beIN Sports: "Belhanda ve Gomis Galatasaray'da!" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

beIN Sports: "Belhanda ve Gomis Galatasaray'da!"

Belhanda'yı izlemedim ama videolardan gördüğüm yavaş bir adam, iyi şut atıyor. Sneijder'in düşük seviyeli hali gibi. Bize statik değil agresif delici oyuncu lazım hemde bu tanıma uyan tek adamı satmışken.

sneijder'den daha süratli bir futbolcu ağır degil. fizik olarak sağlam oldugu icin aldırmıstır tudor.

tabi 2 yıldır düşüş icinde olan bir topcuya 8m euro verilmemeliydi. bu adamı en ii zamanında 8.5'a dinamo kiev almıs.

bu kriz ortamında belhanda gibi riski yüksek topcuya 8m euro yatırıyorsan ya ligi donunda sallıyacak yada Galatasaray sezon sonunda çinlilere satılacak. Artık son düzlükteyiz, baska cıkıs yok.

Sonradan görmenin eline parayi verirsen düsünmeden iki günde iki futbolcuya car cur eder.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

belhanda montepieller'den sonra gittigi hicbir takımda 1 seneden fazla tutunamadı. kaldı ki en ii zamanında 8.5'a kiev e gitmis. sen en kötü döneminde gidip 8'e alıyorsun. bizim verdigimiz bonservisi katar-çin kulüpleri dahi vermezdi.

çöküşte diye biliyorum ben bunu. zira ismini son yıllarda hiç duymamıştım. taraftarın gazı alınmak isteniyorsa bu isim belhanda olmamalıydı

Hayır gelselerde birşey değişmeyecek bari çok yüksek paralar ödemesek birde nedense bana hala 2 ay bu transferlerle oyalayacaklarmış gibi geliyor

Yinede hayırlısı olsun

sakin karsilamaya gitmeyin
gerci dursun sucuk ekmekle bazi tarafdari yollar havaalanina
brumadan gelen parayi sacma sapan degerlendirdi bu oyunculardan hic bir kar edemeden satcaz bakin görün kimsede iyi performans beklemesin

Sözleşmesinin son senesindeki istenmeyen adama bu ücretleri vermek gerçekten büyük başarı. Aysal olsa bunu da yapamazdı. Allah'tan durdun var.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt