Bebe 6 Ay Sahalardan Uzak Kalacak


Beşiktaş’ın, Manchester United’dan kiraladığı Bebe’ye nazar değdi.

Genç oyuncu Portekiz U-21 Milli Takımı’nın, Slovakya ile yaptığı ve 1-1 biten maçta sağ dizinden sakatlanarak oyunu tamamlayamadı. Bebe’nin, yapılan ilk kontrolleri sonrası sağ diz iç yan bağlarında yırtık şüphesi olduğu öğrenildi. 2 ay sahalardan uzak kalması beklenen genç futbolcunun kesin durumu bugün çekilecek MR sonrası belli olacak. Bebe’nin sakatlık haberini aldıktan sonra Portekiz U-21 Milli Takımı hocasını arayan Beşiktaş Teknik Direktörü Carvalhal, “Dizdeki sakatlanmalar ciddidir. Umarım aramıza çabuk döner” diye konuştu.
 
Cevap: Bebe Milli Maçta Sakatlandı 2 Ay YokBesiktasta sakatlik konusunda bizim kadar sanssiz,Besiktas adina üzülmedim ama oyuncu adina cok üzücü,gecmis olsun.
 
Cevap: Bebe Milli Maçta Sakatlandı 2 Ay Yok6 ay yok bizim en çok umut bağladığımız isimdi belki bu sakatlık yüzünden Beşiktaş kariyeri bitti
 
Cevap: Bebe Milli Maçta Sakatlandı 2 Ay Yok6 ay mı Furkan? Yazık. Valla sizde bi gudubetlik var. Ersan da gitti. Neyse geçmiş olsun:(
 
Cevap: Bebe 6 Ay Sahalardan Uzak Kalacakbu ne yaaa gitsinler bi gusul abdesti alsinlar kime dokunsalar alti ay sahalardan uzak kaliyo:lol:
 
Cevap: Bebe 6 Ay Sahalardan Uzak KalacakYazık.Kısa süre için gelen bir oyuncunun bu kadar uzun süre sakatlanması talihsizlik.Beşiktaş da var birşeyler.Bizdeki şanssızlık onlara bulaştı.
 
Üst Alt