Bein Sports ile İlgili Şok İddia! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bein Sports ile İlgili Şok İddia!

Bunlarda Bein olsa, Türkiye'ye hiç bulaşmazlardı.

D8oz5VwXUAAEzFi

Sözlesme 2021-22 sezonuna kadar gecerli degilmiydi? BeinSportsun cikis opsiyonu yoksa, federasyon/lig bunlardan para isteme hakki olmazmi?
Bunlar 500 Milyon $ + KDV ödemiyormu? Bunlarin yerine baska biri gelip biz tek 450 milyon verebiliriz derse, o 50 milyon farki Katarlilardan isteme hakkimiz olurmu?

Umarim bunlar yabanci siniri icin baski yapiyorlardi ve ondan simdi show yapiyorlar. Ciddiden kacarlarsa, 2-3 sene icinde 7+3 gibi bir yabanci siniri gelir artik.

Sözlesme 2021-22 sezonuna kadar gecerli degilmiydi? BeinSportsun cikis opsiyonu yoksa, federasyon/lig bunlardan para isteme hakki olmazmi?
Bunlar 500 Milyon $ + KDV ödemiyormu? Bunlarin yerine baska biri gelip biz tek 450 milyon verebiliriz derse, o 50 milyon farki Katarlilardan isteme hakkimiz olurmu?

Umarim bunlar yabanci siniri icin baski yapiyorlardi ve ondan simdi show yapiyorlar. Ciddiden kacarlarsa, 2-3 sene icinde 7+3 gibi bir yabanci siniri gelir artik.
Yarısı 3.26 kurdan ödeniyor ama yani 380 milyon dolara falan geliyor.

Bence sorun zarar etmeleri değil, ya ülkenin geleceğini daha sıkıntılı görüyorlar ya da siyaset - futbol ilişkisinden rahatsızlar.

Mesela futbol ödüllerinin Başak ve Beşiktaşlılara verilmesi çok saçmaydı,biz katılmadık, Trabzon katılmadı, onlar da bazı şeylerin farkındadır.

Konyaspor Başkanı Hilmi Kulluk: "beIN Sports, Türk Futbolu'ndan çıkmak istiyor. TFF'ye diyor ki, 'Ben satış yapamıyorum zarar ediyorum' ve bir hesap çıkarmışlar. TFF'ye verdiği teminatı yakarsa zararı daha az oluyor, devam ederse zararı daha çok oluyor"

Konyaspor Başkanı Hilmi Kulluk: "Belki öyle bir gün gelecek ki o gelirler de gelmeyecek. İş daha da kötüye gidecek. En büyük gelirimiz yayıncı kuruluş onlar da çıkmak istiyor"

Üst Alt