Bedri Baykam:"Şampiyonluk sayıları yeniden hesaplansın" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bedri Baykam:"Şampiyonluk sayıları yeniden hesaplansın"

Bu olay fifalik olur. Bahsedilen sampiyonluklar tff organizasyonu degil!! Yani tff nin kendi organize etmedigi lig ve turnuvalar da soz soyleme hakki yoktur. Bahsedilen sampiyonluklar resmidir ama tff ile ilgisi olmadigindan ozel kategoriye girer. Nasil ki bizim uefa profilimizde "2013 emirates champion" yazmiyorsa tff de bu sampiyonluklari bunyesine katamaz. Gelelim besiktasin iki sampiyonluguna besiktasin iki kere sampiyon oldugu federasyon kupasi tff organizasyonu oldugu icin orda sorun yok adi ustunde federasyon kupasi zaten o kupanin devaminda yani gelecek sezon super lig basladi. Ve halada devam ediyor.....

Bu olay fifalik olur. Bahsedilen sampiyonluklar tff organizasyonu degil!! Yani tff nin kendi organize etmedigi lig ve turnuvalar da soz soyleme hakki yoktur. Bahsedilen sampiyonluklar resmidir ama tff ile ilgisi olmadigindan ozel kategoriye girer. Nasil ki bizim uefa profilimizde "2013 emirates champion" yazmiyorsa tff de bu sampiyonluklari bunyesine katamaz. Gelelim besiktasin iki sampiyonluguna besiktasin iki kere sampiyon oldugu federasyon kupasi tff organizasyonu oldugu icin orda sorun yok adi ustunde federasyon kupasi zaten o kupanin devaminda yani gelecek sezon super lig basladi. Ve halada devam ediyor.....

Ama o sampiyonluklarin hepsi yerel liglerden alinmis sampiyonluklar. Nasil ulke geneli olarak sayacaksin?

Ama o sampiyonluklarin hepsi yerel liglerden alinmis sampiyonluklar. Nasil ulke geneli olarak sayacaksin?

hayır bazı yerel lig şampiyonlarının oluştuğu bir karma lig. ama türkiye genelini değil sadece üç büyük şehir takımları arasında oynanmış. yani eskişehir,adana,samsun,bursa vs gibi şehirlerin takımlarının fikri bile sorulmamış. eğer öyle bişey olursa bu adaletsizlik olur. ne malum belki ozaman bir eskişehirden veya adanadan bir takımı çağırsaydılar belki şampiyon olacaktı o takımlardan biri değilmi? şimdi bazı ileri zeka şikeciler ozamanlar eskişehirspor ve bursaspor trabzonspor kurulmamıştı yeahahdas s!! diye saçmalayabilir ama yinede o şehirlerde birsürü futbol klubü vardı zaten eskişehirspor,bursaspor,trabzonspor vs gibi şehir takımları birçok yerel lig takımının birleşmesinden oluşma klupler.

yüzünde nur olmayan, ne üdiği belirsiz saçma salak bir ressamın peşinden anca angut beyinliler koşar, bırakın başvursunlar bakalım ne cevap alacaklar fenerasyondan

bunada ressam diyorlar!! yaptıkları eserler bişeye benzemiyor amatörce! ben bile hiç eğitim almama ve çok fazla bir tecrübem olmamasına rağmen bu bedri hıyarının resimlerinden daha güzel resim yapıyorum.

hayır bazı yerel lig şampiyonlarının oluştuğu bir karma lig. ama türkiye genelini değil sadece üç büyük şehir takımları arasında oynanmış. yani eskişehir,adana,samsun,bursa vs gibi şehirlerin takımlarının fikri bile sorulmamış. eğer öyle bişey olursa bu adaletsizlik olur. ne malum belki ozaman bir eskişehirden veya adanadan bir takımı çağırsaydılar belki şampiyon olacaktı o takımlardan biri değilmi? şimdi bazı ileri zeka şikeciler ozamanlar eskişehirspor ve bursaspor trabzonspor kurulmamıştı yeahahdas s!! diye saçmalayabilir ama yinede o şehirlerde birsürü futbol klubü vardı zaten eskişehirspor,bursaspor,trabzonspor vs gibi şehir takımları birçok yerel lig takımının birleşmesinden oluşma klupler.

demek istedigimi anlamadin sanirim. Milli kumenin 3 buyuk sehirdeki takimlardan olustugunu biliyorum. 3 sehri kapsadigi icin yerel lig dedim, yani anlayasin diye. O yillarda benim bildigim Trabzon ligi ve Adana Ligi de mevcuttu.

Trabzon Futbol Ligi - Vikipedi

Adana Futbol Ligi - Vikipedi

Ornek olarak bu ligler varken ayni zamanda diger ligler nasil oluyor. Boyle bir durum varken ulke geneli sampiyonluktan bahsedilir mi?

Türkiye Futbol Şampiyonası - Vikipedi

Millî Küme - Vikipedi

Ustteki 2 ornekte ayni sene icinde 2 sampiyon var bircok sene icerisinde. Eee biz hangisini dikkate alacagiz? Yani boyle abukluklar var. Hicbiri tum ulkeyi temsil etmiyor. O yuzden o sampiyonluklar Turkiye Sampiyonlugu olarak sayilamaz.

demek istedigimi anlamadin sanirim. Milli kumenin 3 buyuk sehirdeki takimlardan olustugunu biliyorum. 3 sehri kapsadigi icin yerel lig dedim, yani anlayasin diye. O yillarda benim bildigim Trabzon ligi ve Adana Ligi de mevcuttu.

Trabzon Futbol Ligi - Vikipedi

Adana Futbol Ligi - Vikipedi

Ornek olarak bu ligler varken ayni zamanda diger ligler nasil oluyor. Boyle bir durum varken ulke geneli sampiyonluktan bahsedilir mi?

Türkiye Futbol Şampiyonası - Vikipedi

Millî Küme - Vikipedi

Ustteki 2 ornekte ayni sene icinde 2 sampiyon var bircok sene icerisinde. Eee biz hangisini dikkate alacagiz? Yani boyle abukluklar var. Hicbiri tum ulkeyi temsil etmiyor. O yuzden o sampiyonluklar Turkiye Sampiyonlugu olarak sayilamaz.

zaten o yerlere değindim. anlamadığım bişey yok. türkiye futbol şampiyonası ile milli küme birbirinden ayrı bağımsız ligler ve birbiri ile bağlantıları yok. yani dediğin şeyde haklısın.

1923den öncesi de hesaba alınacaksa tamamdır.1923-1957 arasında oynayan futbolculara haksızlık yapılıyo ama 1923-1903 arasındakilere yapılmıyo öyle mi?Gene her argümanı kendi işlerine geldiği gibi yorumlama peşindeler ki bir de bunu ortaya atan ismin kendi spermini peçetede sergileyecek kadar üstün kültür ve ahlak sahibi Bedri Baykam olması ne kadar acınası durumda olduklarının en büyük kanıtı.

çakma bob ross seni hatırlıyorum da bi ara onun gibi konuşup tvlerde resim çiziyordun. resimlere alıcı çıkmıyor herhalde ki para etsin diye adını satılığa çıkartmışsın.

ee zaten sayilmiyor mu? istanbul ligi sampiyonlugu, cuma ligi, pazar ligi, istanbul amator olarak zaten sayiliyor.

sen ayni anda 50 tane oynanan yerel amator liglerinin bir sampiyonununu genel turkiye sampiyonu olarak degerlendiremezsin. hele hele super lig sampiyonu olarak hic. super lig dagha farkli bir organizasyon. kuluplerin eski sampiyonluklari zaten sayiliyor. girin bakin vikipedia'ya orda yazar, istanbul liginde su kadar, su ligde bu kadar vs diye.

ama bunlarin inligi 4. 5. yildizi almak. tarihin en yanci federasyonu. bunlar bu sacmaligi kabul etmezse kimse etmez zaten bununda farkindalar

Üst Alt