beIN Sports'un Sözde HD Kanalında Upscale SD Kalitesindeki Yayın Rezaleti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

beIN Sports'un Sözde HD Kanalında Upscale SD Kalitesindeki Yayın Rezaleti

Digiturk Euro yu Aradım 179€ istediler 1 sene daha uzattı bizimkiler uydudan izliyorlar. Ben kendi evimde Fransız beinsport tan takılıyorum şuan aylık 15€ ya en azından haftada 4 super lig maçı hemde diğer bütün ligler ve Avrupa maçları tamamen var 10 tane beinsport kanalı var. Ayrıca istediğim zaman kapatma imkanım var.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Son düzenleme:
Şu hayattaki en sinir bozucu şeylerin başında ev taşımak geliyordur heralde. Hele hele taşıma işlemi bitip hamallar evden gittikten hemen sonraki sahne korkunç.

Yayın kaliteli olsa yine neyse verilir ama rezalet herşeyi rezalet , digiye ayrı para , tivibuya ayrı para , d smarta ayrı parada vermem digiplay uygun biraz ama ondada 40 50 sn geriden geliyo ve yayın hd diyo ama alakası yok

Yani işte parası olana göre sistem... Kötü cidden kötü, insanlığın birlikte gülüp birlikte ağlaması bir bütün olması gerekirken böyle parası olmayanlara hiç bir şeyi hak tanımıyorlar. Allaha şükür iyiyiz yine ama insan düşünüyor bizden kötüsü de var onlar ne yapsın.:38573: Gece gece sıktım hocam kusruma bakmayın.:hat:

Yani işte parası olana göre sistem... Kötü cidden kötü, insanlığın birlikte gülüp birlikte ağlaması bir bütün olması gerekirken böyle parası olmayanlara hiç bir şeyi hak tanımıyorlar. Allaha şükür iyiyiz yine ama insan düşünüyor bizden kötüsü de var onlar ne yapsın.:38573: Gece gece sıktım hocam kusruma bakmayın.:hat:

Ülkenin gerçekleri malesef alt kesim hiç bişey yapmasın sadece çalışsın istiyolar , estağfurullah hocam ne sıkması :)

Heyecan kalmıyor, golü zaten önceden öğreniyosun bağırmalardan :D

O sorun bende yok, bizim evin yakininda en az bi 500 metre falan hic bir türk ailesi yok :D

Ama yine de geriden geldigini bilmek insani geriyor, internette birseye bakiyorsun forumda birseye bakiyorsun millet senin görmedigin pozisyon hakkinda konusuyor ya da gol oldugunu görüyorsun sinirleniyorsun.

Üst Alt