Belhanda 9 Milyon Euro Bedelle Gidiyor İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda 9 Milyon Euro Bedelle Gidiyor İddiası!

Aldığı maaşı da düşünürsek iyi para. Ama daha forvet eksiğini tamamlayamazken orta sahaya adam alabilirler mi? Sanmıyorum. Direkt bu sezonu yakıyoruz sanki :D

gitsin sorun değil de lig başlıyor bunlar adam alsa bile son gün alırlar bu da o zamana kadar ligde takıldığın an ligin sona ermesi demek

Lan ne için atıldım nöbet den ... Kaynak verip attım o haberi.

Millet binlerce Twitter haberleri taşıyor foruma birşey yok, ben yapınca oouuvvvvvvvv

Aldığı maaşı da düşünürsek iyi para. Ama daha forvet eksiğini tamamlayamazken orta sahaya adam alabilirler mi? Sanmıyorum. Direkt bu sezonu yakıyoruz sanki :D

İyi oyuncular alabilsek bile devre arası için fazla değişim yapıyoruz. Uyum muyum derken sezon biter.

Ortaya 3-4 yıl bizi sürekli ligde zirvede tutabilecek bir takım çıkacaksa bu sezonun yanmasına laf etmem ama idarelik oyuncu alacaksak bu hamlelerimizin anlamı olmaz.

Türk taraftarlar dışında takımın en iyi oyuncularının gitmesine sevinen başka bir ülke taraftarı yoktur.Satılınca kendileri zengin oluyor gibi davranıyorlar.Belhanda satılınca kim oynayacak orda? Adam olmadan maç kazanamadı bu takım ne saçma bir zihin yapısı var bizim taraftarımızda...

9 milyonun 2 milyonu d. kiev'e gidecek yalnız.

alem arapları kazıklarken biz araplardan kazık yiyoruz! teklifi en az 12-13 milyona yükseltmeli.

Türk taraftarlar dışında takımın en iyi oyuncularının gitmesine sevinen başka bir ülke taraftarı yoktur.Satılınca kendileri zengin oluyor gibi davranıyorlar.Belhanda satılınca kim oynayacak orda? Adam olmadan maç kazanamadı bu takım ne saçma bir zihin yapısı var bizim taraftarımızda...
Belhandanın takımın en iyi oyuncusu olmadığını kabullenmen gerekiyor önce. Hem en iyi değil hem en çok kazananlardan o yüzden seviniyoruz

2 milyon gitmiyor. 2022 yilina kadar hersefer SL kaldigimiz an 500 bin aliyorlar.

Niye bozuk kaset gibi tekrarliyorlar bazilari o yanlis haberi?

2 milyon gitmiyor. 2022 yilina kadar hersefer SL kaldigimiz an 500 bin aliyorlar.

Senin söylediğinde yanlış.

Toplam bonus 2 milyon euroyu geçmeyecek şeklinde açıklama yapılmış. Zaten 1 milyon euro bonus ödedik. (500 bin şampiyonlar ligi katılım + 50 maça çıktıktan sonra 500 bin euro) Belhanda kalırsa en fazla 1 milyon euro daha bonus öderiz satılırsa zaten bonus maddeleri iptal olur.

Son düzenleme:

2021'e kadar her CL katilimi icin 500.000, her AL katilimi icin 250.000 ve oynadigi her 25.resmi mac icin 250.000 gibi bonuslar vardi.

Toplamda maksimum 2 Milyon'a ulasabiliyor bonuslar.

Üst Alt