BBL H:29 | Olin Edirne 76-75 Galatasaray C.C | 30 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:29 | Olin Edirne 76-75 Galatasaray C.C | 30 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: BBL H:29 | Olin Edirne - Galatasaray C.C. | 30 Nisan | 13.00 | Spormax

Turkish Basketball, Teams, Scores, Stats, News, Standings - EUROBASKET

Önemli bir yabancı site ve Türkiye Ligi'yle ilgili anket açılmış. Oy verin :D Şu an Karşıyaka %30, Galatasaray CC %29, F.Ülker %25

cok buyuk bir site basketbolun kalbi burada atiyor bu oylama sezon basindan beri var ve surekli degisiyor mesela karsiyakanın %61 lere kadar geldigi zaman bile oldu yani...

Turkish Basketball, Teams, Scores, Stats, News, Standings - EUROBASKET

Önemli bir yabancı site ve Türkiye Ligi'yle ilgili anket açılmış. Oy verin :D Şu an Karşıyaka %30, Galatasaray CC %29, F.Ülker %25

Evet arkadaşlar herkes versin oyunu, önümüzdeki sene Euroleague için bu tür şeylerin + puanı olur.

Galatasaray %32

Karşıyaka %29

Fenerbahçe %24

Beşiktaş %9

Efes Pilsen %6

oyumu verdim öne gecmişiz. euroligi nasıl etkiliyor. direk gidebiliyormuyuz sampiyon olursak.

Neredeyse her hafta Olin Edirne antrenmanlarını izleyen biri olarak söylüyorum ki ; bu hafta savunmaların konuşacağı bir maç olacak.

Olin Edirne 1000 kişilik küçük ama atmosferi iyi olan salonunu da arkasına alarak kendisinden zayıf veya denk olabilecek bütün takımları yendi. Amma velakin biraz savunmayla hücumu aynı anda uygulayabilen takımlara karşı da mağlup oldu. Örneğin Beşiktaş , Efes , Karşıyaka , Fenerbahçe. Bu takımlara karşı yenilmesi elbette normal ,ligdeki ilk senesinde bunları yapan bir takımdan bahsediyoruz. Koç Gökhan Taştimur , harbiden taş gibi savunma yaptırıyor ve takdire şayan bir görüntü çizdiriyor.

Takımın en önemli rolünü oynayan isim ise Seibutis'tir. Şu ana kadar 20'den aşağı oynadığını görmedim. Samardjiski ise pota altında çok etkili bir isim. Ama onlardan ziyade ben Can Akın'dan bir patlama bekliyorum. Eski takımına karşı iyi oynayacaktır. Eski takımı derken şu ana kadar neredeyse hiç süre almamış olmasına rağmen eski kaptanımız Tufan Ersöz'ün de burada olduğu unutulmamalıdır. Bu maçta oynamak isteyebilir.Son olarak değineceğim isim ise Seth Doliboa , çok iyi ribaund kovalıyor ve çok iyi bir şutör , elinin ısınmaması lazım.Bu 5'inden sonra ise takımın yaşlı kurtları Erdal Bibo ve RehaÖz var. Gerisi ise pasif roldeler.

Bizim bu maçı kazanmamız için öncelikle Seibutis'e çok fazla attırmamız gerekiyor.Pota altında ise kilit isimlerimiz Andric ve Ermal olacaktır.

Edirne direnecektir,çünkü takım olarak da bu maçı bekliyorlar. Son 2 maçlarını kaybetmiş olmaları da kimseyi yanıltmasın. Mutlak bir playoff eşleşmesinde 1-0 önde başlamak isteyeceklerdir.

Ayrıca Edirne'de Galatasaray'ı çok özlemiş.

Önemli maç. %90 play-off'ta karşılaşacağımız takım. 0-0 başlamamız lazım.

Jerry-Evren-Shipp-Shumpert-Ermal

ilk 5imiz. Başarılar Aslanlar.

Galatasaray ilk beşi: Shipp-Johnson-Evren Büker-Shumpert-Ermal

Olin Edirne ilk beşi: Can Akın-Seibutis-Doliboa-Reha Öz-Samardjiski

Cevap: BBL H:29 | Olin Edirne 0-0 Galatasaray C.C | 30 Nisan | 1.Çeyrek

bizim maçları niye bu mal spiker anlatıyor:(:(:(

Üst Alt