Belhanda'nın Taklası mı, Gomis'in Aslan Yürüyüşü mü? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda'nın Taklası mı, Gomis'in Aslan Yürüyüşü mü?

Belhanda'nın Taklası mı Gomis'in Aslan Yürüyüşü mü?

• Kullanılan toplam oy
    53
dünya gözüyle seni gördüm elim hiç bir oya gitmiyor nazlı yar

Bunları görmediğini varsayıyorum.

c97955ab2bf7a6814f5c2d6a4fb35113--football-soccer-football-players.jpg

haginin-fbahceye-attigi-unutulmaz-frikik-golu_7826783-1357_600x315.jpg

Son düzenleme:
belhanda taklayı attıktan sonra gomisin sırtına binse ve öyle yürüseler belki daha güzel olabilir
ama sakatlık riski taşıyan bir kutlamaya tudor izin vermeyecektir

Attığı tek golün tarifsiz sevinci herşeyin üstünde..:triumphant::triumphant::triumphant:

52622_3.jpg

ALLAH NAZARDAN SAKLASIN .. İSTİKRAR ABİDESİ..:hat::hat::hat:

Gomis. O yürüyüş ve seyircinin çığ gibi atlaması müthiş bir görüntü oluşturuyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Katılıyorum. Özellikle kale arkası ona doğru tellere yığılınca tam bir yamyam görüntü oluşturuyor. Eminim ki izleyen karşı takım taraftarları da sıçtık Gökmen'in Gazetesi diyorlardır.

Gomis in yürüyüşünde aldığım keyfi en son Drogba ellerini yana açarak yaptığı gol sevincinde almıştım.
Bu yüzden burun farkıyla gomis diyorum.

GSCimbom Mobile App

Attığı tek golün tarifsiz sevinci herşeyin üstünde..:triumphant::triumphant::triumphant:

52622_3.jpg

ALLAH NAZARDAN SAKLASIN .. İSTİKRAR ABİDESİ..:hat::hat::hat:

7. Senesinde Koskoca Galatasaray'da;
Başkanlar değişti, yöneticiler değişti, nice Hocalar bazen dikiş bile tutturamadı, Basket, voleybol, futbol takımları neredeyse 2-3 defa doldur boşalt yedi,
Yeri ve görevi değişmeyen TEK O VAR ......

MUSLERA : '' KOVULANA KADAR GİTMEM ”
"Kovulana kadar gitmem. Kulubümüz ne zaman 'İşin bitti, gönderiyoruz" derse o zaman bir uçağa atlar giderim. Yoksa burada hayatım boyunca kalabilirim."

DURSUN ÖZBEK: '' İHTİYARLAYANA KADAR BURADA KALACAK ''

Son düzenleme:
7. Senesinde Koskoca Galatasaray'da;
Başkanlar değişti, yöneticiler değişti, Basket, voleybol, futbol takımları neredeyse 2-3 defa doldur boşalt yedi,
Yeri ve görevi değişmeyen TEK O VAR ......

MUSLERA : '' KOVULANA KADAR GİTMEM ”
"Kovulana kadar gitmem. Kulubümüz ne zaman 'İşin bitti, gönderiyoruz" derse o zaman bir uçağa atlar giderim. Yoksa burada hayatım boyunca kalabilirim."

DURSUN ÖZBEK: '' İHTİYARLAYANA KADAR BURADA KALACAK ''
Yeri değil ama sneijder in gitmesinin sebebi geçtiğimiz yıl kendini taraftarı da arkasına alarak takımın vazgeçilmezi sanması ve takım içerisinde" ben olmasam ne bok yiyeceksiniz" tavrıydi. Hatta Alanya maçından sonra menajeriyle ayrılmak istemesini belirtmesi. Haklılik payi var ama kimse Galatasaray dan büyük değil. Yöneticiler gelir kötü yönetilir ama kendini kulübün üzerinde görmek kim olursa olsun affedilemez. Gönderilmesinin tek sebebi de bu bence. Para faln değil.

Öte yandan musleraya bakıyorsun aynı adamlarla oynayip bu sığır sürüsü yüzünden çuvalla gol yedi. Anlaşılan o ki bize gösterdiği mütevaziligi saha dışında da devam ettirdi. Yeri dolmayacak bi kaleci. Gerek Galatasaray duruşundan gerek iyi bir profesyonel olmasından dolayı. İyi oynarsın kötü oynarsın çok önemli değil. Futbolda iniş çıkışlar var yeter ki karakterin bozuk olmasın.

Sneijder e gönderme olarak da algilanmasin. En az 1 sene daha izlemek isterdim kendisini.
Ben kotu niyetinden yaptı demiyorum kesinlikle. İyi oyun iyi oyuncularla oynanır, onunda iyi bi takım kurulsun istemesi kadar doğal bişey yok. Bunu nası lanse ettiği kilit detay yalnız. Her fırsatta menajeri ile devreye sokması profesyonel olarak doğru olabilir ama biraz da his işi bizdeki. Kulubu, değerleri hissetmek ona göre davranmak...

Büyük işler yapabilirdi bu kadroyla. Kendini de ilk sıralardan milli takıma yazdırırdi. Yapacak bişey yok belki bir gün farklı görevlerde buluşuruz. Unutulmayacak anılar bıraktı bizlere. Yeri her zaman ayrı olacak gönlümüzde.

GSCimbom Mobile App

Yeri değil ama sneijder in gitmesinin sebebi geçtiğimiz yıl kendini taraftarı da arkasına alarak takımın vazgeçilmezi sanması ve takım içerisinde" ben olmasam ne bok yiyeceksiniz" tavrıydi. Hatta Alanya maçından sonra menajeriyle ayrılmak istemesini belirtmesi. Haklılik payi var ama kimse Galatasaray dan büyük değil. Yöneticiler gelir kötü yönetilir ama kendini kulübün üzerinde görmek kim olursa olsun affedilemez. Gönderilmesinin tek sebebi de bu bence. Para faln değil.

Öte yandan musleraya bakıyorsun aynı adamlarla oynayip bu sığır sürüsü yüzünden çuvalla gol yedi. Anlaşılan o ki bize gösterdiği mütevaziligi saha dışında da devam ettirdi. Yeri dolmayacak bi kaleci. Gerek Galatasaray duruşundan gerek iyi bir profesyonel olmasından dolayı. İyi oynarsın kötü oynarsın çok önemli değil. Futbolda iniş çıkışlar var yeter ki karakterin bozuk olmasın.

Sneijder e gönderme olarak da algilanmasin. En az 1 sene daha izlemek isterdim kendisini.
Ben kotu niyetinden yaptı demiyorum kesinlikle. İyi oyun iyi oyuncularla oynanır, onunda iyi bi takım kurulsun istemesi kadar doğal bişey yok. Bunu nası lanse ettiği kilit detay yalnız. Her fırsatta menajeri ile devreye sokması profesyonel olarak doğru olabilir ama biraz da his işi bizdeki. Kulubu, değerleri hissetmek ona göre davranmak...

Büyük işler yapabilirdi bu kadroyla. Kendini de ilk sıralardan milli takıma yazdırırdi. Yapacak bişey yok belki bir gün farklı görevlerde buluşuruz. Unutulmayacak anılar bıraktı bizlere. Yeri her zaman ayrı olacak gönlümüzde.

GSCimbom Mobile App

Şino lider olmak istedi, ama takımın lideri değil, TD dahil yönetimle takım arasında bir yere koymak istedi kendini.
FT olsaydı bunu aklına bile getiremezdi. FT sonrası TD istikrarsızlığını alttan yükselerek doldurmaya cüret etmek gafletinde bulundu.
Hiçbir TD otoritesini altında veya emrindeki bir elemanla paylaşmak istemez.
ÇÜNKÜ BÖYLE BİŞEY ÇİFTBAŞLILIK ve SONRASINDA DA KAOS GETİRİR.

Örnekler;
Arda gitmeden evvel benzer işlere yeltendi, beceremediğinde de tepkilerden gitmeye razı oldu.
FT, AYSAL a gözünü dikti, milli takım teklifini redederek çift başın büyüğü olmayı gözü kesmedi gitti.
Şino; kendini dev aynasında görüp, Tudor la takımın yanında inatlaşınca Yönetim çift başın birini koparmak zorunda kaldı.
Mesele Şino nun futboluyla alakalı değil.

Bu olayların tamamı da DİSİPLİN ile alakalı...
Herkes bilir ki DİSİPLİNİN OLMADIĞI YERDE HUZUR DA YOKTUR..

Son düzenleme:
Üst Alt