GSC Haber - Bedelli Sermaye Artırımı Onaylandı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Bedelli Sermaye Artırımı Onaylandı

fft226_mf5227071.Jpeg

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş, bedelli sermaye artırımı için SPK'ya başvuruda bulunmuştu. SPK, söz konusu şirketin bedelli sermaye artırımı başvurusuna onay verildiği açıkladı.

SPK haftalık bülteninde yer alan bilgilere göre Galatasaray, 21.645.000 TL değerindeki mevcut sermayesini, 86.355.000 TL artırarak 108.000.000 TL'ye çıkaracak.

Yanlış hatırlamıyorsam %398'lik bir arttırım olacak. Yatırımcılardan 1 lota 1 TL nominal bedel üzerinden 3.98 TL talep edilecek bedelli sermaye arttırımı için sonrasında hisse bölünecek dolayısıyla Aysal dönemindeki durumdan farklı bu şekilde KY mağdur edilmemiş olacak.

Not : Hisse sahibi olanlar bedelli onayı vermeli bunu gözden kaçırmayın.

Hayırlı olsun.

GSC Haber

KAP

Son düzenleme:
kurumlar görevlerini o kadar kötüye kullanıyor ki ilerde hepsi yargılanacak

aysal'a hiç bir izin vermeyen kurumlar, dursun'a her yolu açıyorlar

dursun'da galatasaray tarihinin en kara lekesi ve tek haini olarak rekor kırmaya devam ediyor.

Sermaye arttırımı nasıl avantaj sağlıyor nasıl işliyor anlatabilecek olan ve ya kaynak yollayabilecek bir abim var mı
Pek anlamam bu işlerden ama şöyle açıklayayım.

Şimdi senin 50 TL'lik bir ceketin var ama bu ceketi mahalleliye sembolik olarak açmışsın kullanan sensin en büyük pay da senin.milletin de 1 lira falan payları var.

Sen diyorsun ki ben bu ceketi daha değerli hale getiricem şu kaşar cebime para koyuyorum ceketin değeri oldu 500 lira.ancak bunu yaparken elbette 450 tl koymuyorsun cok daha az.

Sonra bu ceketi mahalleliye tekrar açıyorsun pay almak isteyen parayı basıyor ve para toplamış oluyorsun.

Ceket sende kalıyor değeri artıyor ancak hisse başına düşen değer düşüyor .

Bir nevi mahalleliyi kazıklamis oluyorsun .

Benim anladığım bu.

Sermaye arttırımı nasıl avantaj sağlıyor nasıl işliyor anlatabilecek olan ve ya kaynak yollayabilecek bir abim var mı

hisse değerlerini arttırıyor galiba bu durum yani biz 100 miyon lira para koyuyoruz diğer hissedarlar'da o kadar para koymak zorunda , ayrıca yanlış bilmiyorsam alınan taban bedel artıyordu sermaye arttırımında yani klüp kazanıyor , orta seviye ile üst seviye hissedarlar kazanıyor bu sermaye arttırımında.

kaybeden küçük hissedarlar oluyor ( genelde en büyük pay küçük hissedarlardadır yani hisse payı)

Son düzenleme:
Dursun nakit koymadan işi halledeyim dedi spk yemedi dursun nakit para koydu istediğini aldi.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bizim lehimize birseyse isterse gece gunduz suck etsin blow etsin bana ne renktas sonucta blow eden ben degilim. birinin blow etmesi gerekiyor sonucta. biz haticeye degil neticeye bakalim gs lehine mi degil mi diye

Evet renktaş haklısın, sonuçta lehimize. Sadece ufak bir revize yaptım.
Transfer gibi blowjobun işe yaramadığı yerlerde Dursun'un finishingini görüyoruz mesela.

başkanın profili bende beğenmiyorum büyük bir bölümümüz gibi ama şu şeyleri yapabilmek için yamaması lazım başkanın kendini , yaptığı şeylerde klüp açısından oldukça olumlu işler 10 sene sonra başkanı unuturuz zaten profilinin düşüklüğünden , ama şuan ki yaptıklarını batırmazsa ekmeğini uzun süre yeriz şuan ki yaptıklarının

sonuçta devir yamama devri ha senin ,benim ,onun v.b kişilerin karakteri bunu yapmaya müsade etmez ama galatasaray bir sivil toplum kuruluşu lehine olan herşey bizim için önemli bence

Evet renktaş haklısın, sonuçta lehimize. Sadece ufak bir revize yaptım.
Transfer gibi blowjobun işe yaramadığı yerlerde Dursun'un finishingini görüyoruz mesela.

hoteli de bitirse iyi olacak bi de yeni tesis isini de gorecez
sportif olarak fiyasko olsa da diger taraflarda ise yarar seyler yapabilir. yapmasi icin de dil atmasi gerekiyorsa so be it

Önünü aciyorlar dursunun basarili gözüksün diye ve bir daha secime girerse elinde birsey olsun diye. Daha florya var daha ada var

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Ard arda keriz duduklersen tabi izin vermez..dursunun parasi hazir aysal para koymadan keriz silkmeye calisti kamuoyu tepki gosterdi

Dün yayınlanan SPK bülteninde Galatasaray AŞ.'nin bedelli sermaye arttırım talebinin onaylandığı açıklandı.

Bedelli sermaye arttırımı ile birlikte mevcut sermaye 21.645.000 TLden 108.000.000 TL'ye çıkacaktır.

Yanlış hatırlamıyorsam %398'lik bir arttırım olacak. Yatırımcılardan 1 lota 1 TL nominal bedel üzerinden 3.98 TL talep edilecek bedelli sermaye arttırımı için sonrasında hisse bölünecek dolayısıyla Aysal dönemindeki durumdan farklı bu şekilde KY mağdur edilmemiş olacak.

Not : Hisse sahibi olanlar bedelli onayı vermeli bunu gözden kaçırmayın.

Hayırlı olsun.

GSC Haber

Üst Alt