Belhanda: "Başakşehir bizi gezdirdi!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda: "Başakşehir bizi gezdirdi!"

DPA_yEOXUAAF1QW

Fas Milli Takımını Dünya Kupasına taşıyan Herve Renard ve Younes Belhanda ikilisi Fransız BeİN Sport kanalına konuk oldular ve bazı açıklamalarda bulundular.

Younes Belhanda : "Yaşımın biraz ilerlemesinden dolayı, eski meziyetlerim aynı seviyede değil.
Herve Renard ile olan görüşmemizde kendisi beni 10 numara olarak değilde 8 numara olarak kullanmak istediğini söyledi, sonrasında ise takımın en çok top kazanan isimlerinden biri oldum"

Belhanda : "Başakşehir'e karşı 5-1 kaybettik evet. Adebayor bizi öldürdü. Fakat maça iyi hazırlanmadık, her zaman oynadığımız gibi oynamadık, farklı bir oyun anlayışıyla çıktık sahaya ve sonuç ortada. Birbirimize bu bir kazaydı ve maçı unutalım dedik. Bizi sahada gezdirdiler."

Soru : "Neden Galatasaray'yı seçtin ?"

Younes Belhanda : "Galatasaray bana gelen ilk projeydi, Gomis zaten imza atmıştı, Sofiane Feghouli'nin oraya gideceğini biliyordum ve ManCity'den Fernando'yu da transfer etmek üzereydiler haliyle baya büyük bir takım kuruluyordu.."

Yasimin ilerlemesi ne yav
27-30 top seviye cikma zamanin olmasi lazim.
Isimiz var bunla.

adam yeteneksiz işte

laubali + yeteneksiz

bunun kendi de farkında

yeteneksizim diyemediği için yaşlandım 27 oldum ve yeteneğim azaldı diyor

kendi yeteneksiz olduğunu kabul ederken hala bazıları yetenekli ama laubali diyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Buna vereceğimiz parayı Ben Arfa ya vereydik ya la en azından o adam harbi yetenekliydi.
Feghouli yi bile İngiltereden bunun yarı fiyatına aldık. Benim aklım almıyor buna nasıl bu kadar bonservis ve maaş verilir sanarsin messi anasını satayım.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Buna vereceğimiz parayı Ben Arfa ya vereydik ya la en azından o adam harbi yetenekliydi.
Feghouli yi bile İngiltereden bunun yarı fiyatına aldık. Benim aklım almıyor buna nasıl bu kadar bonservis ve maaş verilir sanarsin messi anasını satayım.

o cok ust duzey bir adam . Ama sanirim onun bir sorunu var gelemedi fb ye filan da

o cok ust duzey bir adam . Ama sanirim onun bir sorunu var gelemedi fb ye filan da

Inatlastilar kadro dışı kalmıştı. Claude puel leicester city e transfer edecekmis öyle diyolar. Kadro dışı kaldı kalalı hiç bir antremani kacirmamis kilo vermiş baya hazirlamis kendini inat edip

Ben Arfa'yı İstanbul gecelerinden toplamaktan deplasmana götürecek vaktimiz olmazdı eğer ki iş ahlakı olan bir futbolcu olsaydı şimdiye dünyanın en büyük takımlarında oynuyor olurdu ama yok adamın işi gücü futbol hariç her yerde :D

Ben arfa su an psg de bile 11 oynar . Turkiye ona su an halen erken

ben olsam inadina emre moru kiralarim , hic bir sey yapmasa surati , hevesi var

Younes Belhanda : "Yaşımın biraz ilerlemesinden dolayı, eski meziyetlerim aynı seviyede değil.''

27 yaşındaki adam neden bunu söyler

iyi futbolcular -örn zidane- bu yaşlardan sonra top seviyeye ulaşır

bu adam yeteneğim yok diyemediği için yeteneğim azaldı diyor

siz de yetenekli diyip durun

Fakat maça iyi hazırlanmadık, her zaman oynadığımız gibi oynamadık, farklı bir oyun anlayışıyla çıktık sahaya ve sonuç ortada

Bunun hesabini kim verecek

Bence milli takima gidenleri , antrenmanlardaki oyuncu eksikliklerini vurgulamis

tudor a gonderme olarak okumadim ben bu aciklamalari

Üst Alt