beIN Connect | Ana Konu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

beIN Connect | Ana Konu

Bugun derbide sinifta kaldi yine. Maç 60. Dakikadan sonra izlenmedi, herkes yasamis bu durumu. Adam akilli yayin yapamiyorlar sonra korsanla mücadele sloganlari atiyorlar boş boş

Digiturk ve bein connect'te National Geographic kanallarının yayınları yok. Kanalın kendi teknik sorunu sebebi diye uyarı yapmışlar.

Başka platformlarda yayını izleyenler var mı? Problem var mı? Yoksa Digitürk yine kanal mı eksiltiyor?

@Vasfi Vural

Şimdi baktım yayın gelmiş. Geçici bir sorun demek.

Bu konuda Digitürk sabıkalı. Kanallari azaltmada çok ustalar. Süper lig ihalesini kaybetsin anında kaçış.
Bilmiyorum, zaten diger kanallari fazla izlemiyorum. Hatta belgesel kanallarina sen bahsedince goz attim. Sadece mac ve komedi kanalina bakiyorum. Bir de telefondan diger kanallari izlemek cok kolay. Donma takilma da yok

Bu sene digitürk’te 4 büyükler paketi falan yok mu arkadaşlar? Eğer mantıklı ucuz bir paket yoksa bein connect’e üye olacağım bugün. En mantıklısı hangisi şu an arkadaşlar?

Hayaller ve Hayatlar dizisine başlıyoruz..

dizinin haberi ilk ciktiginda - hatirladigim kadariyla
*genis aile dizisinden cok saglam bir oyuncunun bu dizide yer alacagini ogrenmistim. < *yesim ceren bozoglu. sirf kendisi var diye izlemeyi dusunuyordum-vakit bulamadim....dolayisiyla yakin zamanda bende baslamayi dusunuyorum...
sahsen kadin oyuncular arasinda kendisini cok yetenekli buluyorum. ek olarak *tiyatro performansida cok saglamdir....

Üst Alt