Belhanda’dan Rekor Top Kaybı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda’dan Rekor Top Kaybı

5d9b9895ae298beb9d5b87cb

Bu sezon performansı nedeniyle çok eleştirilen Belhanda’nın etkisiz oyunu, rakamlara da yansıdı.

Hücuma çıkışlarda kilit paslar atması beklenen Cim Bom’un 10 numarası, tam aksine top kaybında rekor sayıya ulaştı. Faslı futbolcu, forma giydiği son 3 karşılaşmada tam 49 top kaybı yaptı. Tecrübeli futbolcu son Gençlerbirliği maçındaki isteksiz görüntüsü nedeniyle de taraftarların büyük tepkisini çekmişti. ,

Fanatik

Varmı bunun başka örneği kulüp tarihimizde?

Orta saha olmasına da gerek yok vallahi. Floryada çalışan çaycılar dahil bu müthiş istastiği yakalayamamıştır. Bravo ayakta alkışlıyorum kendisini.

Fatih Hocamin bu herif icin "Anahtar oyuncum" demesine hala inanamiyorum! Bi de bu lafı Hagi icin bile dememistir gercekten inanamiyorum.

Son düzenleme:
rastgele biri gelse o kadar oynar ve en azından mücadele eder seni koruyanlar en azından mücadele ediyor diyorlardı bakalım şimdi ne diyecekler artık git lan git istemiyorum senin gibi topçu ölümü gösterip sıtmaya razı edecekler bizi

Belhanda’ya teklif var muhabbeti her çıktığında yerini asla dolduramayız diyen üyeler çıkardı ve onlara kıl olurdum.Ama artık onlara kızmıyorum çünkü gerçekten yerini dolduramayız.Dünya üzerinde bu kadar çok top kaybı ve pas hatası yapan 10 numarayı geçtim,stoper bile bulamayız.Yakında tvlerde kamu spotu dönmeye başlayacak.Acilen Belhanda’yı bırakmalısın...

O değilde artık onu savunanlar bile savunamıyorlar. Ve bundan sonra Seri ve Lemina sakat olmamalarına rağmen Belhanda forma giyerse en fanatik Terimciler bile hocanın gitmesini isteyeceklerdir.
Zaten 1-1.5 sene yazmıştım Belhanda bu gidişle hocanın sonu olabileceği. Bunu savunmaya devam ederse sezon sonunu göremez gerçekten.

Üst Alt