Belhanda: "Geçen yıl kapasitemin %60'ını gösterebildim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda: "Geçen yıl kapasitemin %60'ını gösterebildim"

ybelhanda-palmares.jpg

Belhanda'yı severim ama doğruysa saçmalamış derim. Sezonun en erken transferlerinden biri. Sakatlık da yaşamadı üstelik. Neden kpasitesinin %60'ını göstermiş?

Feghouli dese anlarım mesela. Adam hem geç geldi, hem sakatlandı. Tam form bulmuşken 3 maç ceza aldı vs.

CL'deki deplasmanlara bunla çıkacağımızı düşündükçe içimi karanlık kaplıyor

Bundan 1 yil once geldiginde demisim ki 'Deplasman derbilerinden birinde kirmizi gorup bizi yakacagini simdiden gorur gibiyim.' Source

.ve Fener macinda yakti bizi..

belli abicim adam ezik. daha 27 yasina girmis futbolcu roportajinda (yaslandigim icin eski hizliligim olmayabilir) falan gibi salakca bir demec veriyor ve bizim sozde profesyonel yoneticilerimizin hicbiri demiyorki Ronaldo diye bir futbolcu var 27 yasinda attigi golun iki mislisini 33 yasinda hala sallamaya devam ediyor ne diye biz futbolu kafasinda bitirmis kendini 27 yasinda moruklamis sanan arap fellahina 8-10 milyon euro sayiyoruz diye. hani bizim french style sozde insan iliskileri ve psikolojisi uzmani falanca lise veya kolej mezunu aristokrat yoneticilerimiz varya.. hani kulubun milyonlarini al harca diye basimizda olan adamlar. O gun ben Belhanda dan bir bok olmayacgini basimiza surekli aglayacak bir cocugu aldigimizi anladim ama milyonlari sayan yoneticilerimiz anlamadi.

Ikinci misimovic olur dedim. misimovic bundan iyiydi. Kendine bir guveni vardi en azindan.

Bundan 1 yil once geldiginde demisim ki 'Deplasman derbilerinden birinde kirmizi gorup bizi yakacagini simdiden gorur gibiyim.' Source

.ve Fener macinda yakti bizi..

belli abicim adam ezik. daha 27 yasina girmis futbolcu roportajinda (yaslandigim icin eski hizliligim olmayabilir) falan gibi salakca bir demec veriyor ve bizim sozde profesyonel yoneticilerimizin hicbiri demiyorki Ronaldo diye bir futbolcu var 27 yasinda attigi golun iki mislisini 33 yasinda hala sallamaya devam ediyor ne diye biz futbolu kafasinda bitirmis kendini 27 yasinda moruklamis sanan arap fellahina 8-10 milyon euro sayiyoruz diye. hani bizim french style sozde insan iliskileri ve psikolojisi uzmani falanca lise veya kolej mezunu aristokrat yoneticilerimiz varya.. hani kulubun milyonlarini al harca diye basimizda olan adamlar. O gun ben Belhanda dan bir bok olmayacgini basimiza surekli aglayacak bir cocugu aldigimizi anladim ama milyonlari sayan yoneticilerimiz anlamadi.

Ikinci misimovic olur dedim. misimovic bundan iyiydi. Kendine bir guveni vardi en azindan.

Screenshot_20180430-182238.png

"Belki kapasitemin yüzde 60-70’ini gösterebildim. Bilemiyorum. Elimden gelenin en iyisini verdim"

Celiskiye bakin.. Hem elimden gelenin en iyisini verdim diyor, hem de kapasitemin %60-70 i.. Demek ki verip verecegin bu kadar.. Milli Mactaki ruhsuz ve etkisiz halini de gordukten sonra senden zerre umudum kalmadi. Umarim transfer olur gidersin en kisa zamanda..

Eskisi gibi oynayamayacak yaştaydın normal.
Formsuz olunur koca bir yıl kötü oynanır vs vs ama bunların dışında sana ısınamadım sütoğlan

Üst Alt