beIN Sports'un Sözde HD Kanalında Upscale SD Kalitesindeki Yayın Rezaleti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

beIN Sports'un Sözde HD Kanalında Upscale SD Kalitesindeki Yayın Rezaleti

gs, bjk, fb, bursa, ts maclari acik degil mi sende sadece?
ben gecen sene kullandim o paketi
applikasyondan ekran görüntüsü koysana

Şu an bilgisayardayım bilgisayarın beinconnectinden giriyorum farkı yoktur herhalde.

g9nk85.jpg

Konuyla alakası yok da,normal decoderli beinsports webden izlenebiliyor mu istendiğinde?Evde değilim başka yerde webden izlemek istiyorum mesela,bilgileri girip izleme tarzı bir şey var mı?Bunu araştırdım da bir bilgiye ulaşamadım.
Hiç bir fikrim yok.
abi o nasil oluyor yav
ben disardayken bein connecti kullanirim hep
telefonla izlerken hic sorun yasamadim su ana kadar

Ben de izliyorum ama işte yazdığım uyarıyı veriyor, disconnected oluyor sonra yeniden giriş yaparak izliyorum. Bu dediğim her maç kesin oluyor.

SD neyinize yetmiyor anlamıyorum , herşeyi devletten bekliyorsunuz.

Nedir bu lüks tüketim merakı, HD izlesen ne olacak , maç aynı maç takım aynı takım.Bunlar hep özentilik avrupaya

Hiç bir fikrim yok.

Ben de izliyorum ama işte yazdığım uyarıyı veriyor, disconnected oluyor sonra yeniden giriş yaparak izliyorum. Bu dediğim her maç kesin oluyor.

o uyariyi ben de bir kere aldim abi
evde cihazi acik unuttuysan yapiyor bunu
ikisini ayni anda izleyemiyorsun cünkü
ya tvden izleyeceksin ya da cepten ikisi ayni anda olmuyor
en iyisi fisini cekmek cihazin o zaman sorunsuz oluyor

Sarper Yıldırım; beinsports'un digiturku satın almadan önceki paketi almış o yüzden bein connect için ücret istiyor. Sporun yıldızı paketini bende kullanıyorum tüm maçlar, bein connect her şey açık şuan. Yani beinsports satın aldıktan sonra paket yenileyenler avantajlı, ama sizin ödediğiniz ücretler yüksek gibi geldi bana...

Evet, hakikaten görüntü rezalet. Keşke web değil de direkt uydu bağlatsaydım, bir de her maç garanti '' yayın başka bir cihazdan izleniyor '' deyip yayını kesiyor.
Digiturk playin genel sorunu bu hocam. İmkanınız varsa uydu yayınını tercih edin derim. Bein Connect de bu konuda daha başarılı ama digiturk play genel olarak sorun çıkarır.

Üst Alt