beIN Sports'un Sözde HD Kanalında Upscale SD Kalitesindeki Yayın Rezaleti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

beIN Sports'un Sözde HD Kanalında Upscale SD Kalitesindeki Yayın Rezaleti

Tek kelimeyle rezalet eskiden bundan daha kaliteliydi, yıllar geçtikçe görüntü kalitesi artacağına ucuz olsun çok kazanalım mantiletisine tükürdüğüm kanalın yayınları daha da beter oldu. Sözde adamlar bir de 4K yayın yapıyor. Kime nereye şikayet edeceğiz bu rezaleti. Kimi nereye şikayet ediyoruz daha doğrusu? Digitürk Euro için yapılan bölgesel kısıtlamalarda ayrı bir beyinsizlik.

Eğitim şart

digiturk yine kötünün iyisi diger platformlar daha rezalet
hd kanallarin cogalmasi yüzünden bitrateyi düsük tutmak zorunda kaliyorlar
yeni bir tp kiralayip yarisini oraya gecirseler kalite artar ama buna para vermek istemiyorlar

ek ücret kalkti zaten la 2-3 aydir almiyorlar hdye
4k icin ek ücret aliyorlar ama 4k icin olan sponsorluk anlasmasini iptal etmisler sony ile
4kya para veren su anda net sekilde dolandiriliyor
Hollanda'da olsa ek ücret kalktı diye indirim bile yaparlar. Her türlü dolandırıcılık, üçkağıtçılık var tayyibin sözde yeni Türkiye'sinde.

Eğitim şart

Hollanda'da olsa ek ücret kalktı diye indirim bile yaparlar. Her türlü dolandırıcılık, üçkağıtçılık var tayyibin sözde yeni Türkiye'sinde.

Eğitim şart

git türkiyeden al moruk hic ugrasma
disarda satilan digiturklerin alayi kazik
ben burada su anda 100 lira veriyorum aylik
tüm ligler ve mobil icinde
almanyada rahat rahat sorunsuz kullaniyorum

Evet, hakikaten görüntü rezalet. Keşke web değil de direkt uydu bağlatsaydım, bir de her maç garanti '' yayın başka bir cihazdan izleniyor '' deyip yayını kesiyor.

git türkiyeden al moruk hic ugrasma
disarda satilan digiturklerin alayi kazik
ben burada su anda 100 lira veriyorum aylik
tüm ligler ve mobil icinde
almanyada rahat rahat sorunsuz kullaniyorum
Vay demek dilediğin yerden izleyebiliyorsun bu çok iyi ben geçen yıl 2 senelik için peşin 450 küsür euro ödemiştim yanılmıyorsam uzatmak için. Beinsports 1 hariç başka kanal izleyemiyorum. Eskiden İngiltere ligi, İspanya ligi maçlarının en azından tekrarını izleyebiliyordum.

Eğitim şart

Evet, hakikaten görüntü rezalet. Keşke web değil de direkt uydu bağlatsaydım, bir de her maç garanti '' yayın başka bir cihazdan izleniyor '' deyip yayını kesiyor.

Konuyla alakası yok da,normal decoderli beinsports webden izlenebiliyor mu istendiğinde?Evde değilim başka yerde webden izlemek istiyorum mesela,bilgileri girip izleme tarzı bir şey var mı?Bunu araştırdım da bir bilgiye ulaşamadım.

Konuyla alakası yok da,normal decoderli beinsports webden izlenebiliyor mu istendiğinde?Evde değilim başka yerde webden izlemek istiyorum mesela,bilgileri girip izleme tarzı bir şey var mı?Bunu araştırdım da bir bilgiye ulaşamadım.

bein connecti kur telefona
tv icin üye oldugun tüm paketleri bedava sekilde ordan izleyebilirsin
üyelik numara ve sifre gerekiyor
sifreyi müsteri hizmetlerinden talep edebilirsin

al bak boyle

03c227d7b9a675d4ea61a6c1afb48039.jpg

f16d55a806be7b5bf068e5fc28e84ab8.jpg

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Üst Alt