Beklediğimiz Polo Tişört ... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beklediğimiz Polo Tişört ...

Cevap: Beklediğimiz Polo Tişört ...

uA ile Rekabet Edemez GStore....

Adamların Ticaret Zekalarının Maşallahı Var...

Yazın swit- kışın polar-ilkbaharda kaşkol-sonbaharda yağmurluk satışları var...

Bu ürün satışlarında ticari konularda ua ile çalışsın Galatasaray Spor klubü...

Çünkü adamlar 5 tl'lik t-shirt'ü 20'ye 10 tl'lik poları 50'ye satıyorlar...

ua.ş ( Ultraslan anonim şirketi )

Yaz bitti, çok pahalı sizin pazarlama anlayışınıza hayranım.. Nedir bu ya?

El insaf. Bu insanlar kulübüne faydalı olmak istiyor ama uzak dur kardeşim diyorlar resmen..

parcalits.jpg

Ua nın yaptığı bu tshirt çok güzel olmuş.Store de buna bezer bişey çıkarsa ve gerçek ederinde satsa çoğu gerçek parçalı aşığının hasreti sona erer iyide satış rakamlarına ulaşırlar.

parcalits.jpg

Ua nın yaptığı bu tshirt çok güzel olmuş.Store de buna bezer bişey çıkarsa ve gerçek ederinde satsa çoğu gerçek parçalı aşığının hasreti sona erer iyide satış rakamlarına ulaşırlar.

Gercekten cok güzel görünüyor ve sadece 25 TL.

uA'nın anasayfasına satışla ilgili bilgi de koymuşlar, çıkar çıkmaz tükenmiş, tekrardan üretimine başlanılacakmış.

Pazarlama stratejisi acısından GS Store'dan çok daha başarılılar kesinlikle.

uA'yı severim sevmem orası ayrı, ancak GS Store'un çıkardığı tshirt'e 84 TL vereceğime bundan 3 tane alır 2 tanesini hediye verir, kalan 9 lirayla da 3 tane bira alırdım.

Gercekten cok güzel görünüyor ve sadece 25 TL.

uA'nın anasayfasına satışla ilgili bilgi de koymuşlar, çıkar çıkmaz tükenmiş, tekrardan üretimine başlanılacakmış.

Pazarlama stratejisi acısından GS Store'dan çok daha başarılılar kesinlikle.

uA'yı severim sevmem orası ayrı, ancak GS Store'un çıkardığı tshirt'e 84 TL vereceğime bundan 3 tane alır 2 tanesini hediye verir, kalan 9 lirayla da 3 tane bira alırdım.

güzel hesap

Nike'ın orjinal ürünleri o,zaten nike'ın tişörtleri pahalı,e klüp de para kazanacak,pahalı ama mecbur bu fiyat.Bu tişörtü aldığınız zaman senelerde giyersiniz.

Neden uA'ya rant sağlattırayım ki ? Bu t-shirt'ü alınca klübüme bir lira kazandırmıyorsun. Aksine tribündeki ölü taraftar grubunun bikaç faşist liderine sıfır passatlar nissan qasqhailer almasını sağlıyorsunuz.

Afferim taraftar grubu size helal olsun.

Nike'ın orjinal ürünleri o,zaten nike'ın tişörtleri pahalı,e klüp de para kazanacak,pahalı ama mecbur bu fiyat.Bu tişörtü aldığınız zaman senelerde giyersiniz.

alakası yok. Bak aynısını geçen sene aldım. Hatta bugünde giydim. Logosuz tasarımı. Düz siyah polo yaka vs nike işareti var. Bugünde gidip baktım hatta aynısı üstümdeyken. Birebir aynısı ve Galatasarayımızın Arması var sadece. Fark bu. Ben geçen sene 19.99 ya da en fazla 29.99 a aldım. Bu fiyataydı. Gayet iyi hatırlıyorum. Max. 30tl yani. Aynı tasarımı 84e satıyorlar bizimkiler. Fark çok diyoruz bizde. 45-55 arası gayet idealdir. 80 küsür ne yahu.

Üst Alt