Behzat Ç. "Seni Kalbime Gömdüm" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Behzat Ç. "Seni Kalbime Gömdüm"

Cevap: Behzat Ç. "Seni Kalbime Gömdüm"

Amirim ilk vizyona girdiği gün izlemek isterdim ama malum öğrenci adamız. Genç Turkcell kampanyası ile gideceğiz yarın. Sabırsızlıkla bekliyorum çok özledik valla.Amirim bunları okusa muhtemelen söyleyeceği söz ' Saçma sapan konuşma la ' olacaktı :)

294609_172592769482784_156311341110927_354384_653844238_n.jpg

:eek:

Reyis :tiphat:

Sayfama yazdığım biligiyi burada yazayım .

Filme gidenler son sahneden sonra filmden çıkmasınlar . Oyuncu, yapımcı vs. isimlerinden sonra küçük bi sahne daha var o sahneyi kaçırırsınız .

-- spoiler --

Ekip son tabutun yerini bulmak için yola çıkar ve kaza geçirir bu sahneyi hepimiz gördük sonrasında taksi ile gittiler . Ancak buranın devamı son sahneden sonra yayınlandı . Harun ve Behzat önde oturduğu için arabadan çıktılar ve Harun Hayalet'i göremeyince bağırmaya başladı Hayalet Hayalet diye . Arka kapıyı filan açmaya çalıştı diğer kapıdan çıkan Hayalet Harun'un yanına gelip ne bağırıyorsun olm buradayız işte dedi .

-- spoiler --

arkadaşlar filmi izleyenler lütfen anlatmasın burda ,işlerin yogunlugundan izleyemedim en kısa zamanda gidiceğim

Filme gidenler son sahneden sonra filmden çıkmasınlar . Oyuncu, yapımcı vs. isimlerinden sonra küçük bi sahne daha var o sahneyi kaçırırsınız .

-- spoiler --

Ekip son tabutun yerini bulmak için yola çıkar ve kaza geçirir bu sahneyi hepimiz gördük sonrasında taksi ile gittiler . Ancak buranın devamı son sahneden sonra yayınlandı . Harun ve Behzat önde oturduğu için arabadan çıktılar ve Harun Hayalet'i göremeyince bağırmaya başladı Hayalet Hayalet diye . Arka kapıyı filan açmaya çalıştı diğer kapıdan çıkan Hayalet Harun'un yanına gelip ne bağırıyorsun olm buradayız işte dedi .

-- spoiler --

Bişey anlamadım ben ordan :D

-- spoiler --

-- spoiler --

Ben o sahneyi göremedim,isimler yazarken kapattılar filmi...

Arkadaşlar spoiler yazarken;

diye yazmaya başlayıp cümle sonunda
diye bitirirseniz çok güzel olur. Sondakinde S'den önce / koyacaksınız.

aha böyle

diziyi hiç izlememiştim, şüphelerim vardı acaba beğenir miyim, bişey anlar mıyım diye

ama güzeldi.. bi şu behzatın kızı meselesini anlamamıştım, onu da arkadaş anlattı ;)

komik film, ama sinema tadında değil de dizi tadında izlemek gerekir ;)

Dizinin ilk 5 bölümü ve ara ara videolarını izlemiş, sezon finalini bilen biri olarak gittim, hastası oldum. Derhal diğer bölümleri de izleyeceğim.

Vallahi müziğin sesini duyunca jenerik esnasında bile diziyi özlediğimi farkettim, diziyi sezon boyunca hiç izlememiş ardından 20 günde falan bitirmiştim 38 bölümü. Film de vasatın üstündeydi, her ne kadar bazı noktalarda gariplikler olsa da izlenilmeye değer. Bu arada tomografi sahnesindeki espri çok iyiydi. :asd:

Dizi de haftaya pazar başlıyor, geçen yılki kalite korunur umarım.

Tomografi sahnesi efsaneydi.

Bir de Harun'un "Babam da emekli..." konuşmasına çok güldüm. :)

Film çok güzeldi. Beklentiye bağlı tabii ama ben dizi tadında ve sansürsüz olduğundan daha fazla keyif verecek bir film bekliyordum aynen beklediğim gibi oldu. Birçok sahne başarılıydı, aklıma ilk gelenler;

- Hayalet'in tabutu arama hikayelerini anlattığı bölümler.

- Pembo'nun her koşulda saydırması :asd:

- Herkesin olayları kendi açısından Red-Kit'e bağlaması.

- Ahmet Kolsuz :tiphat:

- Canan Ergüder ve Cansu Dere :ask:

Bugün gittim filme çok beğendim valla

Köpeğin yavrusu muhabbeti

Babam emekli muhabbeti

Sonra annenizin husumeti konuşmaları falan çok iyiydi :asd:

Üst Alt