Belhanda: "Galatasaray, Türkiye'nin 1 numaralı kulübü" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda: "Galatasaray, Türkiye'nin 1 numaralı kulübü"

355eddda0e5342589f3fafb88830bf92.jpeg

Galatasaray ile 4 yıllık sözleşme imzalayan Younes Belhanda, kendisini 4 yıllığına Galatasaray'a bağlayan imzayı attı. Basın önünde gerçekleşen törene Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve Faslı futbolcu Younes Belhanda katıldı.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek imza töreninde yaptığı konuşmada; "Çok önemli bir futbolcuyla da sözleşme imzalıyoruz. Galatasaray'ın eksik noktalarını tamamlayacağı, nokta transferlerden bir tanesi. Önümüzdeki sezon Galatasaray'ın başarısı için koşturacak bir arkadaşımız. Galatasaray Ailesi içinde ona başarılar diliyorum. Başarılı bir sezon geçirmesini diliyorum" dedi. Younes Belhanda ise selamlama konuşmasında "Galatasaray Ailesi'ne dahil olmaktan mutluluk duyuyorum. Galatasaray, Türkiye'nin en önemli ve 1 numaralı kulübü" ifadelerini kullandı.

İmza töreni ve 4 yıllık anlaşmayı simgeleyen 2021 numaralı formayla yapılan fotoğraf çekiminin ardından soru-cevap kısmına geçildi. Faslı futbolcu Younes Belhanda kendisine yöneltilen sorulara şu yanıtları verdi:

"Bu konuda tartışmaya bile gerek yok. Türkiye'nin bir numaralı kulübü. Avrupa'nın başarı kazanmış tek Türk kulübü... Bu konuda konuşmaya gerek yok. Futbol direktörümüz beni ziyarete geldiğinde söylemiştim. Daha önce Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan talep geldi. Hep Galatasaray'dan talep gelmesini bekledim. Hayalim gerçekleşti."

"Sneijder ile oynamak benim için çok önemli bir gurur olacaktır. Çok teknik ve iyi futbolcularla oynamak herkesi heyecanlandırır. Gol atarsam her türlü akrobasiyi sahada görebilirsiniz."

"Uzun yılar Fransa futbolunda istikrar yakaladım. Dinamo Kiev ve kısa süreli Schalke maceram var. Sonra da Nice'de de forma giydim. Nice'in ekonomik imkanları daha fazlasını müsaade etmedi ve Galatasaray'a geldim."

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek basın toplantısında gelen soru üzerine "Dün de açıklamıştım; Sneijder önümüzdeki hafta gelecek ve görüşeceğiz" şeklinde görüş belirtti.

galatasaray.org

Bu paraları şikeciler veya teşvikçiler verseydi kuvvetle muhtemel onlar içinde Türkiye'nin en büyük kulübü diyecekti. İmza törenindeki açıklamaları akıllıcaydı ama şikeci ve teşvikçilerden teklif yaptı fakat Galatasaray'ı bekledim minvalindeki söylemleri samimi gelmedi bana.

"Sneijder ile oynamak benim için çok önemli bir gurur olacaktır. Çok teknik ve iyi futbolcularla oynamak herkesi heyecanlandırır. Gol atarsam her türlü akrobasiyi sahada görebilirsiniz."

Birisi buna söylesin buradaki sahalar tarla gibi kis aylarinda falan ayagini falan kirar dikkat etsin fazla takla atmasin gereksiz yere.

La bi yürü git tosbağ gibi adamsın. Resmen soymuşlar bizi. Menejer o bu paylaşmışlar paraları kol gibi girmiş bize.
Bu adamın ederi max 2 milyon ve 5 milyon bonservis o da bizim lige geliyor diye.
Gerisini çakallar indirdi cebe.

P9 Gscimbom Mobile

Üst Alt