Belhanda: "Başakşehir bizi gezdirdi!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda: "Başakşehir bizi gezdirdi!"

3-5 ne verirlerse 1 an önce kurtulmakta fayda var. Adam bu yaşta kafa olarak bitirmiş bazı şeyleri. Büyük maçları gectim, zayıf takımlara karşı bile sahada kayboluyor. Buyuk bi meziyet olsa grk.

tudor hoca olmadığı gibi kendisi de futbolcu değil

Belhandalık bir durum yok ndiaye, belhanda, feghouli, garry, linnes hepsi için geçerli hatta bu durumda olmalarının en büyük sorumlusu Tudor'dur hangi maçlarda kanat koyduysa o maçlarda tüm futbolcuların performansı arttı hangi maçlarda rakibi durdurmak için kanat yerine orta saha koyduysa o maçlar hep kötü bitti burada asıl sorgulanması gereken bu kadar hücum gücü yüksek bir takımı neden defansif ayarlarını yükselterek hücumsal gücü yok ediyoruz.

maça iyi hazırlanmadık, her zaman oynadığımız gibi oynamadık farklı bir oyun anlayışıyla çıktık sahaya ve sonuç ortada.

Şunu Tudor çıkıp söylesin sen değil ...

maça iyi hazırlanmadık, her zaman oynadığımız gibi oynamadık farklı bir oyun anlayışıyla çıktık sahaya ve sonuç ortada.

Şunu Tudor çıkıp söylesin sen değil ...

Bak şunu anlarım aynı kadro aynı sistemle çıkar ama 90 dakika bu tür rakiplere karşı pres yapamayacağımız için 3 ncü bölge yerine 2 nci bölge de pres yapabiliriz. Buna karşı da çıkmazdım ama bi bakıyoruz 3'lü çıkıyor bi bakıyoruz 4'lü çıkıyor bi bakıyoruz kanat koymuyor bi bakıyoruz değişik şeyler deniyor tamam bunu karabükte yapabilirsin de Galatasaray'da yapılamaz. Daha asamoah, sol stoper gibi 2 önemli transfer yokken ne yazık ki 3'lü oynanmaz 3'lü oynamak için takımın tam takır işlemesi gerekir o da defans yaparak olmaz. Aklı sıra büyük maçlarda sistem değiştirip Avrupadaki takımlar tarafından övgüyle söz ettirmeye çalışırken tamamen macera arayışı yüzünden bizim puanlar gidiyor kendi de rezil oluyor

senin geldiğin gün dedim patlayacak diye. en kısa zamanda defolmanı diliyorum. göbeği bile olamazsın Sneijder' in..

Belhanda : "Başakşehir'e karşı 5-1 kaybettik evet. Adebayor bizi öldürdü. Fakat maça iyi hazırlanmadık, her zaman oynadığımız gibi oynamadık, farklı bir oyun anlayışıyla çıktık sahaya ve sonuç ortada. Birbirimize bu bir kazaydı ve maçı unutalım dedik. Bizi sahada gezdirdiler."

Burada kendi oyuncusu hocasının acizliğini itiraf ediyor. Burada hala daha savunanlar var.

Demiş ki; "oturmuş sistemi bozup fantezi arayan td sayesinde normal oyunumuzu sergileyemedik.
Bunun sonucunda da içimizde gezdirdiler. "

--

GSCimbom Mobile App

Bak şunu anlarım aynı kadro aynı sistemle çıkar ama 90 dakika bu tür rakiplere karşı pres yapamayacağımız için 3 ncü bölge yerine 2 nci bölge de pres yapabiliriz. Buna karşı da çıkmazdım ama bi bakıyoruz 3'lü çıkıyor bi bakıyoruz 4'lü çıkıyor bi bakıyoruz kanat koymuyor bi bakıyoruz değişik şeyler deniyor tamam bunu karabükte yapabilirsin de Galatasaray'da yapılamaz. Daha asamoah, sol stoper gibi 2 önemli transfer yokken ne yazık ki 3'lü oynanmaz 3'lü oynamak için takımın tam takır işlemesi gerekir o da defans yaparak olmaz. Aklı sıra büyük maçlarda sistem değiştirip Avrupadaki takımlar tarafından övgüyle söz ettirmeye çalışırken tamamen macera arayışı yüzünden bizim puanlar gidiyor kendi de rezil oluyor

Sonuna kadar katılıyorum renktaşım son maçlardaki farklar

GSG SCOUT sur Twitter : "4 hafta onceki mac taktik: 4-2-3-1
3 hafta onceki mac taktik: 3-4-2-1
2 hafta onceki mac taktik: 4-3-3
Gecen mac taktik: 3-5-2
Bu mac taktik… https://t.co/zrw47f8M6Z"

Bu taktikler yapılır ama hazırlık maçlarında kamp döneminde denenir ligin ortasına gelmiş önemli maçlar başlarken 8 puanlık büyük avantaj varken aynı sistemle devam edip farkı açıp ligi bitirecektik sağolsun bizi deneme tahtası yaptı ihale de muslera, ndiaye, belhanda gibi oyunculara kalıyor :D

Buna vereceğimiz parayı Ben Arfa ya vereydik ya la en azından o adam harbi yetenekliydi.
Feghouli yi bile İngiltereden bunun yarı fiyatına aldık. Benim aklım almıyor buna nasıl bu kadar bonservis ve maaş verilir sanarsin messi anasını satayım.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
O parayı niye mi verdik ?
Potansiyel açıdan çok iyi bir adam.

O potansiyel var ve Belhanda tarafından ulaşmalası gerekiyor...

Son düzenleme:
Adam resmen Tudor'a adam değilsin dedi... Aslında sadece o değil, takımın tamamı. Gomis golü attı bırak takımın sevinmesini, kendisi bile sevinmedi. Dün söyledik olayın böyle olduğunu. Belhanda da malumun ilanını söyledi... Ha Belhanda'nın takımda bir bok yaptığı var mı? O da yok...

Üst Alt