BBL H:30 | Galatasaray C.C. 86-92 Antalya BB | 7 Mayıs | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BBL H:30 | Galatasaray C.C. 86-92 Antalya BB | 7 Mayıs | Maç Sonucu

logo_buyuk.gif

galatasaray-logo.png
V.png
antalyada.png

942-abdi-ipekci-arena.jpg

88.png

Beko Basketbol Ligi 30.Hafta

Galatasaray C.C. - Antalya BB

Abdi İpekçi Arena, İstanbul

7 Mayıs

15.00

Spormax

Cevap: BBL H:30 | Galatasaray C.C. - Antalya BB | 7 Mayıs | 17.00 | Spormax

bu maci aldikmi diger maclarini sonucuna bakmadan ligi 2nci bitirmis oluruz degilmi?

hay arkadaş bu saatleri ben maç izlemiyim diye özenle mi ayarlıyorlar ya

büyük ihtimalle yeneriz.

2. olursak euroleague playoffuna katılmamız kesin mi?

Aslında yenilsek de beşiktaşla eşleşip 1-0 önde başlasak olin edirnedeki hıyarlara da kapak olsa onlar da banvitle eşleşse :)

Çok rahat kazanırız, 15+ fark olur.

Aslında yenilsek de beşiktaşla eşleşip 1-0 önde başlasak olin edirnedeki hıyarlara da kapak olsa onlar da banvitle eşleşse :)

Eee Beşiktaş'ı geçeceğimiz garanti mi ? Hadi onu geçtim sonraki turda neden fenerle karşılaşalım Banvit'le karşılaşmak varken ? Küçük hesaplar içine girmemek lazım.

Maçta olacağım ve hakemlere karşı çok tepkili olacağım.

Oktay hocaya destek için bende mutlaka maçta olucam.

Evet arkadaşlar bu maçta mümkün olduğunca salonu doldurmamız lazım, hem Oktay hocamıza destek, hem Turgay Demirel denen köpek yavrusuna tepkimizi göstermek için.

Antalya'nın sekizinciliği garanti galiba. Onlar da fazla kasmazlar zaten.

Eee Beşiktaş'ı geçeceğimiz garanti mi ? Hadi onu geçtim sonraki turda neden fenerle karşılaşalım Banvit'le karşılaşmak varken ? Küçük hesaplar içine girmemek lazım.

Fenerle değil Banvit ile eşleşicez Efese karşı averaj üstünlüğümüz var.Kendinle çelişiyosun dediklerinde :) ki bir terslik olmazsa farkla kazanabileceğimiz bir maç bunun olasılığı düşük uzatmanın anlamı yok.

Fenerle değil Banvit ile eşleşicez Efese karşı averaj üstünlüğümüz var.Kendinle çelişiyosun dediklerinde :) ki bir terslik olmazsa farkla kazanabileceğimiz bir maç bunun olasılığı düşük uzatmanın anlamı yok.

yok abi biz 2.olalım. bence öyle daha iyi. olin edirne önde dahi başlasa onunla eşleşmeliyiz. intikam macımız olmalı. hem burdan olin edirneyi gecemiyorsak zaten finale cıkmayalım bosuna..

yok abi biz 2.olalım. bence öyle daha iyi. olin edirne önde dahi başlasa onunla eşleşmeliyiz. intikam macımız olmalı. hem burdan olin edirneyi gecemiyorsak zaten finale cıkmayalım bosuna..

Tabi de takım en az 3 maç yapıcak yorulucak ben o bakımdan daha iyi gördüm yoksa katılıyorum :) Bu arada maç saati sitede 15:00 gözüküyor.

Üst Alt