Belhanda: "Bu takımda 2 kez şampiyon oldum çok mutluyum" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda: "Bu takımda 2 kez şampiyon oldum çok mutluyum"

Bize şut, frikik, duran top kullanan orta saha lazım. Ve dahi adam kovalayan ve dikine nasıl oynayacağını bilen orta saha. Ve istikrarlı olması çokomelli tabi.

Belhanda ne kadar bu tarife uyuyor, siz düşünün. Ayrıca Hoca neden bu kadar bu adama taktı, hala çözebilmiş değilim.

Takımın yıldızları Feg ve Onyekuru bir kere traşı geçelim de. Belhanda'nın katkısı oldu elbet ama önümüzdeki sene şampiyonlar liginde Belhanda iş yapar diyebilir miyiz? Mesela Onyekuru kalırsa yapabilir tehlikeli oyuncu, gününde olursa Fernando iyi oynar Nagatomo ya da Muslera ne bileyim. Belhanda, Diagne ve Feghouli satılabilir bence iyi bir kaynak gelir buradan. Türkiye liginde zaten kötünün iyisi şampiyon oluyor Terim faktörü sebebiyle de 1 adım öndeyiz durumu çok iyi yönetebiliyor ama avrupaya çıktığımızda Benfica gibi bir takım tutup orta sahayı geçirmez. Bu oyuncuların yerine daha iyileri lazım, Feghouli süper kalite tabi de o tempoyla anca Türkiye'de iş yapabilecek durumda maalesef.

Kendisi hakkindaki dusuncelerim Feghouli hakkindaki dusuncelerimin birebir aynisi

Kalmasi hic de sorun olmaz ama
  • 30'a merdiven dayamis olmasi
  • Yuksek maas almasi
  • Bize baska mevkilerde de transfer icin nakit gerekmesi
Gibi sebeplerden cok iyi bir teklif gelirse (~12m nakit) yollanmalidir. Keza aksi takdirde yarim yamalak bir takimla devam etmek zorunda kalacagiz

Bize şut, frikik, duran top kullanan orta saha lazım. Ve dahi adam kovalayan ve dikine nasıl oynayacağını bilen orta saha. Ve istikrarlı olması çokomelli tabi.

Belhanda ne kadar bu tarife uyuyor, siz düşünün. Ayrıca Hoca neden bu kadar bu adama taktı, hala çözebilmiş değilim.
Anlamış olsak hoca burada yazıyor sende takimi yönetiyor olurdun renktaş

Anlamış olsak hoca burada yazıyor sende takimi yönetiyor olurdun renktaş

Pekte umit veren bir futbolla sampiyon olmadik renktas. Belhanda Selcuk un yerine tercih edilir, ama takimi ileri tasimak icin dogru bir yatirimmi tartismaya acik. Feguli yi neden kimse tartismiyor mesela? Adam klasini belli ediyor. Belhanda oyle degil ki. Kimi zaman Belhanda yi sahada goremiyoruz bile.

Pekte umit veren bir futbolla sampiyon olmadik renktas. Belhanda Selcuk un yerine tercih edilir, ama takimi ileri tasimak icin dogru bir yatirimmi tartismaya acik. Feguli yi neden kimse tartismiyor mesela? Adam klasini belli ediyor. Belhanda oyle degil ki. Kimi zaman Belhanda yi sahada goremiyoruz bile.
Bence bunun sebebi yanlış bir altı.. belhanda avrupada az sayıda oyuncudan biri..pas bağlantısı olup bu kadar mücadeleci bir oyuncu yok..ayrıca adam winner gittiği her takımda sanpiyonluk yaşamış yada kupa kaldırmış..belhanda ortasahaya ayrıca sertlik katıyor..tempolu orta saha ile belhanda çok daha iyi olabilir

Bana boyle bi tane adam göster bizim alabileceğimiz maliyeti uygun olan, ben de sana mutlu bir insan göstereyim.

HTC 10 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

2.7 Milyon cerez parasi kaliyor artik, kimlere neler verdik. Ilk sezonunda bence daha iyidi. 6 ayda kasamiza 16 milyon avro soktu. Beklentiler yüksek bizde, Galatasaray´in rakibi olsam cekinecegim yegane oyuncularindan bir tanesi Ndiaye olurdu. Bu tarz oyunculara karsi oynamaktan hic hoslanmassin orta sahada.

Senin yorumlari niye ahmet cakar sesi ile okuyorum

Üst Alt