Belhanda Gereksiz Bir Transfer mi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda Gereksiz Bir Transfer mi?

Maç içinde kopmalar yaşamasa, gereksiz yere rakip oyunculara bulaşmasa, sürekli hakemi yemeye yönelik hinlikler peşinde olmasa, çevre kontrolü birkaç level daha yüksek olsa, pas zamanlama ve şiddetini ayarlayabilse, direkt kaleye etkili duran top kullanabilse, akan oyunda iyi şut atabilse iyi futbolcu aslında!:DD...

Düşünsem birkaç ufak tefek (!) eksiğini daha yazabilirim de bunlar iyi futbolcu olduğu gerçeğini değiştirmeyecektir nasıl olsa?!:asd22::red:

O değil de bu gevşeği övmek, sahadaki aciz görüntüsünü mazur gösterebilmek hala için yırtınanlara Allah kolaylık versin!:hat:. Çok istesem, düşünüp taşınsam, sıradışı tek bir özelliğini gönül rahatlığıyla öne süremem. Bir kanaat oluşturmak için gereğinden fazla şans buldu. Gördüğüm en overrrated futbolculardan biri...

10 numaraya göre yaratıcılığı ve oyun görüşü çok iyi sayılmaz. Pasları iyi gibi ama çok top kaybı ve gereksiz pas hataları yapıyor. En önemli eksisi bana kalırsa oyun içinde çok sık kaybolması.

Hepsini dinlemedim ben o basın toplantısının. 1,5 puan muhabbeti yaptığı basın toplantısı değil mi?

Aynen öyle. Böyle kumar olmaz abi.

Bile bile göz göre göre bu kazığı soktular bize. Allah bilir kimlerin cebi doldu bu transfer de. Haram zıkkım olsun.

Bilemiyorum Kubilay. Benve kumar diye bahsedenler senin dediklerini düşünmüyordu.

sent via GSC

Evet ama orada şunu da diyordu,burası Türkiye diyorsunuz ama aslında böyle bir şey yok,siz bu tavrınıza dayanak arıyorsunuz gibisinden bir şeyler demişti.

Evet ama orada şunu da diyordu,burası Türkiye diyorsunuz ama aslında böyle bir şey yok,siz bu tavrınıza dayanak arıyorsunuz gibisinden bir şeyler demişti.
Böyle birşey bal gibi de var. Biz daha bir oyuncuya 10 Milyon verip oyuncunun tutmama ihtimalini göze alabilecek seviyede değiliz maddi olarak. Yani o kadar para verdiğin adamın mutlaka tutması lazım.

sent via GSC

Yani, bu açıklamanın sana göre bu tezi savunur tarafı nedir?

Evet burası Türkiye ve verilebilecek Bonservisler belli. On Milyon Euro Türkiye için, bir Türk kulübü için bayağa yüksek bir meblağ. Türkiye'de bir oyuncuya bu para veriliyor ise o transfer çok daha net bir transfer olmalı.

Böyle birşey bal gibi de var. Biz daha bir oyuncuya 10 Milyon verip oyuncunun tutmama ihtimalini göze alabilecek seviyede değiliz maddi olarak. Yani o kadar para verdiğin adamın mutlaka tutması lazım.

sent via GSC

Sen maddiyatı kastetmedin ama sanki orada.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Yani, bu açıklamanın sana göre bu tezi savunur tarafı nedir?

Evet burası Türkiye ve verilebilecek Bonservisler belli. On Milyon Euro Türkiye için, bir Türk kulübü için bayağa yüksek bir meblağ. Türkiye'de bir oyuncuya bu para veriliyor ise o transfer çok daha net bir transfer olmalı.

Dün ne demiştim?

Sen maddiyatı kastetmedin ama sanki orada.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Dün ne demiştim?

Dün bu konu ile ilgili bir şey dediğini hatırlamıyorum!? Kast ettiğin ama altını dolduramadığın art niyetli, pusuda beklediğim iddian mı?

Eğer öyle ise söylediğimde ne gibi bir yanlış var? Ülkemiz kulüpleri için böyle bir miktar yüksek değil mi? Bana göre yüksek, hatta üst limit veya ona yakın. Böyle bir miktara yapılan transfer bana göre daha net olmalı idi. Belhanda bize gelmeden önce ki kariyerine baktığım zaman net bir transfer değil.

Şimdi tamamen bir oyuncunun bugüne kadar olan kariyeri, şu ana kadar gösterdiği performansı ve ülkemiz kulüplerinin verebileceği bonservis miktarı üzerinden yaptığım bu değerlendirmenin neresinde bir art niyet var merak ediyorum doğrusu!?

Dün bu konu ile ilgili bir şey dediğini hatırlamıyorum!? Kast ettiğin ama altını dolduramadığın art niyetli, pusuda beklediğim iddian mı?

Eğer öyle ise söylediğimde ne gibi bir yanlış var? Ülkemiz kulüpleri için böyle bir miktar yüksek değil mi? Bana göre yüksek, hatta üst limit veya ona yakın. Böyle bir miktara yapılan transfer bana göre daha net olmalı idi. Belhanda bize gelmeden önce ki kariyerine baktığım zaman net bir transfer değil.

Şimdi tamamen bir oyuncunun bugüne kadar olan kariyeri, şu ana kadar gösterdiği performansı ve ülkemiz kulüplerinin verebileceği bonservis miktarı üzerinden yaptığım bu değerlendirmenin neresinde bir art niyet var merak ediyorum doğrusu!?

O zaman ikide bir imalı sorularla alıntı yapma lütfen.Huysuzluğa hiç gerek yok.

...

Yani doğru tahmin etmişim, yine o iddiana yormuşsun işi. Peki o zaman Sarper madem işi düne çektin ben de şimdi sana düne hitaben daha net yazacağım. Kafanda yaptığın ve altını hiç bir şekilde dolduramadığın yargılamalar ile ortaya koyduğun bu davranışlar çocukça ve artık gerçekten rahatsız edici.

Hiç bir imada bulunmadım, sana sorduğum soru çok net. Tudorun yaptığı o açıklama bu başlıkta işlenen konuyu ne gibi savunuyor sana göre diye sordum. Bak Sarper benim belki Türkçem iyi değil ama bunu bir şeyi savunan kişinin fikrini öğrenmek için sorulan net bir soru olduğunu bilecek kadar yeterli. Üstüne üstlük Tudorun yapmış olduğu bu açıklamanın neden yanlış olduğunu ve neden burası Türkiye Ligi fikrinin doğru olduğunu yine aynı mesajda açıklamışım.

Bir huysuzluğu, bir art niyeti olan var ise, bu mesajımı, ya da bir başka örnek olarak Uefa kupasını alsaydık Kadıköy'de neler olurdu sence diye sorduğum, dolayısı ile fikirlerini merak ettiğim mesaja imalı suçlaması yapan, Derwall konusunda, gönderilme noktasına gelinip gönderilmeyen ve sonradan başarılı olduğunu gösteren bir gazete küpürü üzerine bana Mention atan, hala daha anlamıyorum çünkü eğer iddia ettiğin gibi kişileri değil tavırları yargılıyor olsaydın forumda Tudora çok daha sert tavırda olan bir sürü üye var onlardan birine mention atardın, bütün bunları yapan kişinin bir art niyeti, bir huysuzluğu vardır. Bak ben örnekleri ile altını dolduruyorum, o yüzden kafanda yaptığın insanları yargılama huyundan vazgeçmeyeceksin biliyorum ama en azından artık bu yargılamalar üzerine üyeleri rahatsız etmekten, kafanda yaptığın bu yargılamalar üzerine üyelere altını dolduramadağın suçlamalar yapmaktan olsun vazgeç.

Son düzenleme:
yıldız oyuncu zor maçlarda ortaya çıkar şu ana kadar belhanda nın zor maçlarda en ufak bir katkısını göremedik fakat özellikle kendi sahamızda oynadığımız maçlarda abooo ne oynadı be demesek bile asist olsun gol olsun çalım olsun bir şekilde takıma katkı veriyor fiyat performans açısından baktığımızda 10 üzerinden 6 puan alır ! ancak de jong donk hayroviç ambrabat gibi ultra fiyaskolarımız varken tamamen de çöp demek doğru değil !

Üst Alt