beIN Sports, Soyunma Odasında Neler Konuşulduğunu Açıkladı!


galatasaray-3.jpg

Galatasaray'ın Kasımpaşa maçının ardından soyunma odasında Dursun Özbek, Igor Tudor ve futbolcular arasında yaşanan diyaloğa beIN SPORTS ulaştı.


Galatasaray’ın sahasında Kasımpaşa’ya 3-1 yenilmesinin ardından Sarı-Kırmızılılar’da kaos yaşanıyor. Bruma’nın Tudor’a küfretmesiyle başlayan kriz yenilginin ardından soyunma odasında devam etti. Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Tudor’un talebi Cenk Ergün’ün çağrısının ardından soyunma odasına inerken tüm takıma seslenerek, “Şu giydiğiniz formadan utanın. Benim gözüm yaşlandı. Gördüğüm kadarıyla siz çok rahatsınız ve başka şeylerin peşindesiniz” dedi.

DE JONG’TAN ŞOK YANIT

Bunun üzerine söz alan Muslera, “Çok hoca ve sistem değiştirdik, bir türlü uyum sağlayamadık” derken Özbek’in cevabı ise, “Hamza kötü, Denizli kötü, Tudor kötü, herkes kötü! Sizin hiç mi suçunuz yok? oldu. Özbek’in bu sözlerine ise De Jong’tan beklenmedik bir yanıt geldi. De Jong, “Her kulüpte inişler çıkışlar olur ama 25 oyuncuyu değiştiremeyeceğinize göre hocayı değiştireceksiniz” diyerek Özbek’e akıl verdi. Bunun üzerine çok sinirlenen Özbek ise “25’inizi birden gönderirim, Igor Tudor burada kalacak” diyerek De Jong’a tepki gösterdi.

TUDOR’DAN SNEIJDER’A TEPKİ

Konuşmalar bununla da sınırlı kalmadı. Oynatılmamasına ve izin gününde antrenman yapacak olmasına sinirlenen Sneijder, “İki üç haftada bir oynuyoruz. 1 maç kötü oynadık diye mi ceza veriliyor? 1 maç yenildik diye izin günümüzde antrenman mı yapacağız? Ben buna karşıyım. Bunu hak etmedim” derken bu sözlere ise yanıt Özbek’ten değil daha fazla dayanamayan Igor Tudor’dan geldi: “Burada benim kellem, bir kulübün onuru söz konusu sen hala izin diyorsun!”

SELÇUK: İYİ FUTBOLCUYU BURADA BULAMAZSIN!

Öte yandan toplantıda en dikkat çeken davranışlardan birisi de kaptan Selçuk İnan’ın çıkışıydı. Tüm takımın önünde Tudor’a destek çıkan Selçuk İnan, “Hocam İyi futbolcu arıyorsan, elini taşın altına sokacak oyuncu arıyorsan, burada bulamazsın. Bu hepimizin suçu” dedi. Dursun Özbek’in soyunma odasından sonra da Selçuk İnan’la özel bir görüşme yaptığı öğrenildi.


PORTAL HABERİ
 
Son düzenleme:
İçerde dizisinden daha heyecanlıymış.

Ee sonra ne olmuş!

Şaka bir yana skandal. Koskoca Galatasaray ne hale gelmiş!!!


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Selcuk da yalaya yalaya takimda kalanlardansin zaten, penalti atmakla sorumluluk aliyorum zanneden tiplerdensin.

selcuk-500x250.jpg
 
De Jong da sanki 10 yıldır GS da oynuyor da bu şımarık mesajı verebiliyor.

Ben olsam direk kadro dışı bırakırım.

Ama suç Dursun ve Yönetimde.
Bu çöpleri Babam mı aldı lan ?!
 
selçuk inanın sözleri çok ilginç. resmen hocaya senin dediğini yapacak futbolcu bu kulüpte yok demek istemiş. herkes rahatının peşinde bizim takım adam olmaz

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
GrandeSaray‏ @GrandeSaray
Bunların hepsi formayı çıkardığında si... git demediğimiz için oluyor. Dünyada attığı yan paslar için 4m€ kazanan bir futbolcu var mı?

GrandeSaray‏ @GrandeSaray
Selçuk'un oyunu umrumuzda değil. Takım arkadaşı Emre B'den dirsek yiyince kaçacak köşe arayan adamdan adam da kaptan da olmaz!
 
Bu Selçuk çok sinsi çok içten pazarlıklı biri.

Ayrıca Dursun Allah belanı versin.


Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk
 
Üst Alt