beinsports türkiye'nin 3 dakika özet vermesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

beinsports türkiye'nin 3 dakika özet vermesi

Bein in kulu kölesi tff. Bu bein in yediği haltlardan en ufağıdır klüplerin şikayetleri ortada bugüne kadar ne yapıldı

Bundesliga'da da bu sene 7-9 dakikalık özetleri geçtiler. Ondan önce 3-4 dakika civarı oluyordu.

En güzeli bu bence. Sadece golleri değil tehlikeli atakları veya kritik poziyonları da ekliyorlar.

Bein'in bu sacmasapan 3 dakikalık özetlerini ben de kaç kere dile getirmiştim burada. Maçta isterse 8 gol olsun ya da golsüz 0-0 bunların özetleri hep 3 dakika. Adamlar fixlemiş.

bu konu sadece bein'de değil ülkedeki bütün yayıncılarda var. sadece bizim ligde değil yani. mesela geçen sene Ajax'ın 13 gol attığı maçı Tivibu 3:47 dakikalık özete sığdırdı. bazı gollerin tekrarını bile vermedi.
yine bugün 7 gollü Bayern Berlin maçını 4 dakikada hallettiler.

S Sport ise bi tık iyileştirse de halen çok kısa. bugünkü Tottenham maçı 4 dk, City, Chelsea maçları 3 dk.

yayıncıların hepsi dalga geçiyo kısacası

Son düzenleme:
Bir açıdan hak veriyorum çok kısa, diğer taraftanda top oynanmıyor şu ligte 3 dk bile uzun kalıyor…

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Üst Alt