Belhanda, Nice ile Anlaşmak Üzere | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda, Nice ile Anlaşmak Üzere

Maaşına karşılık bonservisini versek iyi, bu saatten sonra para getirmez ne yazık ki. Normalde kalması da sıkıntı olmaz ama ne verdikleri beklentiyi karşılıyor, ne de oynadığıyla o maaşın altından kalkabiliyor. Ben bugün kendisinin maaşı yarı yarı düşürdüğü takdirde kalmasına bile tavım ama bu kadar yıprandıktan sonra öyle bir fedakarlıkla Türkiye'de kalmak isteyeceğini de sanmıyorum. Taylan zaten 8 numarada faydalı olacağından arkaya alınması elzem 6 numarayla Belhanda'nın yerini kolaylıkla dolduracağımızı düşünüyorum. Varlığıyla ve daha önemlisi sözleşme şartlarıyla zarardan başka bir şey getirmeyeceği aşikar olan bu ilişkinin bir an önce sonlanmasını dilerim.

Gitmesin.

Gitti zaman kim gelecek, kim oynucak ?
Adamlar verir 2 Mio € Bonserviz kimi aliyoruz ?
Kiralik alip seneye yine 0‘dan mi baslicaz.

Kalsin, seneye gitsin artik !

Gitmesin.

Gitti zaman kim gelecek, kim oynucak ?
Adamlar verir 2 Mio € Bonserviz kimi aliyoruz ?
Kiralik alip seneye yine 0‘dan mi baslicaz.

Kalsin, seneye gitsin artik !

Bonservis vermezler. Orta sahada Belhanda'nın yerine oynayabilecek Taylan, Kılınç, Etebo ve Ömer var. Hatta Arda bile devşirilebilir o pozisyona. Taylan'a 6 numarada tav olmaktansa eldeki kaliteli ama aldığı paraya göre overpaid 8'i çıkartıp onun yerini ikame etmeyi tercih ederim. Savunmadan çıkarkenki sakarlığımız ilerdeki verimsizliğimizin de baş nedeni şu anda. Belhanda'nın gitmesi bizim 6'ya kalite bir herif getirmemizle ilişkiliyse öyle bir değişimin bizi daha iyi takım yapacağı düşüncesindeyim.

Son düzenleme:
Maaşına karşılık bonservisini versek iyi, bu saatten sonra para getirmez ne yazık ki. Normalde kalması da sıkıntı olmaz ama ne verdikleri beklentiyi karşılıyor, ne de oynadığıyla o maaşın altından kalkabiliyor. Ben bugün kendisinin maaşı yarı yarı düşürdüğü takdirde kalmasına bile tavım ama bu kadar yıprandıktan sonra öyle bir fedakarlıkla Türkiye'de kalmak isteyeceğini de sanmıyorum. Taylan zaten 8 numarada faydalı olacağından arkaya alınması elzem 6 numarayla Belhanda'nın yerini kolaylıkla dolduracağımızı düşünüyorum. Varlığıyla ve daha önemlisi sözleşme şartlarıyla zarardan başka bir şey getirmeyeceği aşikar olan bu ilişkinin bir an önce sonlanmasını dilerim.
1601285279580.png

Üst Alt