Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Belhanda: "Zor bir maçı kazandık"Bursaspor karşısında 90 dakika forma giyen ve özellikle rakip ceza sahasına yaptığı ortalarla etkili olan Younes Belhanda karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Belhanda, Feghouli’nin attığı golle ilgili olarak "Nereden geldiğini çok iyi bilmiyorum ama top Feghouli’ye ulaştı ve o da çok güzel vurdu, golü attı" dedi.

Belhanda maçla ilgili değerlendirmesinde ise "Antalya ile deplasmanda berabere kalmıştık. Bu sefer kazandık. Zorluk açısından çok önemli bir maçtı. Böyle zor bir maçı galip tamamladığımız için mutluyuz" ifadelerini kullandı.

GSCimbom Portal
 


Bursaspor karşısında 90 dakika forma giyen ve özellikle rakip ceza sahasına yaptığı ortalarla etkili olan Younes Belhanda karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu. Belhanda, Feghouli’nin attığı golle ilgili olarak “Nereden geldiğini çok iyi bilmiyorum ama top Feghouli’ye ulaştı ve o da çok güzel vurdu, golü attı” dedi.


Belhanda maçla ilgili değerlendirmesinde ise “Antalya ile deplasmanda berabere kalmıştık. Bu sefer kazandık. Zorluk açısından çok önemli bir maçtı. Böyle zor bir maçı galip tamamladığımız için mutluyuz” ifadelerini kullandı.


Galatasaray.org
 
Üst Alt