Behzat Ç. | Bir Ankara Polisiyesi - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Özledik be..

50036011_957650101289125_1164514315658805080_n.jpg

Sadece 3-4 bölümün güzel olduğu, berbat figuranlıkla göz kanatan ve babacım diyen hayalet bir veletin cinnet geçirtmesi olası, izlenmesini tavsiye etmediğim, abartılmış balon ötesi dizi. Behzat ç, ercü ve harun sinanoğlu karakterlerini canlandıran oyuncularımız iyi ama ona diyecek bir şey yok.

Her görüşe saygımız yok.

Behzat Ç'yi beğenmeyen ılıktır mı diyelim biz de ne diyelim

Televizyon izleme tercihlerim içerisindeki en büyük pişmanlığım bu diziyi izlememiş olmamdır. Polis dizisi görünce Arka Sokaklar gibi klasik polis dizisi sandım. Üstüne üstlük sevmediğim Ankara'da geçiyor diye izlemedim. Dizinin sıradan polis dizisi olmadığını öğrendiğimde 15-20 bölüm geçmişti. Yakalayamadım sonrasında. . .

Televizyon izleme tercihlerim içerisindeki en büyük pişmanlığım bu diziyi izlememiş olmamdır. Polis dizisi görünce Arka Sokaklar gibi klasik polis dizisi sandım. Üstüne üstlük sevmediğim Ankara'da geçiyor diye izlemedim. Dizinin sıradan polis dizisi olmadığını öğrendiğimde 15-20 bölüm geçmişti. Yakalayamadım sonrasında. . .
Hala geç değil izlemek için.

Üst Alt