Beklenen Sarı Forma Satışta - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beklenen Sarı Forma Satışta

Cevap: Beklenen Sarı Forma Satışta

Bugün aldım yarında maça gidip fener'i yendik mi değme keyfimize,Allah içimize sindirsin,inşallah bütün Galatasaray camiasına hayırlı olur ben beğendim formaları ama kalıpları çok geniş geçen sene ki parçalıda L olan forma üstüme yapışırken bunda M bile daha rahat oldu.

Fazla t-shirt havasi vermisler. Ama alicam yinede. Uzun zamandir sari forma bekliyodum. Umarim standart bir forma olur artik. Her sari Galatasaray formasi gordugumde o muthis 90'larin basi aklima geliyor.

Kumaşı ınce ve yakma olayı yok sadece hoş bence ama daha elit tasarımla dahada güzel olabilir tabi ilk sene için idare eder yarın basket maçında olacağız sarı formalarla

Ben slim fit tarzindaki giysileri seven biriyim. Gecen sezonki cubuklumuz s beden giyiyordum ve ustume tam oturuyordu. Fakat bu sezonki parcali formamiz yine s beden olmasina ragmen ustumde sanki l beden giyiyormusum gibi duruyor.

Sarı formanın altına Siyah ve yanlarda kırmızı çizgileri bulunan şortlar yapabilecek bir arkadaş var mı? Siyah şortun yanlarında kırmızı şerit olacak orjinal şortta 2 cm kalınlığında mesela. Tozluklarda Siyah oalcak ve ağzında sarı kırmızı şerit. Bu yapabilecek br arkadaş var mı?

Bursa macından önce aldım. Turk Telekom yazısı beyaz olmuş. Tek kusuru o.

Bu formayı hatırlattı bana. Bence güzel. Anıları tazeliyoruz.

1u6k.jpg

Ben inceledim formayı.

Hafta sonu alacağım büyük ihtimalle.

Uzun zamandır sarı forma bekliyorum.Türk Telekom yazısı hariç bence asil bir forma olmuş.

Üst Alt