Belhanda'nın Performansından Memnun musunuz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda'nın Performansından Memnun musunuz?

Belhanda'nın Performansından Memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    26
Renktas yanlis anlama ama bu konu simdi bir sürü tartismaya sebeb olacak.
Zaten konusunda yeteri kadar gereksiz tartisma var.

Son düzenleme:
An itibariyle tabiki hayır. Ama ilerde memnun edecektir. Şu an tam oturmadığını düşünüyorum. Hem fiziksel olarak hem de mental olarak. Yeteneklerine ihanet etmezse vazgeçilmezimiz olur. Potansiyeli yüksek.

Komple bir değerlendirme için erken gibi biraz. Zorluk derecesi çok yüksek olan maçlarda ne yapacak onu da görmek lazım bi derbilerde falan.

sent via GSC

Daha erken, meziyetleri var, bu meziyetleri dogrultusunda daha etkili olabilir diye düsünüyorum.
Biraz daha fazla sut denemesi, bazi pozisyonlari daha basit oynamasi ve basit top kayiplarini azaltmasi lazim.
Feghoulinin takima yerlesmesi iyi yönde etki edecektir diye düsünüyorum.

Son düzenleme:
Katkıları olacaktır elbette. Işığı var fakat laubali oyununu bırakıp sorumluluk alması lazım. Takım halinde hücuma çıktığımız için kaptıracağı bir top kötü sonuçlanabilir.

Şöyle böyle şuan. Zamanla daha iyi olacaktır.
Takım böyle oynadığı sürece sırıtmaz. Eski takımda oynasa ıslık şov yemişti şimdiye kadar.

GSCimbom Mobile App

Defansif olarak katkısı tartışılmaz ancak oynadığı mevki gereği top kayıplarını azaltması ve tolganın yaptığı gibi boş alanları sürekli değerlendirecek koşular yapması lazım.

Üst Alt