Belhanda Islıklandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kim sövmüş anasına belhanda mı
bir bilgim olmadığı için soruyorum

Belhanda'nın oynadığı topu oynayacak bir sürü anadolu topçusu bulursun. Feghouli'de ve Belhanda ikisi de vasat oyuncular ama çok yüksek maaşlar alıyorlar. Devre arası teklif varsa direk satılmalı.
Belhanda neyse de Feghouli vasat mı? Adam takımımızdaki 3 dünya yıldızından biri... Bu kadar akıl tutulması nasıl yaşıyorsunuz anlamak güç. Feghouli Muslera ve Falcao'dan sonra dünyaca tanınan tek ismimiz... 2 Şampiyonluk 1 Türkiye 1 de Süper Kupa kazandırdı 2 senede allahtan belamızı mı arıyoruz nedir ben anlamadım ki :(

Irkçılık olarak söylemiyorum ancak Arap kökenli oyuncularla olmuyor. Mental olarak bir türlü istenilen düzeye gelemiyorlar, gelseler bile yine eski hallerine dönüyorlar. Feghouli bile cozuttu.

Tarihte Barbaros Hayrettin paşa bile söylemiştir bunu.

Belhanda'da suç olduğunu düşünmüyorum. Artık oyun stilimiz belhanda gibi oyun kurucuların etkin olabileceği bir tarzda değil ne yazık ki. Hızlı kanat ve bek desteği olmadan oyun akışını değiştirebileceği ve yön verebileceği alan bulamıyor. Geçen sezonda Belhanda'ya top geldiğinde pas verebileceği 3-4 ciddi alternatif oluyordu. Bu sezon için aynısını söyleyebilir misiniz?
Tabi canim..hep sag bekler falan suclu

Üst Alt