Belhanda 9 Milyon Euro Bedelle Gidiyor İddiası! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda 9 Milyon Euro Bedelle Gidiyor İddiası!

Belhanda kalitesi tartisilmaz ama adamligi tartisilir. Yetenek var ama beyin yok. Gitse pek birsey fark etmez, cunku verdig katki kadar zararda veriyor.

9m euro zarardir, ama bunuda bulmayabiliriz. Maliyeti daha fazlaydi bize ama hatanin nekadarindan donersen okadar kar.

Olmadi, ve birdaha takima arap falanda getirmeyin. Bizim kimyamiza ters
gitse birsey farketmezmi?
adam bi gitti 10 mac kazanamadik, belhandaci degilim aslada olamam lakin belhandasiz baska belhandali bir gs bambaska! alternatif bulursun, genis kapsamli bir calisma yaparsin, daha iyi bi oyuncu getirirsin, ozaman yol veririz anca.

taca pas atan , topa sert vurduğu için sakatlanan alanya çöpü, belhanda'dan bin kat daha faydalı olur öyle mi.

ben artık size hiçbişey demem..
Akbaba topa sert vurdu diye sakatlandı diyelim. Bu kaç futbolcunun başına gelir. Bu bir talihsizlik ve güçlenme antrenmanıyla çözülecek şeyler. Belhanda'nın bize geldiğinden beri yaptığı olumlu şeyleri düşüneyim dedim aklıma 1 tane bile gelmedi. Emre Akbaba en iyi haliyle bu ligde Belhanda'dan daha iyi olacağını kanıtlamış bir futbolcu zaten Alanya'daki ve bizdeki ilk haftalardaki performansıyla. Ama çöphanda denilen dingil ne yapmış da Emre Akbaba'nın önünde görülüyor onu anlamadım. Taca pas atan Akbaba en azından taca pas atmamayı öğrenebilir ama Belhanda oyun kurmayı, adam akıllı pas vermeyi, attığı topların şiddetini ayarlamayı, şut atıp orta açmayı bu saatten sonra öğrenemeyecek maalesef. Sakatlanma konusuna ise hiç değinmiyorum. Keşke çöphanda da sakatlansaydı da gözüm görmeseydi o futbol hainini takımda. O adam gitmeden benim gözüme uyku girmeyecek. Bu konuda netim.

gitse birsey farketmezmi?
adam bi gitti 10 mac kazanamadik, belhandaci degilim aslada olamam lakin belhandasiz baska belhandali bir gs bambaska! alternatif bulursun, genis kapsamli bir calisma yaparsin, daha iyi bi oyuncu getirirsin, ozaman yol veririz anca.
Bu da yeni moda oldu. Belhanda gitmeden maç kazanamamışız. Ya Belhanda'nın yokluğu yüzünden mi bu takım Çaykur Rize ve Konyaspor'a karşı son dakikalarda 3 puanı kaçırdı. Orada Belhanda'dan başka birisi olmadığı için oldu. Bizim Belhanda'nın takıma dönüşüyle performansımızın artışında herkesin gözden kaçırdığı veya çöphanda'ya olan aşklarından dolayı gözden kaçırmak zorunda olduğu bir şey var. (Bu lafım Belhanda'cı olanlara. Sen üstüne alınma lütfen) O da Belhanda yalnız başına dönmedi takıma. Belhanda ile birlikte diğer oyuncular da döndü ve takım tamamlanmış oldu. Yoksa Belhanda döndü takım hücum yaptı, oyun kurdu diye bir şey hiçbir zaman olmadı.

Akbaba topa sert vurdu diye sakatlandı diyelim. Bu kaç futbolcunun başına gelir. Bu bir talihsizlik ve güçlenme antrenmanıyla çözülecek şeyler. Belhanda'nın bize geldiğinden beri yaptığı olumlu şeyleri düşüneyim dedim aklıma 1 tane bile gelmedi. Emre Akbaba en iyi haliyle bu ligde Belhanda'dan daha iyi olacağını kanıtlamış bir futbolcu zaten Alanya'daki ve bizdeki ilk haftalardaki performansıyla. Ama çöphanda denilen dingil ne yapmış da Emre Akbaba'nın önünde görülüyor onu anlamadım. Taca pas atan Akbaba en azından taca pas atmamayı öğrenebilir ama Belhanda oyun kurmayı, adam akıllı pas vermeyi, attığı topların şiddetini ayarlamayı, şut atıp orta açmayı bu saatten sonra öğrenemeyecek maalesef. Sakatlanma konusuna ise hiç değinmiyorum. Keşke çöphanda da sakatlansaydı da gözüm görmeseydi o futbol hainini takımda. O adam gitmeden benim gözüme uyku girmeyecek. Bu konuda netim.

belhanda'yı sevmeyebilirsin de , akbaba denilen bandırmaspor ayarındaki bir herifi onunla kıyaslama girişimin epey bi saçma..

belhanda'yı sevmeyebilirsin de , akbaba denilen bandırmaspor ayarındaki bir herifi onunla kıyaslama girişimin epey bi saçma..
Orta saha dediğinin 8 mi 10 mu olduğu belli olacak artı olarak skora gerek gol gerek asist olarak etki edecek. Bir de adam akıllı duran top kullanacak. Şut tehdidi olacak. Belhanda Alanyaspor gibi bir takımda 14 gol 10 asist yapabilir miydi? Bunun cevabını vermeye gerek bile yok. Emre Akbaba 8 maçta 536 dakika forma giyip 2 gol 3 asist yaparken, senin hayranı olduğun boş 15 maçta 1.068 dakika forma giyip 0 gol 5 asist yapmış.

Şimdi Emre Akbaba'yı Belhanda kadar izlesek sen bu adamın Bandırmaspor seviyesinde olmadığını göreceksin. Peki sen matematiksel verilerle ve mantıklı açıklamalarla çöphanda'nın Çemişgezekspor ayarında olup olmadığını bana nasıl açıklayacaksın? Sonuçta bu adam Emre Akbaba gibi bir sakatlık geçirmedi, Emre Akbaba'dan da kat kat daha fazla süre buldu hem geçen yıl hem bu yıl.

Orta saha dediğinin 8 mi 10 mu olduğu belli olacak artı olarak skora gerek gol gerek asist olarak etki edecek. Bir de adam akıllı duran top kullanacak. Şut tehdidi olacak. Belhanda Alanyaspor gibi bir takımda 14 gol 10 asist yapabilir miydi? Bunun cevabını vermeye gerek bile yok. Emre Akbaba 8 maçta 536 dakika forma giyip 2 gol 3 asist yaparken, senin hayranı olduğun boş 15 maçta 1.068 dakika forma giyip 0 gol 5 asist yapmış.

Şimdi Emre Akbaba'yı Belhanda kadar izlesek sen bu adamın Bandırmaspor seviyesinde olmadığını göreceksin. Peki sen matematiksel verilerle ve mantıklı açıklamalarla çöphanda'nın Çemişgezekspor ayarında olup olmadığını bana nasıl açıklayacaksın? Sonuçta bu adam Emre Akbaba gibi bir sakatlık geçirmedi, Emre Akbaba'dan da kat kat daha fazla süre buldu hem geçen yıl hem bu yıl.

ben belhanda'nın hayranı değilim , pek de haz ettiğim bir adam değil. ama saha içindeki çabası hoşuma gidior zaman zaman, kısmen de yetenekli bi adam. akbaba ise sözünü ettiğin 2 golü 6-0'lık alanya maçında attı , sanıyorum 1 veya 2 asisti de yine o maça ait.. karşımızda son düdüğün çalmasını bekleyen bitik bir takıma karşı oynadığımız bir maç ise kriter addedilemez. bunun dışında akbaba hiçbirşey oynamadı, çünkü oynayamaz , çünkü bir 2. lig topçusu. geçen sezon alanyada denk getirip de yaptıkları istanbulda hiçbirşey ifade etmiyor...

ben belhanda'nın hayranı değilim , pek de haz ettiğim bir adam değil. ama saha içindeki çabası hoşuma gidior zaman zaman, kısmen de yetenekli bi adam. akbaba ise sözünü ettiğin 2 golü 6-0'lık alanya maçında attı , sanıyorum 1 veya 2 asisti de yine o maça ait.. karşımızda son düdüğün çalmasını bekleyen bitik bir takıma karşı oynadığımız bir maç ise kriter addedilemez. bunun dışında akbaba hiçbirşey oynamadı, çünkü oynayamaz , çünkü bir 2. lig topçusu. geçen sezon alanyada denk getirip de yaptıkları istanbulda hiçbirşey ifade etmiyor...

Tamam rengim ben de diyorum ki Alanya’da denk getiren Akbaba büyüktür bizim iki yıldır gördüğümüz Belhanda. Adam akıllı izleyelim şu adamı eğer Belhanda gibi ya da daha kötüyse onu da savunacak değilim. Ama önce Belhanda kadar şans vermekte yarar var. Eğer aşı tutmayıp çöp çıkarsa söz ben de Emre Çöpbaba tezahüratlarına katılırım. Herhangi bir oyuncuya karşı karşılıksız bağlanan birisi de değilimdir. Hakkı neyse onu veririm herkese sadece.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Doğru mu bu?

41e18fbad18b7f36cb0eb60168249ace.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Büyük ihtimal 7 milyon euroya gider yerine kimse gelmez, ya bir kanat oyuncu alirlar feghouli belhandanin yerine cekerler yada emre ile doldurmaya calisirlar.

8 milyona alınmış ve 1,5 sene boyunca takıma yüzde 10 katkısı olmayan adam için 9 milyon öneriliyor ve bu rakama az diyenler, sene sonu satılmalı diyenler var. Tuhaf!

5b9a123318c773124888a724.jpg

İbrahim Seten: "Al Ittihad zoru başardı ve Belhanda’yı ikna etti. Yıllık 5.5 milyon euro’ya “tamam” diyen Belhanda, Galatasaray'dan ayrılmak istediğini teknik kadroya iletti."

Galatasaray, Al Ittihad'dan Belhanda için 9 milyon euro bonservis bedeli alacak.

Anadolu takımları daha iyi kadro ve yönetim olarak.

Terim bile kurtaramaz bu kadro ikinci yarı maksimum 20 puan alır.

Üst Alt