Belgeseller - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belgeseller

Cevap: Belgeseller

2 saat kadar önce Ntv'de dinozor belgeseli izledim.Spinosaurus yaşamış olan en büyük etçil dinazormuş,hani Tyrannosaurus'un pabucunu dama atacak cinsten.Tyrannosaurus efsanesini yıkmıştır gözümde; çene yapısı falan kusursuza yakın.17-18 m. uzunluğunda olup Tyrannosaurus'dan hemen hemen 5 m. uzun....

Temsili bir karşılaştırma (sağdaki Spinosaurus) :

Tyrannosaurus_vs_Spinosaurus.jpg

Haftaya cumartesi 2. bölümü var.

Bu belgeleseli netten izleyebileceğimiz bir yer var mı?

dizimag'de olması lazım

bu arada NTV'de başlayan yeni belgesel serisi "Kuşbakışı Dünya"da çok iyi. :yenieek:

renkdaşlar fotografçılık ile ilgili bildiğiniz belgesel var mı? yarı profesyonel makinam var, yavaş yavaş öğrenmek istiyorum da

national geographic'in bi serisi vardı, belgesel değil de eğitim seti. onu bulursan bişeyler öğrenebilirsin ;)

edit: linkini de buldum => https://www.bilgisayarbilisim.net/b...phic-fotograf-okulu-4-cd-tek-link-t59238.html

Bu arada büyük göçlerin ilk bölümünü yeni izledim. Güzelmiş baya, nasıl kaçırmışım şimdiye kadar..

Cnn-Türk'te bir belgesel vardı,Jurassic Park yaratma fikrini irdeledi.Burada Velociraptor'lar ile ilgili kafamda yarattığım tüm gerçeklikler yıkıldı. Bir kere bunların tüyleri varmış ve Steven Spielberg abimiz bize bunları yanlış aksettirmiş.

Sanılan :

Gerçek olan :

Bildiğin kuş...:coffee:

Burada belgesel paylaşıyoruz renktaş.
bu ne belgesel değil mi....;D
belgesel olması için sadece böcü börtü mü olması lazım yani.. belgeselden çıkarılan sonuç, anlaşılan şey bu mu??o_O

Şaka falan değil dimi bu dediğin...:unsure:

Hitlerin dünya savaşlarının belgeseli oluyo da anatominin belgeseli olmuyo mu demek bu şimdi... :eek:

bu ne belgesel değil mi....;D
belgesel olması için sadece böcü börtü mü olması lazım yani.. belgeselden çıkarılan sonuç, anlaşılan şey bu mu??o_O

Şaka falan değil dimi bu dediğin...:unsure:

Kulağın nasıl duyduğu konusu tıbbi bir konu r'taş. Belgesel ile ne alakası var ? Ceylan avlayan aslan olmadıkça belgesel olmaz diye düşünüyorum, yani tabi bu benim fikrim katılırsın katılmazsın ayrı konu.

Kulağın nasıl duyduğu konusu tıbbi bir konu r'taş. Belgesel ile ne alakası var ? Ceylan avlayan aslan olmayan belgesel olmaz diye düşünüyorum, yani tabi bu benim fikrim katılırsın katılmazsın ayrı konu.
Senin sıkı bi belgesele ihtiyacın gelmiş.... artık belgeselden ne anlam çıkarıyosan kendince...

Bu son yazdıklarını süresi dolmadan sil yada değiştir de kendine güldürtme milleti...

Üst Alt