Belhanda'ya Bremen Kancası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Belhanda'ya Bremen Kancası

Bu ne ya ticarethane mi burası ? Her teklif geleni satacaksak işimiz var. Belhanda ve Ndiaye her ne kadar istenilen düzeyde oynamıyor olsalar da bu takıma dinamizm katan iki oyuncu. Ben 10 dakikada nefes nefese kalan bitik Selçuk'un yerine her türlü Belhanda'yı tercih ederim.

Belhandayı da satarsak artık şampiyon olma ihtimalimiz kalmaz bu çok net. Selçukla tolgayla olcak iş değil. 2 tane orta sahadan kilit adam yollanmaz. En fazla 1 ini yollayabiliriz. Ayrıca bremen in çok iyi bir mali yapısı yok bildiğim kadarıyla. 10m dan aşşağı da satılcağını sanmıyorum.

Son düzenleme:
8-10 milyon euro verebilecek gücü var mıdır Bremen'in?

Dün Bild de haber vardi Bremen ile ilgili. Bremen'in eski topcusu Marco Bode simdi tam olarak ne is yapiyor kulüpte bilmiyorum yönetici falan galiba, iste her neyse dün röpörtaji vardi Bild de.

Eger Bremen'i sportif anlamda ileri tasiyacak olacaksa 10 Milyon€ luk bir transferi düsünebiliriz demisti. Ama borc morc falan hepsini nasil ayni cati altinda bulusturacagiz falan gibi birseyler de demisti.

Ah keske haber de o bahsettigi 10 Milyonluk transfer bizim apaci olsa.

Devre arasının sonunda 10 numara yollanmaz, hele Belhanda gibi yerine birini bulamayacağımız birisini yollamak intihar olur.

Beyler Belhanda satılabilir abartmayın. Zaten Belhanda’sız daha iyi bir takım oluruz. Badou giderse de kesinlikle iyi bir 8 numara gerekiyor. Bu süper ligden de olabilir. Nasıl Osmanlı’dan Badou’yu aldıysak yine birini alabiliriz aslında.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt