BBL H:21 | F.Ülker 84-92 Beşiktaş C.T. | 12 Mart | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:21 | F.Ülker 84-92 Beşiktaş C.T. | 12 Mart | Maç Sonucu

1007_70.gif
1003_70.gif

Beko Basketbol Ligi 21.hafta

Sinan Erdem Spor Salonu

Fenerbahçe Ülker - Beşiktaş Cola Turka

12 Mart

17.00​

Cevap: BBL H:21 | F.Ülker - Beşiktaş C.T. | 21 Mart | 17.00

B. Cola Turka zor rakip ama yeneriz. Büyük ihtimal F. Ülker-G. Cafe Crown finali izleriz bu yıl. Basketbol için küçük olsada Ülker grubu için büyük bir adım olur iki takımının final oynaması. Keşke B. Cola Turka da olsaydı da 3 some yapsaydı Ülker grubu.

Cola Turka'nın son transferleri nokta atışı gibi oldu. Takım istim üzerinde. Gerek Serkan Erdoğan gerek Kemp takıma ciddi katkı sağlıyor. Hüseyin'de süre aldığı zaman dilimi içerisinde ondan beklenen katkıyı ziyadesiyle yapıyor. Hem Cola Turka'nın hem Ülker'in maçlarını takip etmeye çalışıyorum. Ülker'in Oyak'la ve Trabzonla oynadığı maçlarda kadro kalitesinin ancak yarısı kadar verimi sahaya aktardığını gözlemledim. Kaldı ki, gerek Oyak, gerekse Trabzon maçı çevirme şansını defalarca elde etmelerine rağmen basit hatalarla maçları Ülker'e hediye ettiler. Ülker'in üzerine sezonun yorgunluğu çökmüş gibi. Top 16'ya rüya gibi başlayıp, sonrasında yaşadıkları kabusun da bu durumda etkisi var diye düşünüyorum.

Bizim açımızdan Ülker'in Cola Turka ve özellikle Olin maçları çok önemli. Bu iki maçtan birinde takılmalarını bekliyorum. Özellikle Olin'in iç saha sertliği ve mücadelesine mental olarak çökmüş Ülker'in nasıl karşılık vereceğini de merak etmiyor değilim.

Bu maçın sonucunu benim şahsi kanaatime göre, Cola Turka belirler. Olay da dış atıcılarının gününde olup, olmamasına bakar. Serkan'ın, Kemp'in ve İgnerski'nin şut sokarak başladığı bir maçta Ülker çok zorlanır. Aksi durumda ise rahat kazanır.

son maclarda cok iyi oyunlar cikarti bjk ama benimde favorim ulker hele seyircisi onunda hic sansi yok bjk cola turkanin

Fenerbahçe Ülker/Efes Pilsen - Galatasaray Cafe Crown finali olur bu yıl.

Efes gelirse,şampiyon olma ihtimalimiz yükselir.%60 falan.

Fenerbahçe gelirse %35 falan olur bence şampiyonluk ihtimalimiz.

Ama basketbolumuz yükseliyor.Pınar KSK ve Banvit gibi takımlar da süper gidiyorlar.

Bu çok sevindirici.

Cevap: BBL H:21 | F.Ülker - Beşiktaş C.T. | 12 Mart | 17.00

Beşiktaş'tan sürpriz beklemiyor değilim. Cevher gününde olursa Beşiktaş alır.

Cevher'in katkısı önemli tabi ki ama olur da Beşiktaş maçı kazanırsa, galibiyetteki en büyük payın sahibi Kemp olacaktır bence. Deli atıyor adam :)

Beşiktaş'ta kimin ne katkı vereceği aşağı yukarı belli ama Cevher çok istikrarsız bir maç çok iyi bir maç berbat.

Roko Ukic - Ömer Onan - Marko Tomas - Darius Lavrinovic - Kaya Peker

Mire Chatman - Serkan Erdoğan - Marcelus Kemp - Cevher Özer - James Ogilvy

Cevap: BBL H:21 | F.Ülker 6-15 Beşiktaş C.T. | 12 Mart | 1.Periyot

Beşiktaş çok iyi başladı 6-15

Serkan Erdoğan'ın 2'lemesi kötü oldu.

Üst Alt