Bedelli Askerlik - Sayfa 145 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bedelli Askerlik

gitmediğim için bilmiyorum. temizlik konusunda hassasım. ayrıca koğuşta uyumanın imkanı yok.

öğrenci yurdunda 4 kişilik odada kayıt yaptırmıştım 1 ay sonra çıktım yurttan. hem eve kira hem de kalmadığım yurda para ödedim. koğuşta uyumak imkansız

Giden herkes öyle diyordu ama yatıyorsun işte bir şekilde. Bu kafayla gidersen zaten orada 1 dakika bile geçmez. Temizlik konusunda da kendine dikkat ettikten sonra bir şey yok öyle kötü askeriyede. Genelde zaten en çok temizliğin yapıldığı yer. Yıkamanın olmadığı gün yok.

Giden herkes öyle diyordu ama yatıyorsun işte bir şekilde. Bu kafayla gidersen zaten orada 1 dakika bile geçmez. Temizlik konusunda da kendine dikkat ettikten sonra bir şey yok öyle kötü askeriyede. Genelde zaten en çok temizliğin yapıldığı yer. Yıkamanın olmadığı gün yok.

uykuyu halledersek yeni askerlik sisteminden yararlanıp 3 aylığına dişimi sıkabilirim

bedelli için ödeyebileceğim maksimum 50 bin lira. yeterki daha az durayım orda

Sevk tarihini değiştirdiler 1 ay kala

Bunca insan bilet aldı onu geçtim yemin törenine ailesini çağıranlar falan varmış.

Benim gibi Erzincan'a gidecekler için ciddi mağduriyet sebebi.IMG-20190301-WA0005.jpeg

Valla geldiğimiz noktada şaşırmıyorum artık böyle şeylere. İş bilmezlik paçalardan akıyor. Geçen sene de seçim dolayısıyla üniversite sınavının tarihi değişmişti.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dün askerliğimi yapıp bitirdim.Gideceklere sabırlar diliyorum. Sabah 8 akşam 5 eğitim yedik. Hiç öyle tatil havasında falan geçmedi.Bu işi tatil olarak gören, normal hayatında mülteci falandır.

Üst Alt