Belhanda Gereksiz Bir Transfer mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda Gereksiz Bir Transfer mi?

Kesinlikle gereksiz. Hem de sonuna kadar.

Burası Türkiye eğer 10 Milyon verip adam alıyorsan o adam uçacak, takımı taşıyacak ve kocaman bir soru işareti olmayacak.

"Belhanda bir kumardı ve tutmadı" argümanıyla karşılaşıyorum son zamanlarda, kesinlikle katılmadığım ve hatta ve hatta hiç bir şekilde anlayış gösteremeyeceğim bir argüman dır bu.

Sadece Belhanda fiyaskosunu yumuşatmak ve sıradanlaştırmak adına uydurulmuş başka bir masal dır bu.

sent via GSC

Oha 10 milyona kumar mı olur kumar dediğin ya tutarsa dediğin caroledır , linnestir yaşları genç ucuza almışsın az maaş veriyorsun tutarsa ne ala tutmazsada sorun yok belhanda bu sene ki transfer bütçesinin yüzde 25 ini yedi tek başına yaptığı tek şey artist artist gezmek sadece halı sahada döverler bunu ya buna latoyu alacan her gün ıslak odunla yumuşatacan verdiğimiz parayı kurtaramayız ama içimiz soğur en azından :D

hiç bi halt yapmasa da istatistikler önemli şu an 2 gol 6 asisti var ligde fena degil az daha yükseltsin satabiliriz

Belhandaya iyi bir şeyler verenin çıkacağını ya da göndereceklerini sanmıyorum. Seneye de oynar sonra saçma bir şeyler olur ve bakmışız yok. İstatistik diye diye bitiremeyenler sonra belhandanın bize zararının muhasebesini yaparlar para mevzuları konuşulur ve kapanış.

Belhandaya iyi bir şeyler verenin çıkacağını ya da göndereceklerini sanmıyorum. Seneye de oynar sonra saçma bir şeyler olur ve bakmışız yok. İstatistik diye diye bitiremeyenler sonra belhandanın bize zararının muhasebesini yaparlar para mevzuları konuşulur ve kapanış.
Zaten hersey istatistik degil, bugunde attigi golu atmiyacaksa gitsin cricket felan oynasin yani.
Ne bileyim adamin ilk macta oynadigi futbolu begenmisdim sonra yavas yavas dusdu.
Stress yapmadik bence ama taraftar Sneijder'den sonra isimli ve 10 numara istiyordu o da Belhanda oldu.
Kesinlikle yanlis transfer bu adamin funksyonunu tam anlamadim ben hala takimda.

Ilk haftalarda iyiydi fakat sonra mental anlamda çöktü

Eğer sezon sonuna kadar böyle devam edecekse onu satmak lazım

Bu gidişle sezonu +10 assistle bitirir. Istatistiklere çok önem veren bir kulüp bulabilirsek ondan bir kaç milyon avro kazanabiliriz

Adamlar öyle böyle sokmadi akil mantık işi değil ne kitlediler ne kitlediler içinde gezdirdi kiev baskani

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Belhanda'ya ödenen *****grafik bonservis bedeli ve yıllık ücret ile Konoplyanka'yı alabilirdik. Adam yetersiz olduğu gibi çokta gamsız. İstenmediğini hissettiği vakit Sneijder gibi ceketini alıp, yıllık ücretinden ise feragat edip gitme gibi bir tavrı da olmaz. Ya düzelecek, ya da elimizde patladığıyla kalacak.

Hangi numaranin oyuncusu oldugunu bir kenara birakiyorum, hadi sut kalitesinin düsük olmasi da benim acimdan en büyük sorun degil, takimda sutu iyi olan Gomis, Feghouli, bugün gördük Fernando, bu sezon mesela Tolga, Osmanlispor döneminde gördügümüz üzere Ndiaye, hatta bana göre Rodriguez varlar. En önemli sorun Belhandanin paslari, verdigi paslarin büyük bölümü isabetsiz. Benim görüsüme göre bir orta saha oyuncusunun en kuvvetli özelligi pas kalitesi olmali.

Boldladığım kısım hakkında Tudor'un dediklerini hatırla derim.

Konuya gelirsek,belki alınırken gereksiz görülmeyebilir ama sonradan yapılan ve yapılmayanlarla gereksiz bir şekle sokulmuş bir transfer.Devre arası 8'e yakın bir teklif gelirse satılmalı.
Surayi biraz daha acar misin, yanlis anlama üzeri bir yorum yapmak istemiyorum.

Jeton geç düşüyor arkadaşın pas verecek yeri düşünene kadar iş işten geçiyor. Culio>Belhanda.
Bilal bile bundan iyiydi

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Bence birazda Tudor beyin onu yanlış oynatmasiyla ilgili. Ndiaye'de olduğu gibi. İkisi de ara ara kumasini belli ediyor kim ne derse desin.

Lemina ile ilgilenmiştik.9 m euroya Southampton transfer etmişti.Acaba Belhanda yerine onu transfer etseydik ortasahamız nasıl olurdu diye düşünüyorum.

Bugun bir premier lig ekibi gidip 7-8 milyon verip bu adami alsa , iyi performans alamamayi tolere edebilir , cunku piyasa cok yukseldi , bizim cok yuksek dedigimiz paralar bu yastaki oyuncular icin avrupada mesele edilmeyen paralar.

fakat mevcut maddi durumumuzda kalkip sneijderin maliyetinden sikayet ederken bu transferin hic bir anlami yoktu

bu isin maddi boyutu , sportif olarak ise problem adamin arap olmasinda . Nasil siyahi oyuncular ornegin genetik olarak guclu kuvvetli ama ekseriyetle yeteneksiz bilinir ya bu araplar da onceki postlarda yazildigi gibi gamsiz ve umursamaz

malesef belhanda tek de degil , fegouli de boyle . Bu adamlar luzumsuz kart gorur , top kaptirip gol yedirir , bicak sirti bir macta eksik birakir ama suratlarinda hep "ne yapalim oldu" ifadesi belirir

bunlarin avrupada oynayanlari da boyle .

Bugun bir premier lig ekibi gidip 7-8 milyon verip bu adami alsa , iyi performans alamamayi tolere edebilir , cunku piyasa cok yukseldi , bizim cok yuksek dedigimiz paralar bu yastaki oyuncular icin avrupada mesele edilmeyen paralar.

fakat mevcut maddi durumumuzda kalkip sneijderin maliyetinden sikayet ederken bu transferin hic bir anlami yoktu

bu isin maddi boyutu , sportif olarak ise problem adamin arap olmasinda . Nasil siyahi oyuncular ornegin genetik olarak guclu kuvvetli ama ekseriyetle yeteneksiz bilinir ya bu araplar da onceki postlarda yazildigi gibi gamsiz ve umursamaz

malesef belhanda tek de degil , fegouli de boyle . Bu adamlar luzumsuz kart gorur , top kaptirip gol yedirir , bicak sirti bir macta eksik birakir ama suratlarinda hep "ne yapalim oldu" ifadesi belirir

bunlarin avrupada oynayanlari da boyle .
O coğrafya üzerinde yaşayan insanların genetik özelliklerinde çalışmak yok,çok vurdum duymaz dediğimde ırkçılık yapma diyenler oldu ama bu gerçek.Bu oyuncuları mental olarak kaybetmek çok kolay.Çok sağlam 4er yıllık kontrat yapmak çok akıl işi değildi.Feghouli şuan vasatın altında.Benim beklentilerim çok yüksekti.Belhanda'nın dünya umrunda değil.Bruma gitmeseydi iki arkadaşı hiç transfer etmeseydik şu an puan olarak önde olabilirdik.

Son düzenleme:
O coğrafya üzerinde yaşayan insanların genetik özelliklerinde çalışmak yok,çok vurdum duymaz dediğimde ırkçılık yapma diyenler oldu ama bu gerçek.Bu oyuncuları mental olarak kaybetmek çok kolay.Çok sağlam 4er yıllık kontrat yapmak çok akıl işi değildi.Feghouli şuan vasatın altında.Benim beklentilerim çok yüksekti.Belhanda'nın dünya umrunda değil.Bruma gitmeseydi iki arkadaşı hiç transfer etmeseydik şu an puan olarak önde olabilirdik.

Gitsin fb parasi varsa bu ikiliden daha yuksek kapasiteli hakim ziyech ile ben arfayi alsin , 2 ayda onlar da su kaynatir

avrupada izliyorum ne zaman ismiyle arabistan ve bazi kuzey avrupa ulkelerinin zencilerini cagristiriyor , adamlarin bu huylari oralarda da oyle

bu bilinmeyen bir gercek degil ki neden irkcilik olsun allah askina , kuzeyli elmander , kuyt , linnes gibi kaliteleri degisken adamlarin is ahlaki ile bilmem ne el younissi nin ayni olur mu ?

şöyle gereksiz çünkü sneijder den sonra gelmesi gereken tipte bir oyuncu değildi taraftarın aklında hep şıno kaldı ve bu adam taban tabana zıt bir oyuncu şıno ile. 10 numara tanımına daha çok uyan bir oyuncu alınabilirdi o maliyetlere. Neyse dünya kupasında parlar ise zarar etmeden elden çıkarabiliriz.

Üst Alt