BBL H:28 | Galatasaray C.C. 81-73 Beşiktaş C.T. | 25 Nisan | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:28 | Galatasaray C.C. 81-73 Beşiktaş C.T. | 25 Nisan | Maç Sonucu

logo_buyuk.gif

galatasaray-logo.png
V.png
2699.png

942-abdi-ipekci-arena.jpg

88.png

Beko Basketbol Ligi 28.Hafta

Galatasaray C.C. - Beşiktaş C.T.

Abdi İpekçi Arena, İstanbul

25 Nisan

20.00

Spormax

Cevap: BBL H:28 | Galatasaray C.C. - Beşiktaş C.T. | 25 Nisan | 20.00 | Spormax

kritik maç..muhakkak kazanmamız lazım..kötü bir sonuçta sıralamamız değişebilir..çünkü daha olin deplasmanımız var..bu maç kritik...

Trabzon maciyla ayni saatde olmak zorundamiydi ya? :eek:

Zor maç. Kağıt üzerinde favori olsak da, Beşiktaş, son zamanlarda iyi sonuçlar alıp yükselişe geçti. Kemp, Serkan, Chatman gibi önemli ve dış şutu olan oyuncuları var. Dış şutlarda sorun yaşayabiliriz. Pazartesi olması sebebiyle de taraftar pek olmayabilir. Zor da olsa kazanırız gibi.

Trabzon maciyla ayni saatde olmak zorundamiydi ya? :eek:

Ne Trabzon maçı Gökhan? :eek: Pazartesi, Trabzon'un maçı var da ben mi bilmiyorum? :eek:

Çok zor maç, en az Fenerbahçe maçı kadar zor olacak. Eğer Beşiktaş şanslı gününde olursa kaybedebilliriz.

Çok büyük aksilik ckmazsa gideceğim bir maç olacak yine abdi ipekci evimiz oldu zaten :)

Maça gelince de zor ama defansımızla işi bitereceğimizi düşünüyorum...

Zor maç. Kağıt üzerinde favori olsak da, Beşiktaş, son zamanlarda iyi sonuçlar alıp yükselişe geçti. Kemp, Serkan, Chatman gibi önemli ve dış şutu olan oyuncuları var. Dış şutlarda sorun yaşayabiliriz. Pazartesi olması sebebiyle de taraftar pek olmayabilir. Zor da olsa kazanırız gibi.

Ne Trabzon maçı Gökhan? :eek: Pazartesi, Trabzon'un maçı var da ben mi bilmiyorum? :eek:

Bugün degilmiydi bu mac? :D Dikkat etmemisim valla, konu güncellenince bugün sandim. :eek:

Maça gidemeyecegim tv den destekleyeceğim bu maç Antalya ve playoff larda görüşmekm üzere Galatasarayım..

Ayrıca taraftarlarımızın salona rahat ulaşabilmeleri için saat 19.15’te Topkapı Metrobüs İstasyonu yanındaki Shell ve PO akaryakıt istasyonlarının önünden Abdi İpekçi Spor Salonu’na servisler kalkıyor. Maç dönüşü de yine servislerle Bakırköy ve Topkapı güzergahlarına ücretsiz seferler düzenlenecek.

Tüm taraftarlarımızı bu akşam saat 20.00’da Abdi İpekçi’ye “Yenilmez Armada”yı desteklemeye bekliyoruz.

.

Maç yolu başlar beyler :D kazanıcaz :D kazanmak zorundayız :D

Yollar uzun hakikaten yaa :D metrobüse bin sonra minibüs :b5:

Haydi Galatasaray güldür yüzümüzü.

Üst Alt