı. Efes kaçırdıkça fenerin savunması yükseldi.

Birde şu Wisniewski yi kim nereden buldu merak ediyorum. Ender gibi adam varken bu leş oyuncuyu oynatmak tamamen saçmalıktır.

Bizim derdimiz oyun kurucu pozisyonuna yerli alıp Rochestie'ye göndermek ve pota altına yabancı bir uzun alma hakkını yaratmak.

İşte Polat'ın 3 senedir bize yaptığı şimdi Basket takımında da ortaya çıkıyor.

Adam bizi öyle bir hale sokmuş ki;Ender,yekta,necati,hürriyet vs. isimlerin peşinden koşar hale geldik ve herkes bu oyuncuların gelmesi için can atıyor o kadar vizyonsuz hareket ediyoruz:(:(

Cevap: BBL H:13 | F.Ülker 81-72 Efes Pilsen | 3 Ocak | Maç Sonucu

efes itiraz ediyomuş jasikevicius un oynamsına lisansı bugün çıkmış maç dün den bugüne ertelendiği için oynamaz diyorlar

Üst Alt